PDA

View Full Version : Всичко свеърши без да е започвало...



05-24-2007, 22:36
Трудно ми е да започна, защото сама осъзнавам колко жалка и смешна изглежда историята ми, но ми е много тежко и няма с кого да споделя. :( Всичко започна миналата година, когато се запознах с А. в чата. Той е от моето училище, но не му бях обръщала внимание. Започна да ми пише съобщения и когато можех си чатихме (тогава нямах нет у дома). Така минаха няколко месеца. В даскало само се поздравявахме от време на време. После ми сложиха интернет и започнахме да си пишем всекидневно. Стигна се и до целувки уж на шега, закачки... но в даскало - нищо (и може би аз бях главната виновница, защото съм прекалено срамежлива). Няколко месеца си писахме. Говорехме си на живо по-дълго само на едно коледно тържество и нищо повече... И до преди един месец всичко беше наред (ако може да се нарече наред само зарибявката в скайп). Много се привързах към А. После започна да ми пише по-рядко и вече нямаше целувки. Все още не мога да разбера какво става, но като че ли унесени в интернет разговори се изчерпахме и... всичко свърши преди да е започнало. Мразя се. Защо се притеснявам толкова винаги, когато го видя... Защо не посмях да му кажа нищо. Влюбих се в човек от чата, който не познавам наяве, въпреки, че се разминаваме по коридорите всеки ден. :cry: Не вярвам някои да може да ми помогне, но... Не вярвам и на някого въобще да му се е случвало. Просто аз съм уникално сдухана. Офф само да знаех какво да правя... :(

HYPE
05-24-2007, 23:24
вземи си пакетче кърпички, поплачи си като дете и когато пораснеш събери смелост и започни да говориш с момчетата на живо

Nassgerrack
05-25-2007, 06:06
Трудно ми е да започна, защото сама осъзнавам колко жалка и смешна изглежда историята ми, но ми е много тежко и няма с кого да споделя. :( Всичко започна миналата година, когато се запознах с А. в чата. Той е от моето училище, но не му бях обръщала внимание. Започна да ми пише съобщения и когато можех си чатихме (тогава нямах нет у дома). Така минаха няколко месеца. В даскало само се поздравявахме от време на време. После ми сложиха интернет и започнахме да си пишем всекидневно. Стигна се и до целувки уж на шега, закачки... но в даскало - нищо (и може би аз бях главната виновница, защото съм прекалено срамежлива). Няколко месеца си писахме. Говорехме си на живо по-дълго само на едно коледно тържество и нищо повече... И до преди един месец всичко беше наред (ако може да се нарече наред само зарибявката в скайп). Много се привързах към А. После започна да ми пише по-рядко и вече нямаше целувки. Все още не мога да разбера какво става, но като че ли унесени в интернет разговори се изчерпахме и... всичко свърши преди да е започнало. Мразя се. Защо се притеснявам толкова винаги, когато го видя... Защо не посмях да му кажа нищо. Влюбих се в човек от чата, който не познавам наяве, въпреки, че се разминаваме по коридорите всеки ден. :cry: Не вярвам някои да може да ми помогне, но... Не вярвам и на някого въобще да му се е случвало. Просто аз съм уникално сдухана. Офф само да знаех какво да правя... :(


Вече ще знаеш какво точно няма да направиш следващия път. Няма нищо срамно да заговориш момчето на живо.Няма смисъл да се притесняваш.Чат-връзките тряа да ги изкарваш в реалния живот щото по интернет както си разбрала не е мн забавно ;)


Порасни! По-добре за теб е :)

XisoNe
05-25-2007, 09:06
Сажалявам че неможах по рано да видя темата... аЗ имах горее долуу същия случай само дето съм момче :) ще кажа нещо по моя случай и ще се опитам да ти дам няколко съвета. Аз бях се влюбил в момиче за една нощ и после тя си тръгна защото беше от София и само за един РД беше дошло. После постояно си чатихме и пак както казваш целувки по skype имаше. но постепено спряха.Нормално растояние от около 300 км каква любов би съществувала :roll: При теб е по лесно ти си на ръка разтояние от него.. колкото и да си срамежлива трябва да намериш сили и да го поканиш на кафе и ли нещо от сорта и просто да си говорите .или го заговори по коридорите на даскало . стига само тои да си няма прителка тогава по добре недей да им разваляш връзката. постепено можеби ще разбереш дали искаш нещо между вас и действай.

hate_fucking_world
05-25-2007, 09:17
Ами...Просот е свършило.Често става.
Малок хора могат да ти кажат какво да направиш.
Като натура аз също съм доста срамежлива,но нещата могат да се променят.
Разговаряй повече с реални хора,опитвай да завързваш приятелства...Просто бъди такава каквато си.
Често има случай ан проваляна любов,но болката отминава...
Тъй че-дон`т уъри,би хепи ^^(не мога да повярвам че го правя..)