PDA

View Full Version : Кола маска



05-24-2007, 16:24
Грозно ли ще е да си направя кола маска на цялото тяло ако изключим ръцете.
Аз съм момче :)

`Death`Whore``
05-24-2007, 16:25
Разбира се, че ще е грозно - гладки крака, космати ръце. :smt005

05-24-2007, 16:29
И какво предлагате да направя.Има големи и гадни косми по краката,а пък не искам да си махам космите от ръцете!

05-24-2007, 17:20
E 6to da e gadno??? Davai to si e higieni4no bez kosmi :)

05-24-2007, 17:41
E 6to da e gadno??? Davai to si e higieni4no bez kosmi :)
Не мога да си махна космите по ръцете.Без тях не се чувствам мъж.Ако космите ми по краката бяха малки щях да си ги оставя но са много дебели и са гъсти.
В крайна сметка май нищо няма да направя :|

`Death`Whore``
05-24-2007, 17:43
И с гладки крака ще се чувстваш мъж? Разсмиваш ме, благодаря. Не ги махай!

05-24-2007, 17:58
И с гладки крака ще се чувстваш мъж? Разсмиваш ме, благодаря. Не ги махай!
Не не бих се чувствал мъж без косми на краката,но с тези големите които имам ме е срам да се показвам.
Онзи ден бях показал космите на корема си пред едни момчета и веднага почнаха да охкат,представи си ако изляза по къси гащи.
Но няма какво да ти обяснявам то решенията са две или ги махам или не!
Айде чао!!!!!!!

05-24-2007, 21:47
И с гладки крака ще се чувстваш мъж? Разсмиваш ме, благодаря. Не ги махай!
Не не бих се чувствал мъж без косми на краката,но с тези големите които имам ме е срам да се показвам.
Онзи ден бях показал космите на корема си пред едни момчета и веднага почнаха да охкат,представи си ако изляза по къси гащи.
Но няма какво да ти обяснявам то решенията са две или ги махам или не!
Айде чао!!!!!!!Хахах батка не я слушай махаи ги повечето момичета да не кажа попщи всички предпочитат мъжете без косми по краката и на др. места лично аз си махам космите на краката и приятелките ми веднага го забелязват и са мн щастливи с факта , че се грижа за тялото си и се потдържам за това смело ги махай и не му мисли ;)

Adwokat
05-25-2007, 21:47
Грозно ли ще е да си направя кола маска на цялото тяло ако изключим ръцете.
Аз съм момче :)


Ne gi slushai i az sum momche i si pravq kola maska na cqloto tqlo bez na rucete i hich ne e grozno!

girly_style
05-25-2007, 22:53
ooo mahai gi azbira se smi na krakata 6e e po qko d anqmash kosmi a na racete nqma za4enie kato si mom4e ne q slushai taq det se zaqjda [-X