PDA

View Full Version : ZASLUJAVA LI SI?!



Vikitoooo
05-24-2007, 23:47
Na 14 godinki sum, i vaprosa e tam ,che mnogo pati sa se opitali da mi nabutat narkotici,kato nai malkoto treva naprimer. Prisastvala sum i sum gledala kak gi vzimat, navik mojebi stana :-& I vsichki mi fr- opitai ta opitai ,opitai! I sled kato otkaja, imam 4ustvoto 4e me vzimat za nqkakva si zadrastenqchka! V diskotekata, sashto....kak ne ochakvash nqkoi se poqvi v tamnoto i te pita" iskash li" Neznam kvo stava kvo ne stava, ama mislq 4e sum nqkakva mishena kadeto gledat da q napushat samo...savsem seriozno! Mojebi ne sum na pravilnoto mqsto s pravilnite hora...neznam 8-[ No, snoshti mi mina edna takava misal, da probvam... :roll: i taka dosta se pochudih sled dalgite obeshtaniq 4e nishto nqmalo da mi stane....ama taka i ne probvah..Mnogo skepti4no sum nastroena kam tazi tema..i kam horata koito se zanimavat s tozi vid deinost...no iskam da chuq vasheto mnenie. Zaslujava li si da probvash DRUGS?!

Forslor
05-25-2007, 00:26
В момента си във възраст в която си много податлива и като цяло неподготвена за живота. Не си мисли да опитваш наркотици ,защото едно е зрял, уравновесен човек само да опита и дотам (като разбира се пак има доста изключения) , друго е някакво дете само да пробва и така да пробва няколко годинки и докато се усети вече си прай дозичките почти инстинктивно всяка сутрин ... свършва парите .... родителите разбират за това и спират дават... отива да проституира/краде/убива/разпродава покъщнина .... някъде ,защото такъв човек неможе да си намери работа ... Да оставим на страна ,че физически и психически се превръщаш в пълен боклук .


........... и ти как мислиш ? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ?

N0_feAR
05-25-2007, 07:42
В момента си във възраст в която си много податлива и като цяло неподготвена за живота. Не си мисли да опитваш наркотици ,защото едно е зрял, уравновесен човек само да опита и дотам (като разбира се пак има доста изключения) , друго е някакво дете само да пробва и така да пробва няколко годинки и докато се усети вече си прай дозичките почти инстинктивно всяка сутрин ... свършва парите .... родителите разбират за това и спират дават... отива да проституира/краде/убива/разпродава покъщнина .... някъде ,защото такъв човек неможе да си намери работа ... Да оставим на страна ,че физически и психически се превръщаш в пълен боклук .


........... и ти как мислиш ? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ?
няма какво друго да добавя...

sWeEt_SeEd
05-25-2007, 11:51
След като не искаш и си така настроена-Не! не си заслужава! Ще усетиш сама кога е дошло времето да опиташ когато кажеш Да без да се замисляш :smt006

/wan`a`doo/
05-25-2007, 11:53
Ako ti samata iska6- probvai. No ako 6te probva6 samo zaradi horskite dumi i zaradi tova 4e te go pravqt- 6te e mnogo jalko. 4ovek trqbva da otstoqva mnenieto si, za6toto ako ne go pravi edin vid prenebregva sebe si i dostoinstvoto si. 4ak da stigne6 do razprodavane na poku6tninata i t.n.- edva li, no i tuk vsi4ko zavisi ot teb. Ako ne si sigurna v tova 4e iska6-nedei, ima vreme :roll:

Tazuma_girl
05-25-2007, 13:12
От един път нищо няма да ти стане,спокс.;]Но все пак си е твое решението.

IlLuSi0nS`
05-25-2007, 13:38
колко пъти трябва да ви се казва е, пишлемета жалки.. ако искаш - пробваш, ако не искаш - не пробваш.. друг е въпросът, че не заслужавате да ви се подаряват такива преживявания, защото не сте способни да ги разберете.. някфа си малка лигла.. сички искали да я друсат хахахаха хаах ах бягай в кенефите да те поодрусат..

IdiOtKa
05-25-2007, 15:18
В момента си във възраст в която си много податлива и като цяло неподготвена за живота. Не си мисли да опитваш наркотици ,защото едно е зрял, уравновесен човек само да опита и дотам (като разбира се пак има доста изключения) , друго е някакво дете само да пробва и така да пробва няколко годинки и докато се усети вече си прай дозичките почти инстинктивно всяка сутрин ... свършва парите .... родителите разбират за това и спират дават... отива да проституира/краде/убива/разпродава покъщнина .... някъде ,защото такъв човек неможе да си намери работа ... Да оставим на страна ,че физически и психически се превръщаш в пълен боклук .


........... и ти как мислиш ? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ?
в голям филм живеете без маитап ...

омг ....ти сама не можеш ли да вземеш решение ..кво означава те ме караха и аз опитах ?! те искат да ме напушат ?! ... моя савет не пробваи ...ти едно решение не можеш да вземеш сама ...пък незнам за друго ..

GaNg_BoY
05-25-2007, 17:47
виж от изледователска гледна точка тревата е полезна ако се взима в минимално количество..пример един или два пъти на година....Доказано е

Forslor
05-25-2007, 21:59
Очаквах застъпниците на наркотичните в-ва да се втурнат със по-голяма ярост и сила да защитават колко полезно е да се взимат наркотици , да си пуфкаш тревица и т.н .... ама се излагате бе.
Каква е тази защита никва .
Айде дилъри, тревоманковци, боцкаджийничета ...... слаба ракия сте... :lol:

Tazuma_girl
05-25-2007, 22:03
Ами на глупаф човек кфо да му кажеш още,то всички сиг е изписано.

Не беше лично към теб,отговарях на поста.

Forslor
05-25-2007, 22:12
Ами на глупаф човек кфо да му кажеш още,то всички сиг е изписано.

Не беше лично към теб,отговарях на поста.
Глупав съм ,че пиша глупаВ с "В" . Глупав съм ,че не шмъркам нищо ни евтино , ни скъпо. Глупав съм ,че искам да постигна нещо в живота и децата ми да не са на този хал.
Аве толкова ли сте в стрес от работата която вършите за да изкарате пари и да не ви спрът тока, водата и т.н ,че да искате за малко да се откъснете от света. За недоизхранените си деца ли мислите ...какво?
Ооо извинявам се , стресиращо е по цял ден да се моткаш с компанийката и да пуфкаш или във "тъпото" училище където изнемогвате умствено ...ако изобщо се веснете в някой час (говоря за "деца" от 1-11 клас).
Ц-ц-ц направо ме убедихте ,че това да пуфкаш от малък не е поредната идиотщина ,а си е чисто геройство. :lol:

05-25-2007, 23:31
su6tata idiotstina e kato tova da se sabere6 s sau4enicite i piete rakiq ili evtina vodka(spirt s esenciq prodavan pod naimenovanieto mary jein flirt i nz si kvo)ako trqbva da izbira6 pred tova da se napie6 ili napu6i6 s kompaniqta i az nz koe 6e e po dobre.Po princip narkoticite(alkohol,tutiun,treva,amefetamini i t.n.)ne sa prepora4itelni za nikoi individ pod 18 godini.Sled tova vseki bi trqbvalo sam da msili s glavata si a ne da se upravdava s tova 4e probval ot liubopitsvo,nqkoi go bil zaribil,napil se kato svinq i se sabudil na sistemi v bolnicata,stanal ve4e zavisim ot cigarite i dava vseki den po 2.30 2.60lv za kutiq i ako ne pu6i pove4e ot dva 4asa pritreperva pri vida na cigara kato heroinov narkoman pri vida sprincofka i t.n. primeri mnog

Tazuma_girl
05-26-2007, 11:04
Ами на глупаф човек кфо да му кажеш още,то всички сиг е изписано.

Не беше лично към теб,отговарях на поста.
Глупав съм ,че пиша глупаВ с "В" . Глупав съм ,че не шмъркам нищо ни евтино , ни скъпо. Глупав съм ,че искам да постигна нещо в живота и децата ми да не са на този хал.
Аве толкова ли сте в стрес от работата която вършите за да изкарате пари и да не ви спрът тока, водата и т.н ,че да искате за малко да се откъснете от света. За недоизхранените си деца ли мислите ...какво?
Ооо извинявам се , стресиращо е по цял ден да се моткаш с компанийката и да пуфкаш или във "тъпото" училище където изнемогвате умствено ...ако изобщо се веснете в някой час (говоря за "деца" от 1-11 клас).
Ц-ц-ц направо ме убедихте ,че това да пуфкаш от малък не е поредната идиотщина ,а си е чисто геройство. :lol:

Абе чети преди да се обясняваш,бе.Нали ти казах,че не ти си глупаф,а просто ти отговарях на поста по принцип за хората с постове от сорта "TAPI NARKOMANI DAVI ZAKLU4AT DANO BE IDIOTI MIRIZLIVI BE" и т.н.

П.П. Еми не знам кфа ти е представата за такива хора,ма аз честно казано си имам отличен успех,тфа не ми преч да си пафкам.Даже като отпънах един масур преди класното и имах 5 и 50,а даже и учебник не бях отваряла.xD

П.П.А по отношение на В-то както виждаш пиша Ф и в кфо,тфа и всякакви думи,така че не се притеснявай. :wink:

05-26-2007, 13:15
Tazuma_girl mnoooooooooooooooooooooooooooogo si tupa ma narkomanko ! Kato pukne6 nekoi den na groba ti treva 6e raste i ku4eta 6e pikaqt na neq....a drugi uhileni narkomani (ti i bez tva ne samo treva pu6i6) radostni 4e ne sa te tozi put pod zemqta samo 6te povtarqt "Kopele po4ivai v mir sry 4e si izbra toq jivot".....i 6te se nadqvat na o6te pone godinka jalko sa6testvuvane koiato 6te izjiveqt sas sprincov4ica v ru4i4ki ! are peace

Tazuma_girl
05-26-2007, 14:29
Tazuma_girl mnoooooooooooooooooooooooooooogo si tupa ma narkomanko ! Kato pukne6 nekoi den na groba ti treva 6e raste i ku4eta 6e pikaqt na neq....a drugi uhileni narkomani (ti i bez tva ne samo treva pu6i6) radostni 4e ne sa te tozi put pod zemqta samo 6te povtarqt "Kopele po4ivai v mir sry 4e si izbra toq jivot".....i 6te se nadqvat na o6te pone godinka jalko sa6testvuvane koiato 6te izjiveqt sas sprincov4ica v ru4i4ki ! are peace

Поне да си беше измислила собствен текст,мнение,а не да взаймстваш от други хора в тоя форум... :smt005

Forslor
05-26-2007, 19:34
П.П. Еми не знам кфа ти е представата за такива хора,ма аз честно казано си имам отличен успех,тфа не ми преч да си пафкам.Даже като отпънах един масур преди класното и имах 5 и 50,а даже и учебник не бях отваряла.xD

П.П.А по отношение на В-то както виждаш пиша Ф и в кфо,тфа и всякакви думи,така че не се притеснявай. :wink:
Ако някое тийнче се хване на въдичката ти ,че като се напуши преди класно ще изкара хубава оценка ... най-много да го изключат :) като влезне при даскалката смърдящ на кенеФ(твоето любимо Ф) със леко зачервените очички гледайки учителя си така замечтано.

Сега ,че акъла ти хич го няма никой не е виновен и изобщо прави с живота си каквото искаш , ако щеш като се напушиш и в бъдещето да виждаш и безсмъртна да ставаш мен това не ме интересува. Ама да ми говориш тука ,че това щяло да помогне да се изкарат добри оценки :!:
Значи ти не си тъпа, нито проста ти си повече от това (сега не се сещам за друго нарицателно с което да те определя , но може би ако пуфна малко и целия речник ще ми влезе в главата барабар с кориците :lol: )

Още се чудя как може да има толкова наивни и буквално ограничени от ограничеността си хора (деца) които си мислят ,че това за тях е нещо полезно.
Ай бягай да ръфаш моркови и остави масурчето ако обичаш ... малко си още за това.

05-26-2007, 19:50
Tazuma_girl...zakopaha te s taq poslednata istina..taka 4e molia te zamul4i-ne se izlagai pove4e...kakvoto i da kaje6 ottuk natatak nikoi ve4e nqma da go interesuva i nqma da bade6 4uta...taka 4e si plui na podmetkite i s 200 km/4 kam sledva6tiq lainqn masur !!!

Vikitooo
05-26-2007, 20:24
Ei kakvo stava tuk ? Temata mi beshe qsna :ZASLUJAVA LI SI?! :roll: Tova ne e samo poqsnenie za men, mislq che mnogo hora biha se zamislili nad tazi tema. Zaslujava li si?! Da kajem, Vi pitat tozi banalen vapros..Kakvo ste otgovorite..Ako si zasluajva, Zasho- koe e tova naistina zaslujavashto neshto, zaradi koeto si razvalqte Jivota?! Ili pak ako Ne- zashto ne?! Nqkoi biha kazali, che s tozi vid sredstva kato narkoticite, mojesh da zabravish, da se otarvesh ot natiska i trudnostite...Kato cqlo mnogo neshta.....Az lichno mislq, che horata koito vzimat tezi neshta, sa palni nestasnici , strahlivci koito gi e strah da se izpravqt sreshtu trudnostite na jivota..Hora sas slabi harakteri..No tova si e lichno moe menie, Vseki si ima pravo da pravi kakvoto iska, no saotvetno i da nosi otgovornost za posledstviqta...koeto rqdko stava. :cry:

NFW`
05-26-2007, 20:30
Заслужава ли си? Ми не, много ясно. Обаче...
Заслужава ли си да пушиш цигари? Да пиеш? Да будуваш по цяла нощ и да седиш на компа? Да си пръскаш ушите, седейки до колоните в някоя дискотека? А да ядеш кой знае колко гадни полуфабрикати от MacDonalds и подобни?
Всеки се трови с нещо. Въпрос на личен избор е с какво точно се тровиш. :)

Tazuma_girl
05-26-2007, 20:32
П.П. Еми не знам кфа ти е представата за такива хора,ма аз честно казано си имам отличен успех,тфа не ми преч да си пафкам.Даже като отпънах един масур преди класното и имах 5 и 50,а даже и учебник не бях отваряла.xD

П.П.А по отношение на В-то както виждаш пиша Ф и в кфо,тфа и всякакви думи,така че не се притеснявай. :wink:
Ако някое тийнче се хване на въдичката ти ,че като се напуши преди класно ще изкара хубава оценка ... най-много да го изключат :) като влезне при даскалката смърдящ на кенеФ(твоето любимо Ф) със леко зачервените очички гледайки учителя си така замечтано.

Сега ,че акъла ти хич го няма никой не е виновен и изобщо прави с живота си каквото искаш , ако щеш като се напушиш и в бъдещето да виждаш и безсмъртна да ставаш мен това не ме интересува. Ама да ми говориш тука ,че това щяло да помогне да се изкарат добри оценки :!:
Значи ти не си тъпа, нито проста ти си повече от това (сега не се сещам за друго нарицателно с което да те определя , но може би ако пуфна малко и целия речник ще ми влезе в главата барабар с кориците :lol: )

Още се чудя как може да има толкова наивни и буквално ограничени от ограничеността си хора (деца) които си мислят ,че това за тях е нещо полезно.
Ай бягай да ръфаш моркови и остави масурчето ако обичаш ... малко си още за това.

Хаха,даскала щял да ми каже нещо,айди де. :smt005 И кфо ше ми каже,а?->Ти си пушила,бягай при директора да му обясниш що си пушила ли ХаХаХа =D>

Бтв мн на вътре приемаш нещата,кид,почини си,утре ще ти е по-добре.

Tazuma_girl
05-26-2007, 20:33
Tazuma_girl...zakopaha te s taq poslednata istina..taka 4e molia te zamul4i-ne se izlagai pove4e...kakvoto i da kaje6 ottuk natatak nikoi ve4e nqma da go interesuva i nqma da bade6 4uta...taka 4e si plui na podmetkite i s 200 km/4 kam sledva6tiq lainqn masur !!!

С кфо са ме закопали бе,че не го видях из редовете. ;]

Vikitooo
05-26-2007, 20:40
Заслужава ли си? Ми не, много ясно. Обаче...
Заслужава ли си да пушиш цигари? Да пиеш? Да будуваш по цяла нощ и да седиш на компа? Да си пръскаш ушите, седейки до колоните в някоя дискотека? А да ядеш кой знае колко гадни полуфабрикати от MacDonalds и подобни?
Всеки се трови с нещо. Въпрос на личен избор е с какво точно се тровиш. :)

Tova e savsem razlichno neshto! Ot sedeneto v diskotekata "do kolonite" mislq che ne mojesh da hvarlish topa NAli?! :-k Ok za cigarrite sum saglasna, napalno saglasna daje. No i duma Ne moje da stava da gi srAvnish s narkoticite. Da qdesh ot MacDonalds ne e bolka za umirane. Amerikancite sa nasalenieto ,koito se hranqt REDOVNO s Ne samo MacDonalds. I kvo? Umrqlili sa? A pak vaprosa za PS-to e Absurdna! Jiveem v 21 Vek, ta tova e neshto savsem savsem normalno. Nqkoi hora go pravqt s cel da se zabavlqvat, a drugi s obrazovatelna cel... :?
Taka che nito edin ot priemerite Ti ne mogat da se sravnqt s Narkoticite, dai mi primer ot koito naistina da si skapesh jivota taka kakto narkoticite biha go napravili?! Est, vsichko e na osnovata na Lichen Izbor, makar i ponqkoga greshen :(

Vikitooo
05-26-2007, 20:52
ZASHTO PROBVATE?! NIKOI LI NE MOJE DA OBQSNI SIMPOTIMITE ,KOITO KARAT CHOVEK DA SI NABAVI?! A ZASHTO NE PROBVATE- TOVA E VECHE QSNa TEMA. TEMA SAMO NA TEORIQ OBACHE....ISKAM DA ZNAM ZASHO?! lubopitsvoto e ponqkoga losh savetnik....tai ,che e ako e samo ot lubopitsvo , znachi ste hora koito ne mogat da precenqvat Riska i se vpuskat v neprevara, v koqto dori ne znaqt pravilata.... :cry: Bez oprekvaniq, nikoi ne moje ne e bezgreshen ta da sadi ostanalite... ZASHTO STE PROBVALI ILI ZASHTO VAZNEMERQVATE DA PROBVATE?!

05-26-2007, 20:57
Заслужава ли си? Ми не, много ясно. Обаче...
Заслужава ли си да пушиш цигари? Да пиеш? Да будуваш по цяла нощ и да седиш на компа? Да си пръскаш ушите, седейки до колоните в някоя дискотека? А да ядеш кой знае колко гадни полуфабрикати от MacDonalds и подобни?
Всеки се трови с нещо. Въпрос на личен избор е с какво точно се тровиш. :)

Tova e savsem razlichno neshto! Ot sedeneto v diskotekata "do kolonite" mislq che ne mojesh da hvarlish topa NAli?! :-k Ok za cigarrite sum saglasna, napalno saglasna daje. No i duma Ne moje da stava da gi srAvnish s narkoticite. Da qdesh ot MacDonalds ne e bolka za umirane. Amerikancite sa nasalenieto ,koito se hranqt REDOVNO s Ne samo MacDonalds. I kvo? Umrqlili sa? A pak vaprosa za PS-to e Absurdna! Jiveem v 21 Vek, ta tova e neshto savsem savsem normalno. Nqkoi hora go pravqt s cel da se zabavlqvat, a drugi s obrazovatelna cel... :?
Taka che nito edin ot priemerite Ti ne mogat da se sravnqt s Narkoticite, dai mi primer ot koito naistina da si skapesh jivota taka kakto narkoticite biha go napravili?! Est, vsichko e na osnovata na Lichen Izbor, makar i ponqkoga greshen :(
ami da ti kaja-ot nepravilniq i nezdravosloven nachin na hranene sushto moje da se ''hvyrli topa'',i ne samo ,che moje,ami to se i sluchva postoqnno na mnogo hora na sveta.ili ako ne umresh,nai-malkoto mojesh da si precakash zdraveto dotolkova,che vse edno si jiv trup.primerno vchera davaha reportaj za nai-debeliq bulgarin-250 kg?ami toi choveka ne moje da stane ot legloto,ti tova jivot li go narichash?

inache Viky,evalla ti pravq,che za razlika ot povecheto si vrustnici ne se poddavash na modata s amfetite.zashtoto kakto kaza nqkoi po-gore,dokato edin chovek na 20 godini primerno kato men,moje da si dade smetka,che ne trqbva da se uvlicha,na tvoqta vuzrast ne e taka..povecheto ot teen-ovete gledat momentnoto udovolstvie,no ne si davat smetka za posle.
i edin suvet-izbqgvai takiva ''priqteli'',shtoto rano ili kusno shte se izkushish,kazvam ti go ot lichen opit na chovek,koito e bil v sustoqnie tvurdo ne na drogata-nikoga..

NFW`
05-26-2007, 21:46
Tova e savsem razlichno neshto! Ot sedeneto v diskotekata "do kolonite" mislq che ne mojesh da hvarlish topa NAli?! :-k Ok za cigarrite sum saglasna, napalno saglasna daje. No i duma Ne moje da stava da gi srAvnish s narkoticite. Da qdesh ot MacDonalds ne e bolka za umirane. Amerikancite sa nasalenieto ,koito se hranqt REDOVNO s Ne samo MacDonalds. I kvo? Umrqlili sa? A pak vaprosa za PS-to e Absurdna! Jiveem v 21 Vek, ta tova e neshto savsem savsem normalno. Nqkoi hora go pravqt s cel da se zabavlqvat, a drugi s obrazovatelna cel... :?
Taka che nito edin ot priemerite Ti ne mogat da se sravnqt s Narkoticite, dai mi primer ot koito naistina da si skapesh jivota taka kakto narkoticite biha go napravili?! Est, vsichko e na osnovata na Lichen Izbor, makar i ponqkoga greshen :(

Да хвърлиш топа от седенето на колоните не можеш, така е. Но и не можеш да хвърлиш топа от пушенето на трева. Всъщност, на теория май е възможно, но тогава трябва да си го имаш за цел (30-40 цигари..?Не знам...)Разбира се, от тревата е възможно да получаваш т.нар. "дупки" в паметта . Затова пък едно момче от квартала получи частична глухота точно от седенето до колоните. А да не говорим за случая с американците. Проблемът със затлъстяването при тях е по-голям отколкото във която и да е друга държава :) .

Не ме разбирай погрешно - по принцип и аз съм против твърдите наркотици. Разликата е, че аз не заклеймявам, тези, които ги ползват. Така са реили, така правят. За мен това не ги прави по-малко хора. Макар че винаги има изключения... :(

Forslor
05-26-2007, 22:43
Хаха,даскала щял да ми каже нещо,айди де. :smt005 И кфо ше ми каже,а?->Ти си пушила,бягай при директора да му обясниш що си пушила ли ХаХаХа =D>

Бтв мн на вътре приемаш нещата,кид,почини си,утре ще ти е по-добре.




Спри да доказваш със коментарите си ,че си пикла разбрахме го. :smt037 Но този който за първи път влезе тук и прочете коментарати за това колко е хубаво да се пуфка ... ще го вземе насериозно ,защото незнае ,че си напушено лапенце (меко казано)... та схвана ми мисълта (да се надяваме).

Пък за тея ПП където ми ги пишеш , не съм "кид" макар ,че приемам комплимента ти ,караш ме да се чувствам по-млад :smt047 .А да, научи първо да говориш и пишеш като хората на български , та тогава ми използвай други езици.

Vikitoooo
05-27-2007, 00:48
(ami da ti kaja-ot nepravilniq i nezdravosloven nachin na hranene sushto moje da se ''hvyrli topa'',i ne samo ,che moje,ami to se i sluchva postoqnno na mnogo hora na sveta.ili ako ne umresh,nai-malkoto mojesh da si precakash zdraveto dotolkova,che vse edno si jiv trup.primerno vchera davaha reportaj za nai-debeliq bulgarin-250 kg?ami toi choveka ne moje da stane ot legloto,ti tova jivot li go narichash? )

Mai ne si gledal kakto trqbva reportaja. Choveka ne e debel ,zashtoto e ql mnogo, a zashtoto e imal zabolqvane na krainicite. Po to4no na krakata. Tai 4e i tova ne e primer....Est ,che ne e jivot no v povecheto sluchai se dalji na razlichni bolesti, za da stignesh do tozi vid zabolqvane. Narkoticite mogat li da badat povod da zaboleesh ot tozi vid bolesti- t.e nadnormenno teglo?! Te vliqt na cqloto tqlo , tai che zashto ne? Ta pak nqmam otgovor.... ZASHTO SI STRYVA DA OPITASH ?!

05-27-2007, 01:00
Tova e savsem razlichno neshto! Ot sedeneto v diskotekata "do kolonite" mislq che ne mojesh da hvarlish topa NAli?! :-k Ok za cigarrite sum saglasna, napalno saglasna daje. No i duma Ne moje da stava da gi srAvnish s narkoticite. Da qdesh ot MacDonalds ne e bolka za umirane. Amerikancite sa nasalenieto ,koito se hranqt REDOVNO s Ne samo MacDonalds. I kvo? Umrqlili sa? A pak vaprosa za PS-to e Absurdna! Jiveem v 21 Vek, ta tova e neshto savsem savsem normalno. Nqkoi hora go pravqt s cel da se zabavlqvat, a drugi s obrazovatelna cel... :?
Taka che nito edin ot priemerite Ti ne mogat da se sravnqt s Narkoticite, dai mi primer ot koito naistina da si skapesh jivota taka kakto narkoticite biha go napravili?! Est, vsichko e na osnovata na Lichen Izbor, makar i ponqkoga greshen :(

Да хвърлиш топа от седенето на колоните не можеш, така е. Но и не можеш да хвърлиш топа от пушенето на трева. Всъщност, на теория май е възможно, но тогава трябва да си го имаш за цел (30-40 цигари..?Не знам...)Разбира се, от тревата е възможно да получаваш т.нар. "дупки" в паметта . Затова пък едно момче от квартала получи частична глухота точно от седенето до колоните. А да не говорим за случая с американците. Проблемът със затлъстяването при тях е по-голям отколкото във която и да е друга държава :) .

Не ме разбирай погрешно - по принцип и аз съм против твърдите наркотици. Разликата е, че аз не заклеймявам, тези, които ги ползват. Така са реили, така правят. За мен това не ги прави по-малко хора. Макар че винаги има изключения... :(

Ne sum doktor i neznam kak deistva Trevata na tqloto, no ot obshta gledna tochka deistvieto i ne e nikak dobro. A tova Mom4e da nqma otkloneniq ta da sedi do kolonite....hahahhahah tova pak beshe vrah na sladoleda :smt005 :smt005 Otklonqvame s veche ot temata s tozi primer...do kolonite vika :smt005 :smt005 :smt005 Okey moje i taka da e stanalo, no tova NQMA VRAZKA S TEMATA ! A IMENNO NARKOTICITE! Zashto namesvash hranata tuk..kakvo obshto ima hranata s narkoticite...Nadnormennoto teglo si e savsem drugo zabolqvane...Koeto moje da se prichini ot Narkotici-te.....Ta kade otidoha taka narechenite Narkoman4eta i Narkomanki, da obqsnqt na edno malko spored tqh -DETE-ZASHTO SI STRYVA DA OPITASH?!

Vikitooo
05-27-2007, 01:06
Tova e savsem razlichno neshto! Ot sedeneto v diskotekata "do kolonite" mislq che ne mojesh da hvarlish topa NAli?! :-k Ok za cigarrite sum saglasna, napalno saglasna daje. No i duma Ne moje da stava da gi srAvnish s narkoticite. Da qdesh ot MacDonalds ne e bolka za umirane. Amerikancite sa nasalenieto ,koito se hranqt REDOVNO s Ne samo MacDonalds. I kvo? Umrqlili sa? A pak vaprosa za PS-to e Absurdna! Jiveem v 21 Vek, ta tova e neshto savsem savsem normalno. Nqkoi hora go pravqt s cel da se zabavlqvat, a drugi s obrazovatelna cel... :?
Taka che nito edin ot priemerite Ti ne mogat da se sravnqt s Narkoticite, dai mi primer ot koito naistina da si skapesh jivota taka kakto narkoticite biha go napravili?! Est, vsichko e na osnovata na Lichen Izbor, makar i ponqkoga greshen :(

Да хвърлиш топа от седенето на колоните не можеш, така е. Но и не можеш да хвърлиш топа от пушенето на трева. Всъщност, на теория май е възможно, но тогава трябва да си го имаш за цел (30-40 цигари..?Не знам...)Разбира се, от тревата е възможно да получаваш т.нар. "дупки" в паметта . Затова пък едно момче от квартала получи частична глухота точно от седенето до колоните. А да не говорим за случая с американците. Проблемът със затлъстяването при тях е по-голям отколкото във която и да е друга държава :) .

Не ме разбирай погрешно - по принцип и аз съм против твърдите наркотици. Разликата е, че аз не заклеймявам, тези, които ги ползват. Така са реили, така правят. За мен това не ги прави по-малко хора. Макар че винаги има изключения... :(

Ne sum doktor i neznam kak deistva Trevata na tqloto, no ot obshta gledna tochka deistvieto i ne e nikak dobro. A tova Mom4e da nqma otkloneniq ta da sedi do kolonite....hahahhahah tova pak beshe vrah na sladoleda :smt005 :smt005 Otklonqvame s veche ot temata s tozi primer... Okey moje i taka da e stanalo, no tova NQMA VRAZKA S TEMATA ! A IMENNO NARKOTICITE! Zashto namesvash hranata tuk..kakvo obshto ima hranata s narkoticite...Nadnormennoto teglo si e savsem drugo zabolqvane..A savsem drug vapros e OT kakvo moje da se prichini.....Ta kade otidoha taka narechenite Narkoman4eta i Narkomanki, da obqsnqt na edno malko spored tqh -DETE-ZASHTO SI STRYVA DA OPITASH?! :D Na vaprosa KAKVI SA POSLEDSTVIQTA OT TQH go znam!

enclave
05-27-2007, 01:24
Тези които ти повтарят да опиташ според мен не ти мислят доброто. Най-много да те зарибят да пафкаш и после да те научат да си купуваш граме и да те муфтят :mrgreen: :smt005

А сериозно недей. Опитай си каквото искаш когато ТИ самата поискаш. Аз си пафкам редовно. Кефи ме и няма да спирам да си пафкам, ама на никой приятел който не пафка трева не съм му наврял масура в устата насила с думите "ето надери се, шъ станеш яко гъзар"... сещаш се... нали ??

По въпроса заслужава ли си пафкането като цяло - личния ми отговор е ДА !

vesito_gb
05-27-2007, 02:37
В накакъв случай не позволяваи да ти набутат нещо такова защото няма безвреден наркотик а и нали знайш-не убива последната доза а първата>Не си задрустена или тъпа като не опитваш дори напротив дръж се и не се поддавай!

Vikitoooo
05-27-2007, 05:21
Тези които ти повтарят да опиташ според мен не ти мислят доброто. Най-много да те зарибят да пафкаш и после да те научат да си купуваш граме и да те муфтят :mrgreen: :smt005

А сериозно недей. Опитай си каквото искаш когато ТИ самата поискаш. Аз си пафкам редовно. Кефи ме и няма да спирам да си пафкам, ама на никой приятел който не пафка трева не съм му наврял масура в устата насила с думите "ето надери се, шъ станеш яко гъзар"... сещаш се... нали ??

По въпроса заслужава ли си пафкането като цяло - личния ми отговор е ДА !

OKEY! Znachi Ti si ZA Narkoticite! Dobre, nqmam nishto naprotiv i ti si chovek :D Az nqmam nishto protiv horata , koito vzimat tozi vid neshta. Prosto si imam sama za sebe si, vazgledi i mneniq za tezi hora. Te za men sa Neshtasnici s glavno N! Lichno moe mnenie....Ti i nqkoi drugi hora ste ZA...Zashto? Mojesh li da mi kajesh Zashto si ZA Narkoticite?! Kakkvto te kara da gi vzimash...vijdam che misalta da stavash Gazar ne te interesuva..znachi e neshto drugo? Kef? Makar nqma i drugi neshta za KEF?! Aide obqsni mi...ZASHTO?!

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 06:41
питаш защо.. защо изобщо питаш след като не си способна да проумееш отговорите.. просто задръстеното ти с общоприети разбирания някакви форми на поведение възприемащо се за нормално, съзнание никога няма да прекрачи границата на комерсиалното, материалното и ще бъде моделирано единствено и само от обществените схващания за света.. защо да ти обяснявам тогава?
способна ли си да възприемеш живота си като сън.. поредица от хиляди състояния, хиляди чувства, хиляди твои Аз.. да преживееш всяко едно усещане на което е способен човек но хиляди пъти по-силно.. да летиш от щастие, да умираш от страх, да откриеш рая и ада в съзнанието си..
..и накрая разбираш, че всичко е плод на съзнанието.. светът е такъв защото ние го осъзнаваме като такъв.. а всъщност има мн повече..
хах какво мислиш, че е човешкият живот.. че има някакъв смисъл може би.. ха търсиш щастие и свобода.. как можеш да бъдеш свободен в нашия свят.. като си купуваш модни дрешки? ходиш по клубчета? търсиш си богатия батко? и искаш да станеш нещо си? може би това е смислено?
..а какво остава след теб? нищо.. идваш от нищото, викваш два три пъти и ставаш отново на нищо.. тогава защо да се затормозяваме излишно?
а може би животът е преход между две вечни състояния на свободна енергия.. може би е наказание за отминали грешки.. може би е експеримент.. може би е просто грешка на еволюцията? незнам.. ти знаеш ли?
ха защо? и аз питам защо трябва да живея в такъв свят, в такова общество.. кой е казал, че това е правилно? кой определя кое е стойностно? кой отсъжда виновен и невинен? защо да се съобразявам с някаква машина, която иска да ме превърне в част от икономиката, от бездушието, от този объркан свят..
..там, отвъд онова, което виждаш, което мислиш, което някога ще осмислиш има мн повече.. но то е невидимо, неосъзнавано, невъзприемано, неповярвано..
допускам всички варианти.. ами ако нищо от това не съществуваше? ами ако живееше в общество в което тревата се използва от поколения.. ?
сега е така.. сега виждаш това.. утре кой знае.. просто отвори съзнанието си и спри да мислиш и започни да усещаш тогава ще си отговориш на въпросите..

NFW`
05-27-2007, 09:15
Ne sum doktor i neznam kak deistva Trevata na tqloto, no ot obshta gledna tochka deistvieto i ne e nikak dobro. A tova Mom4e da nqma otkloneniq ta da sedi do kolonite....hahahhahah tova pak beshe vrah na sladoleda :smt005 :smt005 Otklonqvame s veche ot temata s tozi primer... Okey moje i taka da e stanalo, no tova NQMA VRAZKA S TEMATA ! A IMENNO NARKOTICITE! Zashto namesvash hranata tuk..kakvo obshto ima hranata s narkoticite...Nadnormennoto teglo si e savsem drugo zabolqvane..A savsem drug vapros e OT kakvo moje da se prichini.....Ta kade otidoha taka narechenite Narkoman4eta i Narkomanki, da obqsnqt na edno malko spored tqh -DETE-ZASHTO SI STRYVA DA OPITASH?! :D Na vaprosa KAKVI SA POSLEDSTVIQTA OT TQH go znam!

Ами да поприказваме малко по темата значи. Не мисля, че трябва да опитваш, освен ако самата ти не си го решиш за себе си.
Във почти всичките си постове задаваш въпроса "защо" . Сърбят ме ръцете да напиша едно "А защо не?", но това не е отговор и би предизвикало отново заучени приказки за това, колко е вредна тревата.( най-често погрешни между другото...ама да не се отплесвам).

Защо го правя? Защото ме развеселява, когато ми е тъжно, защото ме отпуска след тежък ден. Също защото ми харесва как разтегля всеки миг и го изпълва със смисъл. Защото обичам, когато се загледам в какъвто и да е предмет, той да ми се стори интересен и красив. Защото обичам да се смея с приятели на неща, които иначе нямаше дори да забележим. Защото обожавам да оставя мислите си да се реят свободно, без да ме е грижа какво казва този или онзи. И не на последно място - защото тогава музиката става неописуемо въздействаща, храната става много по-вкусна, а всяка напитка се превръща в амброзия...

И ако вредата за дробовете и ...хмм... малко съмнителната вреда за мозъка е цената, която трябва да платя за това - ами така да бъде.

Tazuma_girl
05-27-2007, 10:56
Хаха,даскала щял да ми каже нещо,айди де. :smt005 И кфо ше ми каже,а?->Ти си пушила,бягай при директора да му обясниш що си пушила ли ХаХаХа =D>

Бтв мн на вътре приемаш нещата,кид,почини си,утре ще ти е по-добре.




Спри да доказваш със коментарите си ,че си пикла разбрахме го. :smt037 Но този който за първи път влезе тук и прочете коментарати за това колко е хубаво да се пуфка ... ще го вземе насериозно ,защото незнае ,че си напушено лапенце (меко казано)... та схвана ми мисълта (да се надяваме).

Пък за тея ПП където ми ги пишеш , не съм "кид" макар ,че приемам комплимента ти ,караш ме да се чувствам по-млад :smt047 .А да, научи първо да говориш и пишеш като хората на български , та тогава ми използвай други езици.

Ха-ха. :smt005 lmfao rolf :smt082
Ся изчерпаха ти се идеите и няма с кфо друго,ся пикла съм била и не съм знаела БГ и т.н. ,тия глупости на изуст ги знам *bored*...Що не го каза още в началото,бе,ами ся вече като няма кфо друго да напишеш.И то по-точно не на мене да ми се смеят,а на тебе с тия локуми дето ги раздължаш половин час в половин страница място какви сме били и колко комплексирани с нетрезвеното си мислене. :smt005 :smt005 Банално става вече.

И предпочитам да опитвам нови неща и да ми е интересно,а не някакъв скучен живот в опити да накарам хората да мислят нещо в което даже не са сигурни напълно. [-X

Мисля да поспра да пиша в тая тема,че мн флууд се насъбра пък и вече е безинтересно,защото се изчерпахте.Ще се посмея в някоя друга тема,вече сте банални с "компетентните" си "размисли"..

NoTaLoNe
05-27-2007, 13:01
Tazuma_girl mnoooooooooooooooooooooooooooogo si tupa ma narkomanko ! Kato pukne6 nekoi den na groba ti treva 6e raste i ku4eta 6e pikaqt na neq....a drugi uhileni narkomani (ti i bez tva ne samo treva pu6i6) radostni 4e ne sa te tozi put pod zemqta samo 6te povtarqt "Kopele po4ivai v mir sry 4e si izbra toq jivot".....i 6te se nadqvat na o6te pone godinka jalko sa6testvuvane koiato 6te izjiveqt sas sprincov4ica v ru4i4ki ! are peace
е па ти си два пъти по прост от нея бе... хаха кво си мислиш,че като пушиш трева и си наркоман ли бе....друг е въпроса,че от там нататък вече МОЖЕ и да станеш,зависи дали ще спреш или не!!!!Мноо ме дразнят такива като тебе...некви неориентирани момченца дето без посоки стрелят некви коментарчета.... :-$ :-$ :-$

enclave
05-27-2007, 16:47
Vikitoooo, не съм казал "да" на наркотиците, казах "да" на тревата. Има разлика. А защо "да" - IlLuSi0nS` и NFW` ти обясниха много учтиво и подробно. Съгласен съм с тях, само ще ти допълня, че няма как да разбереш ЗАЩО след като не си опитала....разбирай така - това не е подстрекаване към опит, но това е отговор на въпроса ти. Нямам какво повече да кажа.... :)

Vikitooo
05-27-2007, 18:21
Ne sum doktor i neznam kak deistva Trevata na tqloto, no ot obshta gledna tochka deistvieto i ne e nikak dobro. A tova Mom4e da nqma otkloneniq ta da sedi do kolonite....hahahhahah tova pak beshe vrah na sladoleda :smt005 :smt005 Otklonqvame s veche ot temata s tozi primer... Okey moje i taka da e stanalo, no tova NQMA VRAZKA S TEMATA ! A IMENNO NARKOTICITE! Zashto namesvash hranata tuk..kakvo obshto ima hranata s narkoticite...Nadnormennoto teglo si e savsem drugo zabolqvane..A savsem drug vapros e OT kakvo moje da se prichini.....Ta kade otidoha taka narechenite Narkoman4eta i Narkomanki, da obqsnqt na edno malko spored tqh -DETE-ZASHTO SI STRYVA DA OPITASH?! :D Na vaprosa KAKVI SA POSLEDSTVIQTA OT TQH go znam!

Ами да поприказваме малко по темата значи. Не мисля, че трябва да опитваш, освен ако самата ти не си го решиш за себе си.
Във почти всичките си постове задаваш въпроса "защо" . Сърбят ме ръцете да напиша едно "А защо не?", но това не е отговор и би предизвикало отново заучени приказки за това, колко е вредна тревата.( най-често погрешни между другото...ама да не се отплесвам).

Защо го правя? Защото ме развеселява, когато ми е тъжно, защото ме отпуска след тежък ден. Също защото ми харесва как разтегля всеки миг и го изпълва със смисъл. Защото обичам, когато се загледам в какъвто и да е предмет, той да ми се стори интересен и красив. Защото обичам да се смея с приятели на неща, които иначе нямаше дори да забележим. Защото обожавам да оставя мислите си да се реят свободно, без да ме е грижа какво казва този или онзи. И не на последно място - защото тогава музиката става неописуемо въздействаща, храната става много по-вкусна, а всяка напитка се превръща в амброзия...

И ако вредата за дробовете и ...хмм... малко съмнителната вреда за мозъка е цената, която трябва да платя за това - ами така да бъде.

A stiga be hora, nima nqma drugi neshta ,koito da Vi nakarat da se pochustvate po nachina koito Vi karat da se chustvate Narkoticite?!Ami togava za kakvo jiveete se pitam...tova jivot li e?! Iluziq...Tova ne e realnost, realnost samo vav vashite misli...Bqgate ot realnostta...Nqma li drugi neshta, koito da Vi nakarat da se usmihnete, da se nasladite istinski na muzikata , na malkite neshta....na hranata, na krasivite predmeti...Tova li e edinstveniq Vi izbor? M? A kakvo da kajem Nie horata, koito sa izbrali trudniq pat na jivota- the hard way?! Opitvame da namerim tezi neshta v realnostta, opitvame se da gi dokosnem taka kakto Vie s narkoticite...Nima ste strahlivci, koito iskat da minat pokrai kapkite , za da ne sa namokrqt? Nima ste hora sas slabi harakteri...nima nqmate silata kato vsi4ki hora da se borite?! Jivota e borba...ako ti ne q spechelish , jivota ste q otnese... narkoticite sa chast ot jivota, koito mogat da Vi pogubqt...i Vie pak ste gubeshtite..
Sama za sebe si, az sum PROTIV Narkoticite! Ne zashtoto nqkoi mi go e natqkval bezrbroi chasove i mi e nalival Mozak v glavata...ne zashtoto ste mi se ovredi tqloto...a zashtoto sama vijdaam ,che tova ne e pravilniq izbor...che tova ne e pat za silen chovek kato men! Smqtam ,che Moga i bez da bqgam ot realnostta..znam che moga da se nasladq na krasivite neshta, na interesnite neshta.. da izpitam naslada i bez Narkoticite! Znam ,che moga da Bada i bez tqh!
Ne me interesuva kak Te deistvam na organizma mi, interesuva kak deistvat na psihikata mi , na jivota mi...i ako tova za Vas e nachina da badete shtaslivi i izpalneni s energiq i jivot...DOBRE, PRAVETE GO! Nikoi nqma da se pogriji za Vas, nikoi nqma da Vi pomogne osven Vie sami na sebe si...

Tazuma_girl
05-27-2007, 18:38
Много филми гледаш.

teenkopele
05-27-2007, 19:08
Ako ti samata iska6- probvai....

NFW`
05-27-2007, 20:25
Много филми гледаш.

И то американски...

Не знам, но не направи ли ти тази тема? Не написа ли ти, че искаш да чуеш други мнения, защото се чудиш за наркотиците? Целта ми не беше в случая да влизам в спор без обозрим край (доколкото знам, подобни теми е имало и продължава да има от доста време и никой още не е стигнал до кардинално прозрение :) ), а да ти обясня от опит защо наркотиците - и специално леките - не са такива "убийци" каквито ги изкарват. Но ти не държиш на чуждо мнение. Ти просто търсиш къде да си "начешеш езика". Не знам какво повече да добавя, така че...
Peace. :)

bloodybaby
05-27-2007, 20:50
Na 14 godinki sum, i vaprosa e tam ,che mnogo pati sa se opitali da mi nabutat narkotici,kato nai malkoto treva naprimer. Prisastvala sum i sum gledala kak gi vzimat, navik mojebi stana :-& I vsichki mi fr- opitai ta opitai ,opitai! I sled kato otkaja, imam 4ustvoto 4e me vzimat za nqkakva si zadrastenqchka! V diskotekata, sashto....kak ne ochakvash nqkoi se poqvi v tamnoto i te pita" iskash li" Neznam kvo stava kvo ne stava, ama mislq 4e sum nqkakva mishena kadeto gledat da q napushat samo...savsem seriozno! Mojebi ne sum na pravilnoto mqsto s pravilnite hora...neznam 8-[ No, snoshti mi mina edna takava misal, da probvam... :roll: i taka dosta se pochudih sled dalgite obeshtaniq 4e nishto nqmalo da mi stane....ama taka i ne probvah..Mnogo skepti4no sum nastroena kam tazi tema..i kam horata koito se zanimavat s tozi vid deinost...no iskam da chuq vasheto mnenie. Zaslujava li si da probvash DRUGS?!
Мога да ти споделя моя личен опит.Отдавна - вече към 9 годинки, ме зарибяваха, пробвах, започнах с трева, а като приключих с дрогата, не знаех, към какво съм се закачила, защото особено последните ми 4 месеца drugs друсах всичко що докопам и толкова, колкото има, а обикновенно имаше много с финансите, които имах!Не че всеки ще се докара до моето положение, ама всичко се почва с пробване!
Бих те посъветвала ако не те влече, да се праиш на глуха и да не обръщаш внимание, кой какви ти ги дрънка!И си смени приятелите - явно не са кой знае какви ли приятели, щом те карат да се чувстваш като задръстенячка, след като не искаш някой неща!

05-28-2007, 03:29
Много филми гледаш.

И то американски...

Не знам, но не направи ли ти тази тема? Не написа ли ти, че искаш да чуеш други мнения, защото се чудиш за наркотиците? Целта ми не беше в случая да влизам в спор без обозрим край (доколкото знам, подобни теми е имало и продължава да има от доста време и никой още не е стигнал до кардинално прозрение :) ), а да ти обясня от опит защо наркотиците - и специално леките - не са такива "убийци" каквито ги изкарват. Но ти не държиш на чуждо мнение. Ти просто търсиш къде да си "начешеш езика". Не знам какво повече да добавя, така че...
Peace. :)

Istinata ponqkoga boli ,nali?

Vikitooo
05-28-2007, 03:52
[quote=Tazuma_girl]Много филми гледаш.

И то американски...

Не знам, но не направи ли ти тази тема? Не написа ли ти, че искаш да чуеш други мнения, защото се чудиш за наркотиците? Целта ми не беше в случая да влизам в спор без обозрим край (доколкото знам, подобни теми е имало и продължава да има от доста време и никой още не е стигнал до кардинално прозрение :) ), а да ти обясня от опит защо наркотиците - и специално леките - не са такива "убийци" каквито ги изкарват. Но ти не държиш на чуждо мнение. Ти просто търсиш къде да си "начешеш езика". Не знам какво повече да добавя, така че...
Peace. :)

DA! Az lichno pusnah temata i az lichno napisah che iskam da PROCHETA drugi mneniq i vijdaniq za Narkoticite. Moqta cel sashto ne beshe Spor , a proso izqsnqvane na vaprosa"Zaslujava li si i Zashto". Specialni blagodarnosti imash ot men, che beshe taka smel (za razlika ot nqkoi, koito prosto NE mojeha da izqsnqt prichinite) i razkaza Zashto naistina go pravish...Az iskazah i moeto mnenie, i ne smqtam che go NALAGAM na nqkogo drug...Po princip chujdoto mnenie, ama vaobshte ne me interesuva...No tuk AZ zadavam vapros i tova oznachava, che se interesyvam ot Vas da naucha otgovora...Tai che tazi kritika kam men ,beshe napalno Absurdna..Oshte vednaj Blagodarq za izqsnenite prichini. No vseki chovek e ralzichen i si ima razlichni prichini zaradi koito e posegnal kam Narkoticite...Ti si go napravil za da" osetish vkusa na hranata i na tova koeto piesh, da se nasladish naistina na hubavata muzika, da vidish krasivoto i interesnoto v malkite neshta....."No pak nqkoi drug mojebi go e napravil za savsem razlichno neshto....Tai che ,az ne vijdam kade e SPORA?! Vseki si spodelq mnenieto i vijdaniqta....az sashto,ti sashto...Neznam s kakvo si "chesha ,tolkova mnogo ezika".. :-k

Vikitooo
05-28-2007, 03:55
Много филми гледаш.

Ne, ne mi e hobi da gledam filmi, ili ako nqkoga gledam nqma da badat za "razpadnali jivoti i choveshki dushi"....A na teb nqma kakvo poveche da kaja, mislq che nqkoi po-gore veche se izqsni s teb...Blagodarq vse pak za ostaveniq komentar! O:)

Vikitooo
05-28-2007, 03:58
Vikitoooo, не съм казал "да" на наркотиците, казах "да" на тревата. Има разлика. А защо "да" - IlLuSi0nS` и NFW` ти обясниха много учтиво и подробно. Съгласен съм с тях, само ще ти допълня, че няма как да разбереш ЗАЩО след като не си опитала....разбирай така - това не е подстрекаване към опит, но това е отговор на въпроса ти. Нямам какво повече да кажа.... :)

Az mojebi Nqma da razbera Zshto ,ako ne opitam...a ti razbirash li Zashto?

05-28-2007, 08:21
Преди - вече две години ли станаха? - , когато още не пушех... (Картината се размазва, влизаме в ретроспекция. :) )
Питах един познат, за когото знаех, че бофи : "И какво е?". Пичът се мъчи да ми обясни около 15 минути, но успя да ми каже общо взето само че му става по леко и че му се замайва главата. Накрая се отказа и каза : "Абе, не че те зарибявам, ама сигурно единствения начин да разбереш е да пробваш, просто с думи не става за описване.". И си беше прав...Може и цял докторат да се изнесе за наркотиците, и пак няма да разбереш "защо". Защото наркотиците влияят на човешките възприятия. Все едно да обясняваш на някой, който никога не е имал главоболие, как снощи те е цепила главата...ами едва ли ще добие точна представа как те е боляла :) .
С това искам да кажа...не очакваи всеки да е надъхан да се мъчи да дава трудни обяснения, без да постига нищо по този начин. В крайна сметка си опира до личен опит. :)

05-28-2007, 19:44
знаеш ли кво верно я пробвай мн яко ще ти е казвам ти и нищо няма ад ти стане ако не го направиш си шубе :twisted: :twisted: :twisted:

NFW`
05-28-2007, 21:00
Да кажа, по-предното мнение е моето. Забравих да се регна :) .


знаеш ли кво верно я пробвай мн яко ще ти е казвам ти и нищо няма ад ти стане ако не го направиш си шубе

Човече, като не иска, недей да я зарибяваш.
Ако й се пробва, тогава. Сама трябва да си прави изводите момичето...не да я "зариби" някой... Ако така и не пробва - еми ок, въпрос на избор, нали така?Макар и силно да се съмнявам да пробва само от едно мнение в някакъв форум, ама знаеш ли... :)

Vikitooo
05-29-2007, 06:10
lol lol tochno ti li ste me zaribqvash b*? :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
NFW' ,verno e che e vapros na lichen izbor...

swords1010
06-26-2007, 14:06
Na 14 godinki sum, i vaprosa e tam ,che mnogo pati sa se opitali da mi nabutat narkotici,kato nai malkoto treva naprimer. Prisastvala sum i sum gledala kak gi vzimat, navik mojebi stana :-& I vsichki mi fr- opitai ta opitai ,opitai! I sled kato otkaja, imam 4ustvoto 4e me vzimat za nqkakva si zadrastenqchka! V diskotekata, sashto....kak ne ochakvash nqkoi se poqvi v tamnoto i te pita" iskash li" Neznam kvo stava kvo ne stava, ama mislq 4e sum nqkakva mishena kadeto gledat da q napushat samo...savsem seriozno! Mojebi ne sum na pravilnoto mqsto s pravilnite hora...neznam 8-[ No, snoshti mi mina edna takava misal, da probvam... :roll: i taka dosta se pochudih sled dalgite obeshtaniq 4e nishto nqmalo da mi stane....ama taka i ne probvah..Mnogo skepti4no sum nastroena kam tazi tema..i kam horata koito se zanimavat s tozi vid deinost...no iskam da chuq vasheto mnenie. Zaslujava li si da probvash DRUGS?!

Ako ne iskash ne go pravi a ako priqtelite ti ne uvajavat jelaniqta i resheniqta ti znachi do tolkova sa ti priqteli :wink: . Apyk ako mislish che iskash da probvash i si sigurna che samo do tam shte se spre moje. no az lichno ne bih go napravil i sled kakvito i da bilo obejdeniq i obeshtaniq ot stnana ba priqtelite mi . Nqma smisal. Ako posle se prestrastish shte syjalqvash mnogo. Tova e pt men.

06-26-2007, 15:06
до автор4ето- ти само не можеш ли да решиш?
ако ти неможем, защо мислиш, 4е ние ще решим вместо тебе?
Живота си е твой, изживей си го както си ИЗБЕРЕШ, ако само питаш хората за съвет ще живееш някакъв "нормален" животец, но не и своя СОБСТВЕН.

06-26-2007, 15:11
Очаквах застъпниците на наркотичните в-ва да се втурнат със по-голяма ярост и сила да защитават колко полезно е да се взимат наркотици , да си пуфкаш тревица и т.н .... ама се излагате бе.
Каква е тази защита никва .
Айде дилъри, тревоманковци, боцкаджийничета ...... слаба ракия сте... :lol:
Идиот!... изобщо НЕ сме никаква "ракия", нито пък сме дилъри, боцкаджии нито дори "тревомани" въпреки 4е пушим кат разпрани.
(тревата не ми е "мания" а занимание, капиш?)
ТОВА, 4е защитаваме ПРАВОТО си да си се снабдяваме с трева без преследване от страна на закона и на изпълнителната власт , както и за ПРАВОТО на ВСИ4КИ да бъдат ИНФОРМИРАНИ с отговаряща на ИСТИНТА информация по тези въпроси СЪВСЕМ НЕ зна4и, 4е ще тръгнем да ПРОПАГАНДИРАМЕ (зло)употреба от страна на недозрели индивид4ета, дето дори не могат да решат такива прости неща лато "ДА ПУША ИЛИ ДА НЕ ПУША"!!
:smt005 :smt005 :smt005
това е въпрос на ЛИ4ЕН ИЗБОР!
(темата е тъпа и провокативна и предлагам да бъде заклю4ена!

bloodybaby
06-27-2007, 07:02
Хахаххаха последното мнение наистина ме разсмя.Ами, че то почти всеки пафкач си пропагандира на ляво и на дясно, колко е "яко", колко си готин като пафкаш и тем подобни.Пропагандата идва от всякъде и от 90% от употребяващите особено леки наркотици!А, че тревата е наркотик - да наркотик е, макар и най - лекият може би, обаче си е наркотик!
Я проверете, тези дето твърдите, че не е наркотик, какво е определението за тази думичка в тълковният речник!
Общувала съм доста с хора, при които е позволена тая пълнеща устите на всички тревица.Те не пушат - поне 80% от тях не пушат.Тук явно е много модерно или знам ли и аз, защото е забранено.Както всичко забранено.Защо ли не се питаме "Да пробвам ли цигари или да не пробвам?' , "Да пробвам ли алкохол или да не пробвам" - защото може да се докопа по всяко време и навсякъде без никакъв проблем от страна на закона
То и да бягаш от час е забранено, ама е толкова сладко :D
Ееееееех времена ех нрави, заради пустите забранени плодове и от рая ни изгониха...сега за една тревица ли ще се коркаме :D

b0Nb0n
06-27-2007, 07:59
ako iska6 da probva6 probvai ako ne 6te6 nedei to nasila ne e qko :) trqbva sam da go poiska6

06-27-2007, 11:59
абсолютно вярно,то ако се стегне6 и се наплашиш,ако не се оставиш на взетото да ти направи хубаво,да те поведе.....по-добре не опитваи

krasivoto@--:-cvetence
06-27-2007, 14:33
tova si e tvoe li4no mnenie kak iska6 da prote4e jivotati,no spored men ne si zaslujava po dobre se napii otkolkoto da se nadrusa6 poslednoto mnenie e nai vajno I TO SI E TVOITO POMISLI ZA SEBESI O:) KAK ISKA6 DA PROTE4E JIVOTA TI I DALI SI ZASLUJAVA DA SLU6A6 PRIQTELITE SI I IZOB6TO TE DALI SA TI TAKIVA :(

06-27-2007, 15:05
тъпото цветенце,дава6 смешни съвети.тва 4е ти си толко ограни4ена и искаш да не преминаваш нормите на ''правилното'' си е твои ли4ен избор.и по-добре било да се напие-ама 4е идиотизъм.това е мн по-вредно и неприятно отколкото да се напу6и например!

malkoto_sladur4e
06-27-2007, 16:39
Не го прави!Тфа ще е най-тъпото нещо което можеш да направиШ!

.:iLLusion:.
06-27-2007, 20:52
Искаш да опиташ само заради приятелите и компанията..Ето,това е първото нещо,заради което не трябва да го правиш..Пък щом мислиш,че те имат за задръстенячка [-( приятели ли са ти :wink:
Хубаво ще ти стане за миг,та дори може и да не ти стане..Няма смисъл още от 14-год. да почваш..Е,то не е казано,че като опиташ ще се пристрастиш,ама.. 90% е сигурно.Пък,ако стане нещо такова,дооста проблеми ще си навлечеш :wink:

Geguna
06-27-2007, 22:04
em da ti kaja i az sum na 14 probvala sum treva.. ne e koi znai kvo pochvash se hilish kut idiot ;) ema az ne se napushih do takava stepen da padam po ulicite prosto mi stana po-veselo ;) dokato imashe nqkoi priqtelki i priqteli deto napravo pulzqha .. em kvo da ti kaja na 14 si vzimai veche resheniqta sama shtom si gotova za izpiti i si si reshila kude iskash da hoish v koe daskalo ( pone tka si mislq ) trqa da moesh i da zemesh tova reshenie sama.. shot veche ne si 10-12 godishna emi si na 14 se pak si za 8 klas i si mislq che trqa veche sama da zimash resheniq otnosno vsichko ;) shot ti si veche edno porasnalo dete koeto trqa da e samostoqtelno ;) predstavi si imash seriozen priqtel .. toi iska da go pravite e kvo pak li shte pishesh v razni forumi kakvo da pravish ;) spored men oshte ne si porasnala za takiva neshta ;) to da ti kaja i az si misleh che ne sum porasnala da pusha treva ama probvah ;) edin jivot imame shto puk da ne probvash ;) em tfa e macka ti si reshavash ;)

bloodybaby
06-28-2007, 05:45
em da ti kaja i az sum na 14 probvala sum treva.. ne e koi znai kvo pochvash se hilish kut idiot ;) ema az ne se napushih do takava stepen da padam po ulicite prosto mi stana po-veselo ;) dokato imashe nqkoi priqtelki i priqteli deto napravo pulzqha .. em kvo da ti kaja na 14 si vzimai veche resheniqta sama shtom si gotova za izpiti i si si reshila kude iskash da hoish v koe daskalo ( pone tka si mislq ) trqa da moesh i da zemesh tova reshenie sama.. shot veche ne si 10-12 godishna emi si na 14 se pak si za 8 klas i si mislq che trqa veche sama da zimash resheniq otnosno vsichko ;) shot ti si veche edno porasnalo dete koeto trqa da e samostoqtelno ;) predstavi si imash seriozen priqtel .. toi iska da go pravite e kvo pak li shte pishesh v razni forumi kakvo da pravish ;) spored men oshte ne si porasnala za takiva neshta ;) to da ti kaja i az si misleh che ne sum porasnala da pusha treva ama probvah ;) edin jivot imame shto puk da ne probvash ;) em tfa e macka ti si reshavash ;)
ХАхаххахахххаха, а ти си мислиш, че на 14 си супер зряла ли?Е случва се, ама като те гледа човек какви ги пишеш, остава с впечатление, че май и ти не си съвсем дорасла :wink:
Зрял е човек, който може да носи отговорност за решенията, които взима.Не дай си Боже да те ковнат куките някъде, кой ще носи отговорност - ти или мама и тати?Или пък забременееш, защото си достатъчно зряла и можеш да взимаш решения...
Я не се излагай дете!
Човек пита, когато иска да разбере нещо!Няма какво да си правиш гаври на дребно с авторката на темата, защото май си по - недорасла от нея :smt013