PDA

View Full Version : имам нужда от съвет



COOL_baby
05-24-2007, 18:48
Моля Ви помогнете ми!От 3 месеца харесвам безумно едно момче...той е с година по-голям от мен такова момче търся от много дълго и до тогава не намирах... запознаха ни преди месец и с поведението си ме грабна още повече , смисъл държеше се естествено говореше открито и т.н.По късно разбрах от приятелка че се е разделил с геджето си и се зарадвах, но дойде и лошия момент ,в който разбрах, че предишната му иска да си го върне с цената на всичко, макар че не го обича а просто иска да се хвали че излиза с едно от наи-готините момчета в даскалото.Разбрах от приятели, че той не е искал мн мн, но ако го попритисне може и да си го върне (всепак разделиха се преди 3 месеца почти всичко е угаснало ако тръгне с нея може и да се върне тръпката ,а това не ми се иска)..мислех да оставя нещата така и да не се меся,но как да успея като той е във всичко-сънищата ми, мечтите ми , в реаността всеки ден го виждам по коридорите и като ме поздрави изтръпвам и успявам само да се усмихна...четох в една статия , че ако всичко ти напомня за него бързо ще го забравиш,защото ще ти омръзне, но при мен не стана така не го забравих...казаха ми , че не съм му безразлична, но за гадже той искал някоя по-щура(той си мисли, че съм задръстена, но аз съм единствена от компанията ми в това училище и за да не съм сама ходя с монахини-точно такива са)аз обичм адреналина и предизвкикателствата още от малка...помогнете ми искам да съм с него, но и неискам да ме отблъсне ...какво да правя??? :?

Phenomenon
05-24-2007, 18:51
Имам една идея...може да ти се стори ненормална,екстремна и неестествена но...предстви си само...може пък да отидеш и да се запознаете ...омфг :o

koalka
05-24-2007, 18:53
Единствения начин е той да те опознае като човек, да види, че не си задръстена.А и това, че не си щура не означава, че си задръстена.Двете неща са малко различни. :wink:
По-добре се опитай да се сближиш някак си с него, да си говорите повече, да излизате, за да може да те опознае.

COOL_baby
05-24-2007, 18:57
задръстена в смисал ,че не ходя по дискотеки не излизам с приятели а само седя и уча което не е вярно...

koalka
05-24-2007, 18:59
Именно за това му покажи, че не е така.Защо не му предложиш след време да отидете на дискотека примерно?

COOL_baby
05-24-2007, 18:59
с кой да се запозная Phenomenon ?ако говориш за момчето вече се познаваме ... познаваме се и с бившата му...

HYPE
05-24-2007, 19:00
хахах ако наистина иска нещо щуро вземи го целуни в коридора пред всички. Или ще си глътне езика и после ще тича след теб, или ще те отблъсне в което се съмнявам ако наистина се е държал добре с теб, когато сте излизали. Има и друг вариант да чакаш, ама с чакане до никъде няма да я докараш ;)

COOL_baby
05-24-2007, 19:05
Коalka благодаря за съвета ... ако не се получи ще пробвам с твоят вариянт Hype

bEbsI
05-24-2007, 19:08
Именно за това му покажи, че не е така.Защо не му предложиш след време да отидете на дискотека примерно?
O:)

HYPE
05-24-2007, 19:10
Коalka благодаря за съвета ... ако не се получи ще пробвам с твоят вариянт Hype

Успех ;)

Phenomenon
05-24-2007, 19:12
с кой да се запозная Phenomenon ?ако говориш за момчето вече се познаваме ... познаваме се и с бившата му...
Кво чакаш тогава...отивай и го заговарай смело...поискай му тела...излезте на кафе...прави се на откачалка...късмет ;)

COOL_baby
05-24-2007, 19:14
Благодаря дано да се получи ...надявам се штото ако не се получи повече няма да мога да го погледна в очите

koalka
05-24-2007, 19:15
Най-важното е да не се отказваш и заради едната срамежливост примерно да си изпуснеш шанса.

COOL_baby
05-24-2007, 19:19
попринцип не съм от притеснителните не ме беше например срам да призная пред мн хора че съм металистка (тук се отнасят с металистите мн зле) но сега нещо се сецнах като никога досега

COOL_baby
05-24-2007, 19:39
Ще опитам и МНОГО ви благодаря на всички