PDA

View Full Version : Mrazq vi idioti takiva



Mrazq vi myje!!!!!!!
05-23-2007, 22:59
Kak moje da ste tolkova cinichni ... Da obeshtavate kakvo li ne .. a sled nqkolko dni da se dyrjite vse edno nishto ne e stanalo... imaite pone kapka suchuvstvie .... ZAshto si mislite, che vsqka vi e v krakata i mojete da si pravite kvoto si iskate ,.... e az vi kazvam nikoga poveche nqma da se vlubq .... shte nakaram vseki myj da lazi v krakata mi da moli za obichta no nikoga nqma da dopusna da se vlubq ...nikoi nqma da dostigne do syrceto mi za da go razbie za poreden pyt... Vashite nomera bqha do tuk... Nikoga nikoga poveche nema da dopusna myj do men .... shte vi vyrtq na prysta si ...Ei ti ako nqkoga si naranqval momiche pazxi se zashtoto tochno takiva kato men deto sa patili ot takiva kato teb nqkoi den she te svalqt na zemqta i shte syjalqvash za vsichko .NIKOGA NQMA DA SE VLUBQ OTNOVO!!!!

mICRO_pEACE
05-23-2007, 23:08
PLS ospokoise i nidei slagai vsi4ki pot edin znamenatel (ne 4i az izpalnqvam vsi4ki obe6taniq osobedno na na6te no posle polu4avam zaslujenoto "ti 6to ne izmi 4iniite ,nali sutrinta ti obe6ta da gi izmie6") no se pak na momi4e vinagi sam spazval obe6taniqta mojebi sas zakasnenie ma sam gi spazval tai4e Zemi si edin dush i se otposni malko!

Digital
05-23-2007, 23:45
Kak moje da ste tolkova cinichni ... Da obeshtavate kakvo li ne .. a sled nqkolko dni da se dyrjite vse edno nishto ne e stanalo... imaite pone kapka suchuvstvie .... ZAshto si mislite, che vsqka vi e v krakata i mojete da si pravite kvoto si iskate ,.... e az vi kazvam nikoga poveche nqma da se vlubq .... shte nakaram vseki myj da lazi v krakata mi da moli za obichta no nikoga nqma da dopusna da se vlubq ...nikoi nqma da dostigne do syrceto mi za da go razbie za poreden pyt... Vashite nomera bqha do tuk... Nikoga nikoga poveche nema da dopusna myj do men .... shte vi vyrtq na prysta si ...Ei ti ako nqkoga si naranqval momiche pazxi se zashtoto tochno takiva kato men deto sa patili ot takiva kato teb nqkoi den she te svalqt na zemqta i shte syjalqvash za vsichko .NIKOGA NQMA DA SE VLUBQ OTNOVO!!!!
е да ми ядеш куpа аз като съм момче се едно не са ме рязали. ае ходи се гръмни.

alabalalaa
05-23-2007, 23:47
e az vi kazvam nikoga poveche nqma da se vlubq .... shte nakaram vseki myj da lazi v krakata mi da moli za obichta no nikoga nqma da dopusna da se vlubq ...nikoi nqma da dostigne do syrceto mi za da go razbie za poreden pyt... Vashite nomera bqha do tuk... Nikoga nikoga poveche nema da dopusna myj do men .... shte vi vyrtq na prysta si]

Ohh kaji mi samo kak stava toq nomer,za6toto i az imam nujda ot nego! Super dover4iva sam i zatova i men me naranqvat.
Sega qvno ti e gadno i zatova pi6e6 taka,no istinata e,4e bez tqh ne moji (no kolkoto i lo6i da se pravqt i te bez nas ne mogat)
Kazva6 ,4e nqma da se vlubi6 pove4e...za6to li ne ti vqrvam Ne moje6 da kontrolira6 lubovta!Prosto ne si namerila 4oveka za teb

BuBi008
05-24-2007, 03:06
Kak moje da ste tolkova cinichni ... Da obeshtavate kakvo li ne .. a sled nqkolko dni da se dyrjite vse edno nishto ne e stanalo... imaite pone kapka suchuvstvie .... ZAshto si mislite, che vsqka vi e v krakata i mojete da si pravite kvoto si iskate ,.... e az vi kazvam nikoga poveche nqma da se vlubq .... shte nakaram vseki myj da lazi v krakata mi da moli za obichta no nikoga nqma da dopusna da se vlubq ...nikoi nqma da dostigne do syrceto mi za da go razbie za poreden pyt... Vashite nomera bqha do tuk... Nikoga nikoga poveche nema da dopusna myj do men .... shte vi vyrtq na prysta si ...Ei ti ako nqkoga si naranqval momiche pazxi se zashtoto tochno takiva kato men deto sa patili ot takiva kato teb nqkoi den she te svalqt na zemqta i shte syjalqvash za vsichko .NIKOGA NQMA DA SE VLUBQ OTNOVO!!!!

aha dobre aide sega se uspokoi i izlushai kakvo iskat da kajat ostanalite potrebiteli kato men. Nedei gi obijda izobshto mujete zashtoto kakvito sa te takiva sme i nie ... (jenite) nie vse gi obvinqvame za tova za onova ama ot tqhna gledna tochka 100 procenta moje da se namerqt oshte tolkova loshi sttrani i na nas. E kakvo pak tolkova naranili sa te ..... tova se sluchva na vseki i shte produlji da se sluchva dokato ne namerish tozi edin chovek s koito shte si pasnete ... emi izvinqvai ama to tova e jivota ili probvash i uspqvash ili se kriesh i se zabutvash v edna ogormna dupka ...A pak do kolkoto do tova kakvi bili ... emi ne vsichki sa ednakvi ima mnogo svqstni momcheta a pak i to nqkoi da postupi gadno s teb znachi ili si go zaslujila ili pak taka si si go napravila. Ne vqrvam da si s epoznaval s tozi chovek ot edin den kato ste trugnali che da ne si go poznavala taiche znaela si s kvo se zahvashtash i pak si se znaimavala s nego emi togava kakvo na ans ni mrunkash tyka .... kato ne iskash da budesh naranena ot takiva neuspeshni opiti mi tursi si po sigurniqt pytr ... A za tova che nikoga poveche nqma da si se vliubish eee haide ogledai se ... liubovta idva sama ... a ne durpash ti s vajeta taiche se uspokoi

VerryBerry
05-24-2007, 04:38
ne slagai majete pod ob6t znamenatel...! =;

mechtaq_za_teb
05-24-2007, 04:42
Ne si prava!Prosto ne si sreshtnala podhodqshtoto mom4e!

koalka
05-24-2007, 05:26
Няма да оставя такава тема просто, която обижда и потребителите във форума, а те с нищо не са ти виновни.И може да има и такива, каквито не са като тези `дето ги описваш.