PDA

View Full Version : Какво цели?



Бейбс
05-24-2007, 18:16
С най дпбрата ми фр сме в що-годе добри отношения. Но имам чувството че тя се опитва да съсипе живота ми. Ще започна от начало:

Тя е по красива от мен и има повече обожатели. Имала е доста гаджета - около 9-10, а аз съм имала само 3(и двете сме на 13). И може би зарад тва че е имала мн гаджета вече мн хора почнаха да я смятат за курва. А и аз не мога да отрека че може да се нарече че е такава- докато има гадже флуртува с други момчета и прави квото си иска с момчетата. Но най гадното е: всеки път когато аз си харесам момче и й споделя това или тя разбере че го харесвам тя запшочва да сваля въпросното момче и тъй като е по привлекателна от мене тя ми го отмъква и дори би тръгнала с него независимо че аз го харесвам. Дори се беше целувала с по бившето ми гадже и използва оправданието че е била пияна и не е знаела кво прай(а бе6е изпила само 2-3 чашки бира). Дори наскоро я пробвах да видя дали пак ще прави тези гадните си номерца. Начи тя ме беше питала за едно момче дали го харесвам, а аз й казах "Ми май да"(излъгах я нарочно) и тя тогава се се вартеше около него. Но след няколко дена й викам "аз вече изобщо даже не моа го гледам" и тя изведнъж спря да го сваля.

Та така: тя винаги се опитва да спечели сичко независимо че ще ме нарани. Искам да чуя вашите мнения - що го прави и какво изобщо ще постигне?

П.П.Искам и да спомена: играе си с момчетата - тръгва с някое момче само за кеф а после го зарязва по гаден начин.

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2007, 18:18
...и тази я смяташ за приятелка? :shock:

ти наясно ли си к'во е 'приятелството' ?! :-k

krisi_pisi
05-24-2007, 18:24
i q narichash dobra priqtelka?! :shock: tochno za tova ostanah sas edna edinstvena priqtelka ot moq klas zashtoto vsi4ki sa kurvi i svalqt nared i edna moq bivsha priqtelka si hvana gadje kato vze da se naduva "vij te me koq sam az imam si gadje" emi da vzema i az taka da se naduvam xax...
pyk tvoqta priqtelka mnogo ti zavijda qvno neshto q drazni moje da e po krasiva ot teb kakto kaza ti no ima neshto drugo koeto q drazni koeto ti imash a tq nqma ;] za tova pravi taka :) (ama to za kurvichkite si e normalno tova) prosto q ignorirai ot jivota si tva e moeto mnenie ;)

N0_feAR
05-24-2007, 18:33
пре спокойно мога да ти кажа, че тва вашето не е истинско приятелство,та то държанието й не е на приятелка. Явно наистина за нещо ти завижда и по тоя начин "ти го връща"

Бейбс
05-24-2007, 18:33
i q narichash dobra priqtelka?! :shock: tochno za tova ostanah sas edna edinstvena priqtelka ot moq klas zashtoto vsi4ki sa kurvi i svalqt nared i edna moq bivsha priqtelka si hvana gadje kato vze da se naduva "vij te me koq sam az imam si gadje" emi da vzema i az taka da se naduvam xax...
pyk tvoqta priqtelka mnogo ti zavijda qvno neshto q drazni moje da e po krasiva ot teb kakto kaza ti no ima neshto drugo koeto q drazni koeto ti imash a tq nqma ;] za tova pravi taka :) (ama to za kurvichkite si e normalno tova) prosto q ignorirai ot jivota si tva e moeto mnenie ;)

Ми мисля да я разкарам, но се чудя как да го направя без да й го казвам в лицето щото тя ше иска и причини, а простоп не моа й го кажа в лицето. Плс за отговор!!!!!!!!!!

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2007, 18:40
отбягваш я...

'к'во ти има? -нищо...'

пита те втори, трети... пети път... и все 'нищо'
и на нея накрая ще й писне...

мисля, че наистина е по-добре да не й казваш. 1во, защото няма да се поправи... (не знам тя до колко осъзнава к'ви ги върши...и дали си дава сметка за последиците, и за това как изглежда отстрани)...няма да те разбере, бъди сигурна... ще намери вината в теб... (в крайна сметка т'ва ваш'то е пубертет...навлизате в него... всички др са виновни, само не и вие самите)... 2ро... може да се озлоби и да почне съвсем явно и съзнателно да ти прави сечено... просто късаш всяк'ви отношения с нея...

звъни ти по телефона... разговорът ви е лаконичен... и ти затваряш под предтекст, че имаш няк'ва работа...

Бейбс
05-24-2007, 18:46
отбягваш я...

'к'во ти има? -нищо...'

пита те втори, трети... пети път... и все 'нищо'
и на нея накрая ще й писне...

мисля, че наистина е по-добре да не й казваш. 1во, защото няма да се поправи... (не знам тя до колко осъзнава к'ви ги върши...и дали си дава сметка за последиците, и за това как изглежда отстрани)...няма да те разбере, бъди сигурна... ще намери вината в теб... (в крайна сметка т'ва ваш'то е пубертет...навлизате в него... всички др са виновни, само не и вие самите)... 2ро... може да се озлоби и да почне съвсем явно и съзнателно да ти прави сечено... просто късаш всяк'ви отношения с нея...

звъни ти по телефона... разговорът ви е лаконичен... и ти затваряш под предтекст, че имаш няк'ва работа...



Хммммм тва ми се струва готинко. Ние кат се скараме вече 100% се прай сичко възможно да ме намразят сички и няма да има с кого да излизам надвечер, ама поне ше се отарва от нея де...

A_JoLiE
05-24-2007, 19:15
i q narichash dobra priqtelka?! :shock: tochno za tova ostanah sas edna edinstvena priqtelka ot moq klas zashtoto vsi4ki sa kurvi i svalqt nared i edna moq bivsha priqtelka si hvana gadje kato vze da se naduva "vij te me koq sam az imam si gadje" emi da vzema i az taka da se naduvam xax...
pyk tvoqta priqtelka mnogo ti zavijda qvno neshto q drazni moje da e po krasiva ot teb kakto kaza ti no ima neshto drugo koeto q drazni koeto ti imash a tq nqma ;] za tova pravi taka :) (ama to za kurvichkite si e normalno tova) prosto q ignorirai ot jivota si tva e moeto mnenie ;)

Po to4no ot tva nqma kak da se obqsni ... =D> =D> =D>

pyx4eto
05-25-2007, 19:24
И тва ако е добра приятелка аз ще се гътна! :shock: :shock: :shock:
Тя се опитва да ти отмаква гаджетата е голяма кучка,явно така си го е избрала...но всеки случаи нямаш какво да правиш с нея!ОПРЕДЕЛЕНО!!ОСТАВИ Я! =; :smt023

<black soul>
05-26-2007, 09:36
отбягваш я...

'к'во ти има? -нищо...'

пита те втори, трети... пети път... и все 'нищо'
и на нея накрая ще й писне...

мисля, че наистина е по-добре да не й казваш. 1во, защото няма да се поправи... (не знам тя до колко осъзнава к'ви ги върши...и дали си дава сметка за последиците, и за това как изглежда отстрани)...няма да те разбере, бъди сигурна... ще намери вината в теб... (в крайна сметка т'ва ваш'то е пубертет...навлизате в него... всички др са виновни, само не и вие самите)... 2ро... може да се озлоби и да почне съвсем явно и съзнателно да ти прави сечено... просто късаш всяк'ви отношения с нея...

звъни ти по телефона... разговорът ви е лаконичен... и ти затваряш под предтекст, че имаш няк'ва работа...



Хммммм тва ми се струва готинко. Ние кат се скараме вече 100% се прай сичко възможно да ме намразят сички и няма да има с кого да излизам надвечер, ама поне ше се отарва от нея де...
не се подценявай! :wink: кво като тя не ти е приятелка вече. това не означава че другите ще те оставят. отиваш при останалите и си говориш с тях. тя като дойде отиваш надалеч, може и при момчетата да отидеш / аз примерно се при тях стоя...наще момчета не се занимават с подобни глупости и при тях ми е най-добре/. игнорирай я, не си мисли че тя е по-красива. явно на тебе ти трябва малко женска злоба. :-D трябва да вярваш в себе си и тя нито ще ти отмъква вече гаджетата, нито приятелите. \:D/ късмет!

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-26-2007, 12:56
shto li istoriqta mi e poznata... nqma da izpadam v podrobnosti prosto sushtata e sutiaciqta i s 2 moi mn`blizki fr ... ednata e super osvobodena imala e baq gadjeta... i shtom drugata si haresa nqkoi tq po4va da mu sse svalq i t.n. ima i takiva hora... a i oshte kogato pro4eoth purvoto izre4enie
" най дпбрата ми фр сме в що-годе добри отношения" mi stana qsno shto za priqtelka ti e tq [-X pomisli si seriozno dali si struva da ti e fr az ako bqh na tvoe mqsto shtqh da i .... :lol: biq 6uta kakto se kazva :) aide uspeeeeh i ot men :P

efito_f
05-26-2007, 13:31
Според мен тва не ти е никаква приятелка, тва си е типична малка к*рва, просто я заеби. Просто я избягвай, гледай я лошо и както каза някой по горе като те пита какво има, казваш нищо. Когато примерно излезете някъде и видите познати, говори си с тях, а нея един вид "забравяй" да разговаряш. Накрая на нея ще и писне и сама ще се откаже да се занимава с теб.

No_Mercy
05-26-2007, 13:34
Леле и на тва му казваш приятелка при тва най добра :shock: :shock:

Ох как се радвам че с най добрата ми приятелка имаме различни вкусове относно момчетата че......

Я по добре прекъсни всякакви връзки с нея тва момиче не ти е приятелка а до колкото разбирам не ти е и била приятелка

saninka91
05-26-2007, 13:55
...и тази я смяташ за приятелка? :shock:

ти наясно ли си к'во е 'приятелството' ?! :-k
I az mislq taka. Ne se ot4aivai o6te si na 13 kolko takiva 6te sre6tne6 ne e istina.Tegli i edna maina i da ne ti puka mn mn

saninka91
05-26-2007, 13:56
...и тази я смяташ за приятелка? :shock:

ти наясно ли си к'во е 'приятелството' ?! :-k

I az mislq taka. Ne se ot4aivai o6te si na 13 kolko takiva 6te sre6tne6 ne e istina.Tegli i edna maina i da ne ti puka mn mn

sibelitta93
05-26-2007, 14:32
Ve4e za poreden p1t se ubedih 4e tva ne e ne6to rqdko...takiva hora sa navsqk1de,izjivqh go absolutno s16toto no i go v1rnah mn jestoko i to po neiniq na4in...Tq vinagi be6e ne6to "pove4e ot men" spored neq...i uj se vodehme fr.t1rpqh q taka dokato ne po4nah i az da se otavarqm det se kazva.M/u drugoto takiva momi4eta ne sa hubavi te sa kurvi..demek tva 4e postoqno e s gol kr1st 4e si slaga dva tona grim i 4e kato sedne g1za i se vijda(zaradi modernite plitki d1nki) ne q pravqt krasiva!Tq svalq tvoite mom4eta mi ti p1k v1rji razgovor s neinite mom4eta i tq vednaga 6e te pita dali gi svalq6...ti p1k kaji b1rka6 me s sebe si mai? :twisted: kogato tq otide pri 4oveka koito haresva6 ti otidi pri 4oveka koito tq haresva.Opr spri da se d1rji6 s neq normalno,dr1j se studeno moje da si sama ama se prai 4e vinagi ima6 dr fr...ako tq otide nqk1de,ti govori po tela kaji 4e nqkoi ot kvartala te svalq..razberi kakvo q drazni v teb i go pravi.Ignorirai q i vs tova ne stava za den malko po malko se promenqi dokato tq ne razbere 4e ti e bezrali4no dali e do teb,dali svalq6 nqkoe mom4e koeto haresva6.S edna duma i pri4ini tova koeto tq ti pri4inqva.S tova momi4e koeto se 4uvstvah taka sega sme naistina priqtelki.Imame si doverie az i kazah kakvo mi e pri4inila a tq mi kaza az kakvo s1m i pri4inla(koeto az bez da iskam s1m go napravila i se e polu4ilo ne6to kato otm16tenie 8-[ )I o6te ne6to ne se karai s neq qvno, drazni q po malko nqma da spe4eli6 ako si dignete edin golqm skandal i i kaje6 4e q mrazi6 nakarai q tq sama da razbere tova...uspeh ot men.Stani takava kakvato e tq sprqmo teb...i zapomni 4e vs se vr16ta dori i ti ni6to da ne napravi6...rano ili k1sno

sinful`girl
05-27-2007, 15:18
Такова животинче аз приятелка не мога да нарека,нз ти що си мислиш,че ти е такава...по-хубаво не се занимавай с нея. Не се опитвай и да й правиш мръсно,за да отмъщаваш,щото така ставаш като нея,че й по-лоша.Моя съвет е да я оставиш да си курволясва,,,,,,,,аз като бях на 13 год съм имала 2 гаджета,а тя 10 #-o Аз ли съм била задръстената или просто тва момиче си пада курве от малко :-k