PDA

View Full Version : Приятел или гадже



05-24-2007, 05:37
Понеже мисля че няма такава тема във форума реших да попитам:
Какво според вас е по добре да си с едно момиче/момче за да си в наистина близки отношения с нея/него и нищо да не си спестявате и да не криете един от друг-приятел или гадже.Какви са плюсовете и минусите на едното и на другото?Вярно ли е че любовта разваля истинското приятелство и човекът от среща даже и да сте били преди това истински приятели и да сте си казвали всичко започва да се крие от вас без да се усеща че го прави както и вие също?
И последно но не на последно място,а може би на едно от първите:
Може ли да съществува любов между двама най добри приятели от различен пол без да се загуби истинското приятелство и напълното доверие по време и след връзката им като гаджета?Има ли такова нещо или това е само една утопия в мислите на романтиците.

koalka
05-24-2007, 05:42
Приятелят ми е И най-добрия приятел.Знае за мен повече от майка ми и баща ми.Това, че го обичам, не означава, че крия нещо и защо реши, че веднага като сте заедно се крие нещо? :-s
Споделям си с него.Ако започнеш да криеш нещо, то всичко се разваля.Доверието е важно нещо.
Плюсовете и минусите на едното и другото...хмм.Значи, ако си влюбен/а в приятел/ка е по-добре да сте заедно, защото така ще си споделяте, ако си имате доверие и ще сте си заедно.Това е.

05-24-2007, 06:04
Това, че го обичам, не означава, че крия нещо и защо реши, че веднага като сте заедно се крие нещо? :-s


Защото съм попадал на много постове във форума включително и тук най вече на момичета,който вече осъзнали пишат че откакто са станали гаджета с най добрият си приятел(което не знам дали се случва често или не)са започнали да споделят по малко с него.И при някой момчета е същото.Незнам може би се получва от някакво притеснение.И защо тогава повечето момичета,а може би и всички незнам слагат една тънка граница между гадже--> добър приятел ,която като я преминеш е трудно да се върнеш и ако успееш при по голямата част май се разваля приятелството,а други просто не могат да приемат че може да са гаджета с приятеля си.Това го казвам от чуто и видяно.Иначе и на мен ми се иска да е точно така както казваш,но в последно време май установявам че хората в твойто положение(поне както го описваш)са малко и наистина си усетила това,което трябва да изпита всеки човек.

Magic_Girl
05-24-2007, 07:09
Pri vseki e razli4no.Pri nqkoi e mnogo po dobre da si ostanat priqteli za da ne razvalqt priqtelstvoto koeto gi svurzva.Pri drygi 4yvstvata sa stanali prekaleno silni i iskat da sa zaedno togava stavat gadjeta.Zavisi ot tqh samite kakvi 6te si ostanat.Plusa e 4e ponqkoga s priqtelq moje6 da spodeli6 mn pove4e ne6ta otkolkoto s gadjeto.Minusa e 4e ponqkoga kogato ve4e ste bili gadjeta priqtelstvoto trydno se vuzvu6ta i edva li si imate tolkova doverie ve4e.

koalka
05-24-2007, 08:54
Не трябва да съдиш по хората от форума, тук може да се пишат много неща и те да не са истина.Точно като си най-близък с човека, точно тогава трябва да си споделяте най-много, а не обратното.

vikipf
05-24-2007, 09:23
Нз кое е по-добре.. Аз лично се ходя точно с предишния си най-добър приятел... Тогава си споделяхме всичко, разказвахме за деня си, за проблемите в любоФта, за мечтите, за миналото... Всичко.. Но след като тръгнахме, спрахме да говорим особено много... Говорим като че ли само за да не спираме разговора... При мен е така, защото той се превърна във всичко за мен... А при него.. Него го е страх да не разбера за нещо, което "не трябва да стига до моите уши"... Хубавото, че ми беше най-добър приятел е ,че имах време да го опозная ида разбера как се държи с момичетата, които не са му нещо повече от приятелки.. Сега като правя статистика... Ми той се забива с всяка... И после казва, че обича само една... :smt012

Presley
05-24-2007, 09:47
Не трябва да съдиш по хората от форума, тук може да се пишат много неща и те да не са истина.Точно като си най-близък с човека, точно тогава трябва да си споделяте най-много, а не обратното.

BAYO
05-24-2007, 09:48
Приятелят ми е И най-добрия приятел.Знае за мен повече от майка ми и баща ми.Това, че го обичам, не означава, че крия нещо и защо реши, че веднага като сте заедно се крие нещо? :-s
Споделям си с него.Ако започнеш да криеш нещо, то всичко се разваля.Доверието е важно нещо.


Еми и аз съм в същото положение. Тфа, че понякога премълчава нещо, не значи непременно, че иска да скрие. Може да има много причини. Да се страхува от реакцията, от отговора, да се срамува, да се притеснява, да не и се говори точно в момента и т.н., и т.н. А и ако човек си изпее песничката прекалено бързо, то => той ще бъде отхвърлен, щот ще бъде прочетена книга. Рядко са хората, които четат една книга по два пъти, нали?

05-24-2007, 09:50
Амиии... много зависи от вас.. нещо определо се променя, но поне в моя случай е даже към по-здраво приятелство