PDA

View Full Version : Greshen podhod hlp pls!



Adriqn_VT
05-23-2007, 21:59
Hi iskam da mi helpnete neshto! Zvu4i mnogo typo oba4e az sam poeti na 17 ve4e a do sega moje da se kaji 4e ne sam imal gadje :} Nai typoto e 4e az izlizam postoqnno s f-ki na razli4na vazrast (14-17) :} Celuval sam super mnogo f-ki pravil sam seks :} i t.n. ne sam nqkakaf zduhanqk (izlizam nasam natam :} oba4e vinagi kontakite mi s f-ki moje da sa kaji 4e sa bili na principa na shtastlivite slu4ainosti :} primerno tq piinala az i az i t.n. i razbirate li nqma neshto koeto da ne sam pravil s nqkoq f-ka oba4e nemoda da si fana priqtelka :} Imam 4ustvoto 4e podhoda mi e greshen! kak da vi go obesnq ? kato izlezem s nqkoq f-ka i primerno otidem na kafe, ne sam nqkakaf takyv da mal4a kato pykal i ne i govorq nqkakfi prostotiiii , oba4e :} kak da vi obesnq ako tq nee piqna nqmam shans :} daite mi savet pls pls pls :} a i iskam da dobavq 4e az ne sam grozen! vsmisal :} mn samoistykvashto zvu4i no e taka :} naistina! aide shte vi bada mnogo blagodaren ako mi naleete malko mozak s funiq :} a i btw ne mi se smeite mnogo :pPppP

mICRO_pEACE
05-23-2007, 22:27
ми ко да ти кажа ако говори6 мноо простотии (кът мен) значи нямаш сериозна враска зареди тва F-ките те мислат 4и си се праил на мн интересен (поне таи ми викат на мен а аз казвам кот мисля и мисля кот казвам).Тва намали простотиите и ша е по добре.

Presley
05-23-2007, 22:30
Абе нещо не ти е чиста работата :-D
Ддэ,пробени виэията :-D иии добре си осмисли поведението,щото може ти да не эабеляэваш ,но да има нещо ,което да отблъсква момичетата....

Irinchety
05-25-2007, 14:15
ami spored men :D trqa da prestanesh s teq f-ki za po 1 vecher shtoto koeto i momiche da te vidi da gi praish teq glupostii mnoo qsnu che nqma da iska nishty ot teb za tva po spoko s teq f-ki ako iskash gadje iii poneje sam momiche i az, za tva 1 savett sledvashtata koqto si haresash i reshish che iskash ne6ty pove4e ot neq : pravii i komplimenti!!! i po vazmojnost smislenii za obeci za ubuvki gerdanii kosa ala bala deistva dori i posle 1000 glupostii da i izrasish :D uspehh i pishi ako stane ne6ty int :)

Just_say_no
05-25-2007, 14:24
moje bi ot vsi4koto tva za po edna ve4er ti se e raznesla lo6a slava ... trqbva da promeni6 tova ... vseki obi4a na kupon4e da se zabiva s nqkoi ( osobeno kogato e piinal za6toto e po lesno) no vse pak .. ne prekalqvai.

pak moje i o6te da ne si gotiv za seriozna vrazka :wink: