PDA

View Full Version : Един въпрос...



Valento
05-24-2007, 10:05
Начи харесвам едно момиче тръгнахме с нея но преди да тръгнем аз ходех по нея цели 2 години!Тръгнахме но доиде някакво момче и тя започна да излиза с него прегръща я но дали я целува не съм ги хващал,тя ми казва че няма нищо м/у тях просто са приятели!Какво да правя? :(

05-24-2007, 10:07
Щом ти казва, че са просто приятели занчи е така. Какво задълбаваш?? Ако искаше да е с него щеше да е с него! След като е с теб не можеш ли да си направиш и сам изводите!!

cherinka
05-24-2007, 10:22
Говори с нея отново!. :)

BAYO
05-24-2007, 10:22
Дръж си очите и ушите на щрек. Може да е само за заблуда на противника и той да ти я отмъкне под носа. Просто и кажи, че не е много удачно да се прегръщат, пък било то и приятели. Може ръкостискане, ама чак прегръдка?

Presley
05-24-2007, 10:44
Дръж си очите и ушите на щрек. Може да е само за заблуда на противника и той да ти я отмъкне под носа. Просто и кажи, че не е много удачно да се прегръщат, пък било то и приятели. Може ръкостискане, ама чак прегръдка?
Эащо да не прегърне приятеля си?Ако найстина са само приятели няма нищо лошо,дори и да го прегърне! :-D
Иначе по темата: Ако и нямаш доверие ,просто поговори с нея эа това.Кажи и ,че ти е неприятно.

Valento
05-24-2007, 10:45
Ми нз аз просто съм много ревнив и искам да споделя с някой!! [-o<

PoisoNGirL
05-24-2007, 10:57
Revnostta do nishto hubavo ne vodi.Nai-mnogo da q zagubish.Ti trqbva da znash dali i e priqtel ot mnogo vreme i mu ima doverie.Ako e taka zashto da ne go pregurne? A i nali naistina e s teb?Ako iskashe da e s nego prosto shteshe da ti kaje ei taka i taka iskam da sum s nego i tolkova.Kaji i,che kolkoto i da e si revniv i iskash da si siguren,che nqma nishto mejdu tqh.Ako tq ti kaje nqma ..uspokoi se malko i podtisni tazi revnost kolkoto i da e trudno.

koalka
05-24-2007, 11:03
Явно чакането не си е заслушавало...Не искам да правя прибързани заключения, но да се прегръща и може би целува с друг...Колкото и добър приятел да й е, трябва да спадва някаква дистанция.Ти си много толерантен.Някой до сега да я е зарязал, както аз бих направила.

Just_Be
05-24-2007, 11:15
поразпитай насам натам и питай нея но я помоли да не те лъже!Ако те излъже просто я зарежи..........
ПС- и аз се прегръщам с приятелите си кво?Искате да кажете ,че само приятели не могат да се прегърнат?
:shock:

Valento
05-24-2007, 11:16
Ми да зарязвали са я просто са искали да преспят с нея но тя е много притеснителна и са я зарязвали аз мн си я обичам казвам и го и тя ми го казва но се притеснявам дали не и давам достатъчно любов!!! #-o #-o

Just_Be
05-24-2007, 11:18
Ъ...проблема ти не беше ли че я ревнуваш?????

Valento
05-24-2007, 11:32
Ревнувам я но ме попитаха дали не е зарязвана и казах!Искам само съвет какво да правя да я зарежа или да се боря за нея? #-o #-o

Nassgerrack
05-24-2007, 11:35
Ми да зарязвали са я просто са искали да преспят с нея но тя е много притеснителна и са я зарязвали аз мн си я обичам казвам и го и тя ми го казва но се притеснявам дали не и давам достатъчно любов!!! #-o #-o

Даваш й внимание ти, даже май повече отколкото заслужава. Имаш 3 варианта тук:

1.Да я накараш нея да те ревнува.Замотаваш се пред нея с няква мацка и само гледай резултати ;)
2.Да направиш времето,прекарано с теб, по-запомнящо се и интригуващо.
3. Просто разкарай момчето,кво толкова: няколко лоши думи пред него и зад него и той ше си подвие опашката.

Смисъл да говориш с гаджето си няма,защото тя ако ше те лъже може да ти каже едно, а после пак да прави квото си иска.


P.S. 3 начин е най-ефективен.

Valento
05-24-2007, 11:38
Ми да зарязвали са я просто са искали да преспят с нея но тя е много притеснителна и са я зарязвали аз мн си я обичам казвам и го и тя ми го казва но се притеснявам дали не и давам достатъчно любов!!! #-o #-o

Даваш й внимание ти, даже май повече отколкото заслужава. Имаш 3 варианта тук:

1.Да я накараш нея да те ревнува.Замотаваш се пред нея с няква мацка и само гледай резултати ;)
2.Да направиш времето,прекарано с теб, по-запомнящо се и интригуващо.
3. Просто разкарай момчето,кво толкова: няколко лоши думи пред него и зад него и той ше си подвие опашката.

Смисъл да говориш с гаджето си няма,защото тя ако ше те лъже може да ти каже едно, а после пак да прави квото си иска.


P.S. 3 начин е най-ефективен.Значи аз бях ръгнал да се бия с него щото ме провокира с много груби думи за нея но тя направи такаче да не се сбием!Мисля че 3 вариянт ще го пробвам!БЛАГОДАРЯ \:D/

BAYO
05-24-2007, 12:19
Дръж си очите и ушите на щрек. Може да е само за заблуда на противника и той да ти я отмъкне под носа. Просто и кажи, че не е много удачно да се прегръщат, пък било то и приятели. Може ръкостискане, ама чак прегръдка?
Эащо да не прегърне приятеля си?Ако найстина са само приятели няма нищо лошо,дори и да го прегърне! :-D
Иначе по темата: Ако и нямаш доверие ,просто поговори с нея эа това.Кажи и ,че ти е неприятно.


Сорка, ама да видя, че момичето ми се прегръща с друг, било то нейн приятел .... считай че ш' има разхвърчани дрехи, зъбки и прочие...

Щом тя е с мене - е с мене и точка. Никви други гушкания , ник'ви споделяния на трапезата и прочие =;

05-24-2007, 12:25
draj ia pod oko!!!!!

Just_Be
05-24-2007, 15:51
Ревнувам я но ме попитаха дали не е зарязвана и казах!Искам само съвет какво да правя да я зарежа или да се боря за нея? #-o #-o
аз ти предлагам да се бориш за нея!! :| или да опиташ тва с гаджето :-D да ревнува малко и си отново на линия спокс! :wink:

KyKJlu4KaAa
05-24-2007, 17:29
Дръж си очите и ушите на щрек. Може да е само за заблуда на противника и той да ти я отмъкне под носа. Просто и кажи, че не е много удачно да се прегръщат, пък било то и приятели. Може ръкостискане, ама чак прегръдka
I AZ TAKA MISLQ....to4no taka si e !!! :smt012

Just_Be
05-24-2007, 17:33
Дръж си очите и ушите на щрек. Може да е само за заблуда на противника и той да ти я отмъкне под носа. Просто и кажи, че не е много удачно да се прегръщат, пък било то и приятели. Може ръкостискане, ама чак прегръдka
I AZ TAKA MISLQ....to4no taka si e !!! :smt012
Не мога да ви разбера.....ако 2-ма приятели се прегръщат кво му е лошото? :shock: :shock: