PDA

View Full Version : Produkti na DEVA?



LoVe_Is_EvErYtHiNg
05-24-2007, 07:23
Hora kfo mislite za produktite na DEVA? Mene maskata za kosa me kefi, ma balsama mai ne e mnoo hubav, 6aampoana mi haresva, ma dezedoranta ne.... :D awe podobre kajete va6to mnenie :)))

05-24-2007, 07:31
Po moe mnenie za cenata si, produktite na Deva, koito sym polzvala, sa perfektni. Vsyshtnost polzvala sym samo shampoanite im- te sa mn meki i shtadqshti kosata, edinstveniq shampoan, koito pasna na kosata mi, i go polzvam ve4e blizo 4 god, mn go haresvam. Stava duma za Deva elastisity- siniq. Polzvala sym i dezodoranta na Deva- rozoviq, mirisheshe mn nejno i svejo, mn go haresvam. Chuvala symdobri otzivi i za maskata im za kosa, no ne sym q probvala. Ami mai e tova :)

malkoto^f
05-24-2007, 08:39
az izpolzvam balsama na deva i sam dovolna :)

VerryBerry
05-24-2007, 09:32
ne sam dovolna ot maskata za kosa,no mn haresvam dezodorantite im..mislq 4e i cenite si zaslujavat..

sweet_bubka
05-24-2007, 09:36
Az pyk sym mnogo dovolna ot hidratira6tiq im krem za lice.Az izpolzvam ot mazna kym normalna koja.Mnogo mi haresva!

SINDEL
05-24-2007, 13:04
Страшно готина им е Botanic серията. Имам крем за лице с кайсия май беше - много е хубав, кремовете за ръце са невероятни, а лосионите за тяло.. да не говорим :-D Абе фен съм им, миришкат страхотно