PDA

View Full Version : Хронологията ми в скайп изчезна ;(



Блондиту
05-24-2007, 07:30
Оф..направо незнам...навсякаде ръчках и нищо не намирам как да го оправя...там където има абонати излъчване избиране и е такива имаше и ххронология сега няма...и проблема е че когато съм отпочиващ и другите като ми пишат не гополучавам..преди излизаше като ново събитие сега като нищо...само когато аз им се включа да пиша тогава виждам че са ми писали :( какво да правя.... моля помогнете миии :((((

AnGeL_oF_dArKnEs
05-24-2007, 08:15
А като дадеш на отпочиващ да ти се показава едно прозорче което те известява че няма да получаваш съобщенията и ще ги праща като пропуснати. А това когато ти изваждаше прозорец дори когато си отпочиващ беше на по предна версия.

Блондиту
05-24-2007, 10:50
Ама, то даже и да съм на линия пак нищо не получавам(а ми пишат).. нещо в настройките съм разбазикала ама незнам какво :( а пък и сестра ми като си включи нейния скайп си има хронология а аз не.. оф кфо е гадно... някой има ли други идеи как да го оправя..

AnGeL_oF_dArKnEs
05-25-2007, 09:52
Ами инсталираи го наново.

Desi_90
05-27-2007, 11:25
Da be za edna hronologiq da preinstalira SKYPE.Prosto e elementarno d aq opravi6.Prepdolagam 4e SKYPE ti e na BG.Otvarq6 skype i otiva6 na instrumenti tva e nai gore na samata programa.Vliza6 tam i se otvaqr drugo menu na koeto nai otdolu pi6e nastroiki.Vliza6 v tezi nastroiki i hop o6te ednu menu se otvarq.Glea6 v lqvo na posledno menu deto se e otvorilo vijda6 kade pi6e "poveritelnost"Otiva6 tam i sega v dqsno 6te vidi6 nqkolko nadpisa.tvoq e "Vodene na hronologiq i kutika sas skrol4e da si zibere6 kakvoto iska6.Izbira6 postoqnno nai-dotdolu ima6 buton zapi6i...i si govotova.Izklu4va6 SKYPE i sled tova vliza6 pak i si ima6 hronologiq.Dano sam ti bila polezna.4ao4e