PDA

View Full Version : problemi s liobovta



angelchenceto
05-24-2007, 08:13
Trygnah s edno momche. Hubavo e simpatichno, visoko, chernokoso, tymnooko. Predi da trygnem me lyskaeeshe "krasavice" "milichko" "zlato" kato trygnahme sprq. Kak pak da mu prevlecha vnimanieto? :-k :-k

Krem4eto
05-24-2007, 08:21
Trygnah s edno momche. Hubavo e simpatichno, visoko, chernokoso, tymnooko. Predi da trygnem me lyskaeeshe "krasavice" "milichko" "zlato" kato trygnahme sprq. Kak pak da mu prevlecha vnimanieto? :-k :-k

Ами явно в началото той е искал да те зариби ,за да му се хванеш да тръгнете,ама сега като сте тръгнали той си мисли,че си му вързана и затова е спрял...

ronnygeo
05-24-2007, 08:25
;;

angelchenceto
05-24-2007, 08:45
aha... tva i az go znam... Moga li da naprava neshto che za da byde pak kato predi... ?????? :( :cry:

ronnygeo
05-24-2007, 08:49
;;

koalka
05-24-2007, 08:53
Ако чувствата му не са същите е невъзможно да му ги върнеш, след като тръпката я няма още в началото.По-добре го питай защо е така, не бързай със заключенията.

angelchenceto
05-24-2007, 08:53
I az ne go razbirym.. myje normalno e .... Chuda se dali da go zareja.. no go obicham tvyrde mnogo i shte stradam tvyrde mnogo....

koalka
05-24-2007, 08:55
Какво искаш да кажеш с това "мъже, нормално е"? :-s Може и да е мъж, но не е нормално.

angelchenceto
05-24-2007, 09:03
Какво искаш да кажеш с това "мъже, нормално е"? :-s Може и да е мъж, но не е нормално.


Normalno e che ne go rabiram...
Opredeleno shte go zadyrja kakvoto i da mi kostva tova.. Tvyrde mnogo izgubih zaredi tova. Moje i greshkata da e v men che az samata iskam tvyrde mnogo :( :( :( ....

Sladko_Izkushenie
05-24-2007, 09:05
Липсата на мили обръщения не винаги означава, че някой е загубил интерес.Ако е толкова важно за теб да те нарича "красавица" "миличко" и т.н просто го попитай.

angelchenceto
05-24-2007, 09:07
Tova beshe prosto primer ........
ISKAM DA RAZBERA KAK DA GO ZADYRJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sladko_Izkushenie
05-24-2007, 09:11
Ако вече няма чувства към теб едва ли ще може да го задържиш не може да накараш някой против волята му да остане до теб.Каквото и да правиш ако не иска да е с теб няма да е с теб!

bulgarche
05-24-2007, 09:12
Трудно. Вече знае че си негова и не се интересува от теб....

Presley
05-24-2007, 09:13
Прави му ти комплименти,може пък да се усети и той пак да почне :-D Бтв,това че не ти прави комплименти както преди не эначи че иска да късате или нещо такова.....

05-24-2007, 09:17
Прави му ти комплименти,може пък да се усети и той пак да почне :-D Бтв,това че не ти прави комплименти както преди не эначи че иска да късате или нещо такова.....

syglasna sam....
Imam vypros kym vas.. tyikato sam vijdala mnogo vashi mreniq i komentari i vinagi sam bila syglasna s vas..
Moje li tova da se tylji ot fakta che e preumoren ili prenatovaren ot podgotovkata za kandidatstudenskite ispiti?

05-24-2007, 09:25
Покажи му, че не е нищо над теб.. Бади малко по-самоуверена - ти си красива, умна, забавнаа, мила, очарователна.. лялялля.. и му кажи в прав текст че го намираш за страшно тъп :mrgreen:

Sladko_Izkushenie
05-24-2007, 09:32
Като му предсотят кандидастудентски изпити е напълно нормално да е претоварен и да не си на първо място за него.Предстои му нещо много важно.Казвам го защото съдя по себе си...Точно преди изпитите се разделих с едно момче.Много ме натовори тогава....точно заради такива неща като твоите!!!

angelchenceto
05-24-2007, 09:32
uau uau uau ...... zashto??????? he toi e tolkova mil i dobyr zashto da go obijdam

05-24-2007, 09:38
Ами ще повдигнеш тема за разговор, пряко свързана с проблема ти. МОже да ти се разсърди и тогава, когату му се извиняваш ще можеш да му кажеш, че си се почувствала гадно поради липсата на внимание. Ако не ти се разсърди а попита "Защо?" отговора е "Не виждаш ли кога едно момиче има нужда от внимание??" и така пак се стига до темата :mrgreen: Аз лично не бих търсила толкова заобиколен начин. Просто когато сме насаме бих го погледнала в очите и бих му казала проблема си.. но зависи от отношенията ви и от теб самата все пак, а и по гореописания начин е по-завоалирано :mrgreen:

Presley
05-24-2007, 09:39
Иэабщо не го обиждай!Не ти е дал повод...
Просто найстина може би е преуморен от подготовката и напрежението покрай иэпитите.Съобраэи се ,все пак не му е лесно.Когато те минат най-вероятно всичко ще си стане ,както преди.Просто имай търпение и най-важното-покажи му че си до него и го подкрепяш!Не му се сърди эа простотии.

05-24-2007, 09:41
Сърди му се! Ти си неговото момиче, ок! Той трябва да осъзнава, че е привилегия да те има!! :mrgreen:

Presley
05-24-2007, 09:42
Сърди му се! Ти си неговото момиче, ок! Той трябва да осъзнава, че е привилегия да те има!! :mrgreen:
Эа кво да му се сърди...кви са тея глупости.Момчето нищо не е напрвило.

05-24-2007, 09:44
Сърди му се! Ти си неговото момиче, ок! Той трябва да осъзнава, че е привилегия да те има!! :mrgreen:
Эа кво да му се сърди...кви са тея глупости.Момчето нищо не е напрвило.
Въпрос на време най-вероятно. Губи се онова очарование от което всяка връзка за да продължи се нуждае!

Enjoy_yourself
05-24-2007, 09:44
vsi4ko e vazmojno, moje prosto da e izgubil interes nali znae6 pove4eto (ne vsi4ki!!!) mom4eto se borqt za edno momi4e i nakraq kato q spe4elqt gubqt interes.. te obi4at trudno dostijimite celi ... moqt savet e opitai da raznoobrazi6 vrazkata si pokaji mu nova nepoznata strana ot tvoq harakter i moje vsi4ko da se promeni ;)
No ot druga strana sega toi ima izpiti , a tezi izpiti kakto razbira6 sa dosta vajni ot tqh zavisi negovoto bade6te , tai 4e ne mu se sardi razbiraemo e da u4i dosta za tqh :)
tova sa dvete mi predpolojeniq neznam dali e taka ,vse pak ti si re6ava6 :)

BAYO
05-24-2007, 09:46
syglasna sam....
Imam vypros kym vas.. tyikato sam vijdala mnogo vashi mreniq i komentari i vinagi sam bila syglasna s vas..
Moje li tova da se tylji ot fakta che e preumoren ili prenatovaren ot podgotovkata za kandidatstudenskite ispiti?

Напълно е възможно ся да не му е до лигни! Изчакай да мине тоя период и тогава преценявай на око и на място кво да правите. Тва мисля.