PDA

View Full Version : Всичко свеърши без да е започвало...



Някоя никоя
05-24-2007, 21:37
Трудно ми е да започна, защото сама осъзнавам колко жалка и смешна изглежда историята ми, но ми е много тежко и няма с кого да споделя. :( Всичко започна миналата година, когато се запознах с А. в чата. Той е от моето училище, но не му бях обръщала внимание. Започна да ми пише съобщения и когато можех си чатихме (тогава нямах нет у дома). Така минаха няколко месеца. В даскало само се поздравявахме от време на време. После ми сложиха интернет и започнахме да си пишем всекидневно. Стигна се и до целувки уж на шега, закачки... но в даскало - нищо (и може би аз бях главната виновница, защото съм прекалено срамежлива). Няколко месеца си писахме. Говорехме си на живо по-дълго само на едно коледно тържество и нищо повече... И до преди един месец всичко беше наред (ако може да се нарече наред само зарибявката в скайп). Много се привързах към А. После започна да ми пише по-рядко и вече нямаше целувки. Все още не мога да разбера какво става, но като че ли унесени в интернет разговори се изчерпахме и... всичко свърши преди да е започнало. Мразя се. Защо се притеснявам толкова винаги, когато го видя... Защо не посмях да му кажа нищо. Влюбих се в човек от чата, който не познавам наяве, въпреки, че се разминаваме по коридорите всеки ден. :cry: Не вярвам някои да може да ми помогне, но... Не вярвам и на някого въобще да му се е случвало. Просто аз съм уникално сдухана. Офф само да знаех какво да правя... :(

Shadow_Walker
05-24-2007, 21:47
и на мен ми се е случвало така с едно момиче...но това не е да се влюбиш в човек от чата-вярно там комуникирате,покрай чата се опознавате, но все пак знаеш, че е реален и го виждаш в даскалото си.
та за мен-тя ме отряза...е той теб не те е!така че върви да си говориш с него на живо по-често и дано се получи работата =]

vesy_to_
05-24-2007, 21:57
Ami,kato go sre6tne6 sledva6tiq put po koridorite napravo go drupni i si pogovorete.Kaji mu,4e iska6 da se sre6tnete sled daskalo i izleznete na spokoistvie.Obqsni mu,4e si zapo4nala da izpitva6 ne6to kum nego,a ako ne vurne na 4uvstvata ti,zdrave da e.Ot opit glava ne boli sa kazali horata i po-dobre e da probva6 i da se provali6,ot kolkoto da ne probva6.Nqma ot kakvo tolkova da te e sram,nqma ni6to sramno v tova da priznae6 4uvstvata si na 4oveka,koito haresva6.Ne mi se vqrva posle da govori nalqvo i nadqsno kakvo e stanalo.Ako e svqstno mom4e 6te bude po-diskreten.Uspex :wink:

leko_iztre6tqna
05-25-2007, 09:22
de da znam macka ispadla sam predi vreme v podobna situaciq...dosta vreme super zapibqvanka s edin pr na moq pr no samo v 4ata e azpone negovijdah i nakraq kato doide momenta da go vidq oh na jivo nee kato v 4ata taka de hubavo 4e na momenta reagitah prevelno i itaka . trqbva da se darji6 s/r estesveo kato go vidi6 i da ob6tuva6 s nego kakto v 4ata a ne da se pretisqva6 i da se razmenavte s edno zdr ...taka 4e sledva6tiq put kato go vidi6 go drupni na sranna i si pogovorete dobre i nai dobre e spored mene da izlezete i da se poopoznaete

kindergarden
05-25-2007, 09:29
emi az kakvoto i da napi6a 6te e tupo 6toto osnovnoto e da zapo4nete da izlizate navun i da se opoznaete i da si govorite o4i v o4i i razbiram kakvo ti e 6toto i za sum stesnitelna i mn trudno bix zagovorila purva mom4e koeto xar ostaviam gi te da deistvat purvi ama ako i toi e stesnitelen stava kofti tui 4e probvai

PeAcH
05-25-2007, 09:35
Доста кофти ситуация :-k ,моят съвет е когато другият път си пишете пак по скайпа,питай го дали иска някой път да отидете някаде на кафе,да си поговорите,да се опознаете и така.След като сте си писали толкова време,няма нищо лошо да се видите някаде,било то с приятели или само двамата,пък ако ти откаже (в което се съмнявам),значи няма смисъл да се измъчваш,поне ще разбереш,че той не иска нищо.Късмет ;)

FunkyFresh
05-25-2007, 09:46
saberi smelost i si pogovori s nego NA JIVO a ne po skype.6toto v 4ata vinagi ima6 smelost da kaje6 ili priznae6 ne6to no dumite kazani na jivo o4i v o4i vinagi sa po cenni :wink:

BAYO
05-25-2007, 10:47
.......но като че ли унесени в интернет разговори се изчерпахме и... всичко свърши преди да е започнало.


Еми ето това е станало. Просто сте си казали всичко, което сте имали и сега или си му безинтересна, или просто не го привличаш физически. А в крайна сметка, ако не ти изнася, могла си да постъпиш малкоооо по-смело, да го заговаряш, ама явно не ти е стискало. Еми така е. То и сам война е войн, ама ти тоя момент си го пропуснала, ся се самосъжаляваш.
Ако искаш да оправиш нещата (ако все още може), съветвам те да разкараш тоя срам и тва притеснение, и да отидеш при него! Крайно време е :-k

05-25-2007, 11:14
Хора,просто си махнете skype ili icq.Чатовете развалят всички връзки.
От мой личен опит.Излизайте по-често на живо е истинско и е по-яко.В чата бързо се изчерпват връзките.....