PDA

View Full Version : Iskam da svarja uredbata s kompa...



05-24-2007, 15:45
Imam uredba samsung max-l42 s tonkolonki 6 oma.Kato svarja uredbata s kompa i tonkolonkite po4vat da bu4ata apak ni6to im nqma ina4e.Otzad na uredbata ima 4 izhoda, za koito se svarzvat tonkolonkite.Te sa 4erna 4ervena 4erna 4ervena. V4era probvah da da sloja 2-te 4erni v ednata i 2-te 4erveni v drugata i nqmah problemi oba4e dnes mi kazah da proverq omovete, za da ne mi izgarmqla uredbata. Ta pitam az ima li 6ans da stane gaf ako 2-te 4erveni sa na edno mqsto i 2 4erni sa6to zaedno ama na drugoto mqsto? :smt017 :smt017


P.S. 10x 4e pro4etohte toz roman

Forslor
05-24-2007, 21:13
Сега не съм специалист с терминологията на музикалната техника, но ето как аз си свързвам домашното кино със PС то.
За целта ти е нужен един кабел който в началото си има един жак (нз дали така се наричаше) и 2 чинча ( и това незнам дали е правилно) та този жак се включва във звуковата карта на компютъра - но не във зелената дупка :lol: , нито в розовара :lol: , а в другата. След което останалите 2 чинча (черен и червен ) се включват към съответните изводи на уредбата които се намират някъде отзад. Да знаеш не говоря за червените и черни кабелчета на тонколонките :lol:

Та ако си ме разбрал хубу , ако пък ли не отид в някой магазин за музикална техника и ги попитай какво ти е нужно да свържеш (туй с онуй) и те веднага ще ти предложат кабела за който ти говоря.

*Компютъра и уредбата да са включени в един контакт.

05-25-2007, 06:22
mersi 6te probvam

05-25-2007, 18:39
da te pitam az koq e taz drugata dupka??

GiRo
05-25-2007, 19:42
бро отиваш купуваш кабел с 3 накраиника единия да е като на слушалките другите два да са като букси пухаш ги одзад има тошно два канал мисля че при теб както и при мен и ги слагаш ако има проблем ги разменяш(тоест буксите) и...това е по принцип на кино системата се настроива на AUX нз при теб как е...
аиде късмет :)