PDA

View Full Version : Помогнете ми



05-24-2007, 21:36
Искам да Ви споделя,защото вече не издържам.Нямам никого,с когото да споделя и накрая намерих този форум.
С приятеля ми сме от различни градове и ще се видим лятото.Историята е следната...До преди 1 месец си пишехме по скайпа редовно и смс-и,но не по 10000 на ден.Но миналата седмица му писах в скайпа,дори беше преди около 10-ина дни и не получих отговор,и смс-и 2 му писах,пак нямаше отговор....Много се зачудих какво става,но нямаше как да разбера,ако самият той не ми пишеше.Иии днес внезапно гледам някой ми пише в скайпа и видях,че е той.Беше написал само едно "а" а аз преди това му бях писала дали е там и то преди 2 седмици,а той ми отговаря чак сега.При положение,че е бил на линия и преди това.Какво му става....?То бяха думи,чудеса,сваляне на звезди и сега изведнъж,хоп и всичко се променя...Не мога да го разбера.Ако има нещо направо да си го казва,какво мълчи...не мога да разбера защо постъпва така.Аз го харесвам страшно много,влюбена съм в него.И сме се виждали доста пъти ако това ви интересува,не е само чат връзка.Какво му има?Дали е спрял да изпитва чувствата,които преди изпитваше към мен?Как мислите вие...Аз го харесвам безгранично много...Но не знам какво да правя,да го питам ли,или не...не знам,моля ви,помогнете ми,кажете ми как бихте постъпили вие...Искам да го накарам по някакъв начин да си каже всичко,без да се притеснява...хелп,плс ](*,)

Nassgerrack
05-25-2007, 05:19
Изгубил е интерес. Момчетата искат екшън, а на живо е доста по-забавно от стоенето пред компютъра. Каза ,че сте от различни градове. Ето ти още 1 фактор,от който следва ,че не можете да се виждате често,което ни връща в по-горните редове :)

Като искаш говори с него,но не си възлагай големи надежди.

VerryBerry
05-25-2007, 06:53
''dale4 ot o4ite,dale4 ot sarceto..''

BebeTooOoo
05-25-2007, 07:13
Попринцип (според мен) чат връзките не издържат много (това си е мое мнение) Самия факт че сте от различни гродова трябва да ти подскаже , че може би не изпитва същите чувства както преди , защото не се виждате толкова често колкото бихте могли да се виждате ако сте от един град.Също така това стоене пред компютъра , тези чатове и непрекъснаи смс-си сигурно са му омръзнали.Де да знам.Може би трябва да направите така че по - често да се виждате , да сте заедно.Колкото да това , че искаш той да си каже всичко без да се притеснява...говори с него (това е начина).Попитай го защо така се държи...интересувай се.

pyx4eto
05-25-2007, 07:35
Попринцип (според мен) чат връзките не издържат много (това си е мое мнение)

И мое мнение...ако не се виждате често и не осъществявате истинска връзка,то едва ли тази ваша любов ще продължи дълго...знаеш как става по филмите ...от различни градове сте,а после тои си намира някоя друга от неговия си град и те зарязва...за съжаление в повечето случаи в реалния живот също е така...
Но наи добре поговори с него,попитаи го какво му има,защо се държи така..в краина сметка ти трябва да знаеш!

hate_fucking_world
05-25-2007, 08:27
Хъх...Моята компетентна личност идва да развали всичко...
Вече няма интерес към теб..(бтв,ти на колко си?)Вече не те харесва и иска нещо ново и по-интересно...
това е.Истината боли. ^^
Пък и бебето е права-чат връзките не издържат много.

BAYO
05-25-2007, 11:18
Кфо да ти кажа. Ей тва, сичкото, както си го написала тука, му го напиши и на него. Грешка!! Обади му се по телефона , толкоз ли не можеш, та си чакала цели 2 седмици... нещата отиват към ENDа.