PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



05-24-2007, 15:08
Така :)
Искам да знам кое нещо може да ви накара да загубите интерес към едно момиче,още преди нещата да са станали сериозни (примерно видели сте я,харесали сте я,излизали сте няколко пъти) и после просто ви писва и не ви интересува вече или поне не колкото преди.
Какво нещо в нейното държание би могло да ви накара да постъпите така,как най-лесно и бързо ви писват момичетата :-k
И как както много ги харесвате изведнъж спирате да се борите за нея (не казвам че всички са така) но на тези които им се е случвало да кажат защо :roll:
ако момичетата имат някакви идеи може и те да пишат!

BAYO
05-24-2007, 16:40
То в повечето случай мацките са непостоянни във връзките, та на мене не ми се е случвало да губя интерес (поне не на скоро), за тва пасувам. Може би прекалено многото внимание, което им се обръща!

hahahha
05-24-2007, 16:54
awe nie tva tarsim ''vnimanie''.....(govorq za nas momi4etata)ili pone az tova tarsq

BAYO
05-24-2007, 16:59
awe nie tva tarsim ''vnimanie''.....(govorq za nas momi4etata)ili pone az tova tarsq

Аз говоря за прекалено многото внимание, което ви се обръща... там е грешката. То хубаво, бъдете си заедно, прекарвайте си много време заедно .. ама да и тичаш след опашката денонощно ... тъпоОо!

hahahha
05-24-2007, 17:25
ti ne6to barka6 ponqtiqta..edno e da i varvi6 po svirkata drugo e da obra6ta6 vnimani....kogato staa vapros za vnimanie se ima v predvid da zvani6 ne samo za da izlezete a prosto ei taka da q 4ue6 kak e i kakvo pravi,kogato ste v kompaniq da ne se otplesva6 samo v prikazki s tvoite fr a da q pregra6ta6 ot vreme na vreme imam predvit ne tq da te podse6ta kvo da prai6 a ti sam da se se6ta6 da q pregarne6 da prai6 iznenadi da vidi6 v parkai t.n. no izcqlo iniciqtivata da e v teb ne tq da kazva...a da ti4a6 po sbirkata zna4i da i ogajda6 kvoto kaje tva da e a to taka nestava ..verno 4e ponqkoga trqq se saglasqva6 za nqkoi raboti ama tva vinagi da se vrazva6..a tva men me drazni se kato kaja ne6tu i to da stava mi dai malku da posporim na nqkva tema ne6tu tam da se raznoobrazqva nqq samo kvot kaja i gotovo to e bezinteresno taka

KyKJlu4KaAa
05-24-2007, 17:28
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 tez hich ne sa dobre

BAYO
05-24-2007, 17:37
Неа те коментирам, неа и да чета тая шльокавица. Ако искаш да ми кажеш нещо, кажи ми го в по-съкратен вариант, и на БГ!

malone
05-24-2007, 17:52
Най често губя интерес към някое момиче когато то загуби интерес към мен. :wink:

Georg_Evo9
05-24-2007, 18:01
Най често губя интерес към някое момиче когато то загуби интерес към мен. :wink:
Бих казал, че нямаше смисъл от изказването ти!
Иначе по темата... В повечето случай когато съм губил интрес към някое момиче(2-3 пъти) е било от това, че започва да се прави на недостъпна, на голяма работа или пък говори за разни преживяваници с други момчета, също така и от някой неприятни черти в характера които са ме отблъснали, но там вече е въпрос до човека!

05-24-2007, 18:02
ами ако започне да не ме оставя намира,да иска непрекъснато да знае къде съм,с кого какво правя,ей тва мн ме дразни :evil:

Octofunk
05-24-2007, 18:55
Иначе по темата... В повечето случай когато съм губил интрес към някое момиче(2-3 пъти) е било от това, че започва да се прави на недостъпна, на голяма работа или пък говори за разни преживяваници с други момчета, също така и от някой неприятни черти в характера които са ме отблъснали, но там вече е въпрос до човека!

Горе-долу и аз от това

roken
05-24-2007, 19:18
Kato se darpa mnogo mnogo otna4alo i posle ti varje to ve4e ne interesno :) tova e spored men

05-24-2007, 19:57
Kato se darpa mnogo mnogo otna4alo i posle ti varje to ve4e ne interesno :) tova e spored men

Точно!
Ама как да се държи тогава ако не ти обръща внимание изобщо няма ли да ти писне да тичаш след нея? :roll:

az-be
05-24-2007, 21:00
Potvyrjdavam otg. na hahah az li4no tyrsq vnimanie i davam takowa de... Kogato ne mi se dava nujnoto vnimanie.. opredeleno mom4eto nqma da ima shans s men ;}}

05-24-2007, 21:16
Ако пърди много определено ще е проблем

Digital
05-24-2007, 21:17
То в повечето случай мацките са непостоянни във връзките, та на мене не ми се е случвало да губя интерес (поне не на скоро), за тва пасувам. Може би прекалено многото внимание, което им се обръща!
се сетиш.

BAYO
05-25-2007, 10:44
То в повечето случай мацките са непостоянни във връзките, та на мене не ми се е случвало да губя интерес (поне не на скоро), за тва пасувам. Може би прекалено многото внимание, което им се обръща!


се сетиш.

Да бе деба, ш' се усетя и аз се някога :lol:

didonko
05-25-2007, 11:01
хмммм. Абе имаше тука мн вярни мнения и доста глупости казани. Губя интерес в момиче ... хммм ... да кажем след поне 2 месеца, когато разбера че нямам никакъв шанс с нея, но след това си оставаме мн добри приятели. Иначе в една връзка ако тя започне да се държи параноично, да ми държи сметка за всяка моя постъпка, почне да се праи на лигла, не ме оставя на мира