PDA

View Full Version : не разбирам...



05-24-2007, 19:45
става въпрос за това,че с едно момче се разделихме преди по-вече от 3 месеца и той ми каза че е бил с мен защото е искал само секс и разни такива неща,че е нямал чувства и му е все тая за мене,както и да е естествено вече нямаме нищо общо,не си говорим дори.Но ВСЕКИ ПЪТ когато се засечем някъде,а това е често не престава да ме гледа и то едно такова,наранено,трагично некво де да знам как да го обесня,абе все едно аз съм го зарязал и той супер мн е страдал за мен и не може да ме забрави,а то не е така всъщност е обратното,ама все така ме гледа,защо след като уж не бил имал чувства към мен :roll:

05-24-2007, 19:48
става въпрос за това,че с едно момче се разделихме преди по-вече от 3 месеца и той ми каза че е бил с мен защото е искал само секс и разни такива неща,че е нямал чувства и му е все тая за мене,както и да е естествено вече нямаме нищо общо,не си говорим дори.Но ВСЕКИ ПЪТ когато се засечем някъде,а това е често не престава да ме гледа и то едно такова,наранено,трагично некво де да знам как да го обесня,абе все едно аз съм го зарязал и той супер мн е страдал за мен и не може да ме забрави,а то не е така всъщност е обратното,ама все така ме гледа,защо след като уж не бил имал чувства към мен :roll:

зарязала исках да кажа :wink:

koalka
05-24-2007, 19:51
Явно му е гадно, че не е получил, каквото иска.
Тъпо е заради единия поглед, да си мислиш, че се е променил и вече не иска само това.

experiment_m
05-24-2007, 20:32
Възможно е да няма какво да прави и пак да иска да се възползва от теб, използвайки тази тактика. По-добре не му обръщай внимание, за да не те нарани отново.

05-24-2007, 21:54
Възможно е да няма какво да прави и пак да иска да се възползва от теб, използвайки тази тактика. По-добре не му обръщай внимание, за да не те нарани отново.


:smt023

Presley
05-24-2007, 22:27
Първо се научи да пишеш...повече е една дума.
По темата:
Не се эалъгвай,може би ти се иска да е така.Но надали се е променил,не се эалъгвай.Един поглед не оэначава нищо.

05-24-2007, 22:48
е как така да не означава нищо,пък и това е всеки път като ме види :roll:

Nassgerrack
05-25-2007, 05:02
Ем ей така нищо не значи. Просто ви се срещат погледите. Нз кви са тия псигологични атаки дет ги описаха по-горе,ама такова нещо е почти невъзможно ;)

Да те зяпа кат иска,както казваха по пазара: гледането и пробването са без пари ;)

BAYO
05-25-2007, 11:00
Щом ти е казал директно в очите, че иска секс ... далече от тоя.

... Опа, промених си мнението ... надърви го, съблазни го, накарай го да си мисли, че ш' напрайте нещо, а след тва го зарежи с гащи свалени до колената. Верно "боли" мноо , казвам ти :twisted: :lol:

mechtaq_za_teb
05-25-2007, 12:57
Ne se zalagvai po pogledite mu...nakraq pak shte ostanesh razocharovana.

05-25-2007, 16:42
Щом ти е казал директно в очите, че иска секс ... далече от тоя.

... Опа, промених си мнението ... надърви го, съблазни го, накарай го да си мисли, че ш' напрайте нещо, а след тва го зарежи с гащи свалени до колената. Верно "боли" мноо , казвам ти :twisted: :lol:

ми да това ще е готино,само дето ние не си говорим дори,няма как да се стигне до там :roll:
пък и дори да имам възможност аз като имам чувства към мен едва ли ще мога да си тръгна #-o
ама благодаря за савета все пак,не е лоша идеята той го заслужава :evil:

05-25-2007, 16:43
Щом ти е казал директно в очите, че иска секс ... далече от тоя.

... Опа, промених си мнението ... надърви го, съблазни го, накарай го да си мисли, че ш' напрайте нещо, а след тва го зарежи с гащи свалени до колената. Верно "боли" мноо , казвам ти :twisted: :lol:

ми да това ще е готино,само дето ние не си говорим дори,няма как да се стигне до там :roll:
пък и дори да имам възможност аз като имам чувства към мен едва ли ще мога да си тръгна #-o
ама благодаря за савета все пак,не е лоша идеята той го заслужава :evil:

BAYO
05-25-2007, 16:45
Щом ти е казал директно в очите, че иска секс ... далече от тоя.

... Опа, промених си мнението ... надърви го, съблазни го, накарай го да си мисли, че ш' напрайте нещо, а след тва го зарежи с гащи свалени до колената. Верно "боли" мноо , казвам ти :twisted: :lol:

ми да това ще е готино,само дето ние не си говорим дори,няма как да се стигне до там :roll:
пък и дори да имам възможност аз като имам чувства към мен едва ли ще мога да си тръгна #-o
ама благодаря за савета все пак,не е лоша идеята той го заслужава :evil:

Е нищо! Все пак , опитвам се да съм полезен максимално :-D

Просто го разкарай от живота ти, той тва заслужава.

Just_say_no
05-25-2007, 16:48
Ne se zalagvai po pogledite mu...nakraq pak shte ostanesh razocharovana.
ne se zanimavai s nego !!! Moje pak da te narani...