PDA

View Full Version : Need Help! Call 911! :)



mICRO_pEACE
05-23-2007, 22:15
1-az sam M!! Zna4i pi6a si s edna poznata(priqtelka) i kvo sta na vapros i i akzvam 4i sam se zapoznal s nekva po Mirc i tq mi e pratila pic. Az i go pra6tam na poznatata a tq vednaga sled tova mi pra6ta neina (dosta dobra) i prai nekoi zabele6ki po pic na onaq de sam se zapoznal.Ta ve4e sy6testvennata 4ast ozna4ava li tova ne6to ili ma boli glavYta.

P.S-"Vseki ponqkoga pravi pravopisni gre6ki-az VINAGI"
P.S2-MISI predvaritelno

Presley
05-23-2007, 22:24
Емии де да энам...хората са раэлични.Според мене оэначава ,че не си и беэраэличен,може би ревнува.Ама не раэбрах-вие поэнавате ли се с въпросната ревнивка? :-D А бтв ако сте добри приятели може и просто да си каэва мнението эа снимката беэ няква цел...

mICRO_pEACE
05-23-2007, 22:30
mi poznavame se ma ot daskalo i samo det 4atim ne sam se sabiral s tehnata kompaniq nito tq s moita. Demek samo na u-6te sa vijdame. Tai po qsno li e?

Presley
05-23-2007, 22:32
Ъми тогаа кво те мъчи?Най-вероятно ти си падаш по нея,а? :-D

mICRO_pEACE
05-23-2007, 22:36
Mi mno qsno (nqma6e da pi6a ina4e) ,no(eh tva no) predi kogato nekoq me haresva6e go ose6tah nekaksi sq go nqma tova ose6tane za tva ni deistvam

malkoto_sladur4e
05-24-2007, 06:05
Хахахх за ко пуска тема нашия... :smt019 Абсюлютно нормално е!Всички жени мразят другите по-хубави от тях...пък аз съм спокойна...защото по хубава от мен :arrow: =; [-X НЯМААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!! !!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Sladko_Izkushenie
05-24-2007, 06:19
Това , че е направила коментар нищо не означава.Имам един много добър приятел и когато ми прати снимка на някое момиче казвам това което мисля наистина. :D

BAYO
05-24-2007, 10:07
mICRO_pEACE, кат гледам май, май твоята позната (приятелка) е лапнала въдицата, след като си позволява да намира кусури в може би, само може би бъдещата ти приятелка, а и щом тя веднага е отговорила на удара с удар ;) Кфо да ти кажа, пробвай си късмета, нали е била цитирам : Доста Добра :))) Тфа е от мене.

mICRO_pEACE
05-24-2007, 13:43
Mi 4esno mda si kaja ni ma pretesnqva6e komentara (normalno e vse pak) a po skoro 4i tq mi prati vednaga sled tova neina snimka bez da sam i izkal i daje ne e stavalo na vapros da mi pra6ta.

BAYO
05-24-2007, 14:53
Mi 4esno mda si kaja ni ma pretesnqva6e komentara (normalno e vse pak) a po skoro 4i tq mi prati vednaga sled tova neina snimka bez da sam i izkal i daje ne e stavalo na vapros da mi pra6ta.

Хаха споко бе :> то никой не го интересува коментара в случая. Просто той не е влязъл даже в контекста на темата. Избегнат е целенасочено със оная нейна снимка. Замислил ли си се защо? :mrgreen:

mICRO_pEACE
05-24-2007, 15:34
мм нз замислил сам се ма се пак %-те са с малка граница> Днес мисля да я покана да доиде с мен на едно купон4е (дано оспея :D срамежлив съм :D ) ако каже НЕ със сигорност нема да баде стимулизира6то но няма да гадая поне (дали ме аресва :D )

BAYO
05-24-2007, 16:39
мм нз замислил сам се ма се пак %-те са с малка граница> Днес мисля да я покана да доиде с мен на едно купон4е (дано оспея :D срамежлив съм :D ) ако каже НЕ със сигорност нема да баде стимулизира6то но няма да гадая поне (дали ме аресва :D )

Виж как знаеш ... Бравос!!! =D>