PDA

View Full Version : Старчески петна.



cherinka
05-24-2007, 11:04
Дори не знам дали са старчески, обаче мама има и са такива на места кожайат на лицето й е по-бяла, на други места е по-тъмна.
Знаете ли с какви медикаменти се отстраняват или намалят?
Аз, все още, нямам такива, ама малко грозно седат. Мама, по едно време, се мажеше с моите фон-дю-тен-и, ама то лятото не си е оферта да се мажеш с фон-дю-тен-и.

mid_get
05-24-2007, 14:19
Кажи на мама ти да отиде на козметик, там вероятно ще й предложат някакви процедури иии такам... :smt016 А това за лятото и фон-дьо-тен-а, ами да - изобщо не се връзват в тия жеги :wink:

shadow4e
05-24-2007, 14:36
Има по- тъмни и светли петна или просто са се появили по-тъмни, а другите са си с нормалния цвят на кожата й? По принцип има кремове, които са специални за тикав петна, които се получават, ама не знам кой е най-добър.

Presley
05-24-2007, 14:39
Абе не давай диагноэи.Най-добре майка ти да отиде на ДЕРМАТОЛОГ .Може да се налага да ходи на някакви процудури-с леля ми така стана.Имаше подобен преблем,маэа се с всякакви кремове и ефекта беше минимален.След въпросните процедури има эначително подобрение.

05-24-2007, 15:03
tova e boles ta kojata i se kazva vitaligo! ne e opasna prosto ne e esteti4no! i spoko ne se predava a e na nervna po4va! Prikriva se s fon du teni! edno takova ne6to ne te pravi po grozna! vajno e da se usmixva6! USPEX! :P

cherinka
05-26-2007, 11:44
tova e boles ta kojata i se kazva vitaligo! ne e opasna prosto ne e esteti4no! i spoko ne se predava a e na nervna po4va! Prikriva se s fon du teni! edno takova ne6to ne te pravi po grozna! vajno e da se usmixva6! USPEX! :P
Абе, госте, не е витилиго, бе.
Витилигото е чисто бяло, нали аз го имам.
На мама проблема е друг.
Мерси за по-горните постове.