PDA

View Full Version : Omruzna mi veche........



05-24-2007, 23:04
Hora,4estno vi kazvam omruzna mi veche ot vsichko. Znam, 4e e normalno da se karame s nashite,no ot nqkolko meseca nasam napravo mi kusat nervite.Te ne me razbirat za nai-malkoto neshto,nie ne mojem da razgovarqme normalno vse trqbva da ima kavgi i karanici. Problema sega e 4e gi nqma v grada za 4 dni,no poneje baba mi ne e dobre i nqma kak da ne sum si vku6ti....Imam si dosta seriozen priqtel i mi se 6te6e pone edna ot ve4erite da prekaram s nego,no...Strah me e za6toto dokolkoto poznavam baba mi nqma da me pusne da spq izvun vku6ti za6toto na6ite gi nqma...E da ama ako ne otida s priqtelq mi 6te se skarame za6toto mu obe6tah..... Pomolih maika mi predi da zaminat da i kaje 4e 6te spq v priqtelka,no tq mi otvurna "mnogo dobre znae6 kakvo e polojenieto i 4e 6e se poburka"..... Misleh si da izbqgam ednata no6t ve4erta i na sutirnta rano da se pribera s nadejdata,4e nikoi nqma da zabeleji,no predstavete si sega kakto e zle za6toto neska se durpahme...vzeme da vidi 4e me nqma vku6ti i se pritesni i i stane ne6to posle cql jivot 6te mi e tejko na suvestta....Ot druga strana s priqtelq mi 6te se skarame mnogo jestoko za6toto 6te kaje,4e si4ko se e precakalo zaradi men...Iskam da mi dadete nqkuv suvet kak da pogovorq s nego i po kakuv na4in da mu obesnq taka 4e da razbere 4e ne zavisi ot mene si4ko?... Na taq tema vinagi se karame,no toi prosto sqka6 ne razbira 4e az sum momi4e i me spirat vse o6te... Nz super gadno se 4uvstvam i nz kakvo da pravq 6te sum blagodarna ako mi dadete nqkuv savet :smt010 :smt010 :smt010

05-25-2007, 06:25
ako kakto kazva6 ti e seriozen priqtel i ako te obi4a bi trqbvalo da razbere v kakvo polojenie si i da ne ti kazva "ti precaka vsi4ko " pomisli si mila ..

05-25-2007, 08:41
Mi seriozen e ot godina sme zaedno.Tvardi,che me obicha i che nqma da pozvoli na nikoi i nishto da zastane mejdu nas ili da ni razdeli. No tiq temi sa mu bolni... Vinagi se karame na tqh. Prosto ne znam kak da vi go obesnq sviknal e da si nalaga mnenieto moje bi ne znam i ako ne stane negovoto se qdosva i se karame. Ne e losh chovek sega shte pochnete da go pluvate "kato si nalaga mnenieto za kvo go turpish" ili puk "tva ne e chovek koito te obicha istinski"...ne e taka-az znam, che me obicha no haraktera si mu e takuv i mi se shteshe da namerq nqkakvo alternativno reshenie pone za tazi chast ot nego... Shte opitam da pogovorq spokoino s nego i da mu obesnq za baba mi makar che se sumnqvam da ne se skarame... :cry: Pri nego e po-razlichno-negovata maika e super razbrana i nikoga ne go e spirala ot nishto i toi razsujdava kato za sebe si i misli,che i roditelite na ostanalite sa takiva... A i kato mu kaja,che ne e taka i che razlikata e ogromna nai-malkoto zashtoto az sum momiche toi mi kazva,che tova ne e opravdanie edva li ne ... Ne znam shte opitam po spokoiniq nachin dano stane ako ne... ne znam :smt010

<black soul>
05-25-2007, 09:30
не искам да те засегна от това което кажа... и така:
в такива случаи бабите са виновни. не е виновен нито приятелят ти, нито родителите ти. :wink: знаеш че по времето на баба ти децата не са ги пускали да излязат от вкъщи, пък камоли да приспят у някой! затова и баба ти има такива разбирания. след като тя е болна /поне така разбрах/ не можеш да я оставиш сама вкъщи, защото ако разбере че си избягала наистина може да й стане нещо. :roll: явно характерът на гаджето ти е по-особен и не може да проумее защо не те пускат, защото самия той никога не е изпадал в такава ситуация. в такъв случай единственото решение според мен е докато родителите ти се върнат да седиш с баба си и да обясниш на гаджето си, че после още на следващия ден, когато се върнат, ще избягаш от вкъщи! той трябва да те разбере, защото все пак ще направиш такова нещо само заради него. :wink: така ще угодиш и на баба си и на гаджето си. може би ваште ще ти се карат, но смятам че ще успееш да ги убедиш, че ти си имаш приятел и трябва понякога да излизаш с него. айде успех! :wink:

П.С. м/у другото, не разбрах, на колко си!?

05-25-2007, 10:46
<black soul> blagodarq. Na 17 sum.Imash pravo za tova s baba mi i za razbiraniqta i.Kogato maika mi e bila munichka ne sa q puskali nikude i sa q vazpitavali po tozi nachin.Sega s men se povtarq gore dolu sushtoto.Bash nikude ne moga da kaja,che ne me puskat,no vinagi kogato stane duma za kupon ili prespivane izvun vkushti dori v priqtelka imame golemi razpravii i s neq. Mnogo trudno se naviva daje po-chesto ne uspqvam i da q ubedq. Priqtelqt mi mi kazva,che sum veche na 17 i ne trqbva da im pozvolqvam da me kontrolirat,no az ne moga da napravq absolutno nishto.Te sa mi roditeli i dokato navusrha 18 imat pravo da me komandvat,a moe zaduljenie e da gi slusham.Ostava mi oshte malko do pulnoletie,sled tova shte se mestq v otdelen apartament dalech ot tqh.Ne mislq,che otnoshenieto im kum men nqkoga shte se promeni,pak shte se mesqt v jivota mi,no se nadqvam sled kato sum po-golqma da pravqt malko poveche kompromisi i da me ostavqt sama da si opravqm jivota. Kolkoto do priqtelqt mi kakto kazah na nego nikoga ne mu e bilo zabranqvano nishtichko i tochno poradi tazi prichina ne razbira kakvo mi e na men. Ubedena sum,che shte se skarame,moje i da skusame...I vse oshte ne moga da izmislq nachin po koito da mu pokaja,che ne zavisi ot men :smt012 Vse pak blagodarq za suveta =D>

ninsy
05-25-2007, 12:08
а защо просто не поканиш приятеля ти да спи у вас ще го скриеш от баба ти и цяла нощ ще сте заедно ?

05-25-2007, 20:31
Zashtoto ne iska da doide...ne znam kakvo go spira,no ne iska... Predi malko se skarahme i skusahme kakto predpolagah... Sushtnost skusahme zashtoto ne mu beshe dobre i snoshti e hodil do bolnicata,dnes kato me popita dali shte spq v tqh vecherta i kato mu obesnih kak stoqt neshtata estestveno se skarahme i skusahme...Kaza mi da si stoq pri baba mi,che i e losho,a toi nali e mnogo dobre i nqmalo nujda da sum hodila pri nego...Kato mu kazah,che sega trugvam i kato stigna pri tqh shte mu zvunna da doide da me vzeme mi prati slednite sms-i: "Nikude ne trugvai ne mi trqbvash veche ti si nai-golqmata greshka v jivota mi ne iskam da te vijdam"; "hi4 ne si pravi usiliqta tova nqma da ti go prostq otivam nqkude kudeto ima nqkoi koito naistina durji na men"..... :smt010 Kak za tolkova dulga vruzka ne razbra che umiram za nego i che go obicham do ludost :smt010 Dori ne pojela da me izslusha... :smt010 :smt010 :smt010

alkobalko
05-26-2007, 08:04
Друг път случвало ли се е нещо такова? Имам приятелка, чието гадже е копие на твоето. Просто си е с характер момчето и обича да се налага и да е винаги неговото. Като не стане започва да се цупи и да се държи като пълен кретен. То за година и половина не бяха късания от ден до пладне. Късат, той не иска повече да я чува, а след по-малко от час и звъни и започва да се извинява за глупостта си.
Опитай се да опговориш с твоето момче. Обяни му как стоят нещата. Не знам какво е станало снощи с вас, но предполагам и на него ще му мине бързо.

05-26-2007, 08:55
Друг път случвало ли се е нещо такова? Имам приятелка, чието гадже е копие на твоето. Просто си е с характер момчето и обича да се налага и да е винаги неговото. Като не стане започва да се цупи и да се държи като пълен кретен. То за година и половина не бяха късания от ден до пладне. Късат, той не иска повече да я чува, а след по-малко от час и звъни и започва да се извинява за глупостта си.
Опитай се да опговориш с твоето момче. Обяни му как стоят нещата. Не знам какво е станало снощи с вас, но предполагам и на него ще му мине бързо.

Sushtata rabota!!!! :shock: Za godina i mesec po4ti se karahme za tolkova mn gluposti,a v poslednite nqkolko meseci bqha kusaniq ot neska za utre. Prosto skarvame se za neshto,reshavame i kusame i sled 2 dni se obesnqvame i dvamata v lubov i kazvame,4e ne mojem 1 bez drug. To si e taka de ama 4estno kazano mi omruzna samo da kusame i da se sabirame...ne znam veche ne chuvstvam nqkva osobena trupka ot tova...az prosto si znam kakvo shte stane a taka e tupo... Obicham si go mnogo ama kato pochne e taka da pravi i mi kusa surceto... Vchera beshe voina...Skarahme se,skusahme... Beshe go hvanalo strah da ne napravq nqkoq glupost ili po-skoro ne moje da izdurji bez da govori s mene. Toi poprincip znae,che kato se qdosam govorq gluposti,no ne mi stiska da napravq neshto poveche ot zversko napivane primerno... I zvaneshe chesto da pita uj "jiva li si" obache sum sigurna che go grize otvutre da me chuva... :lol:

Blgodarq mnogo za suvetite :)

PP. Ako mi dadesh koordinatite na tvoita priqtelka shte si zlatna :D Moje da obmenim nqkoe i drugo suvetche :)

05-31-2007, 13:31
boje momiche nali te e obichal be basi postapkata ne se sardi ama e golqm kreten qvno ne te zaslujava 6tom za takova neshty se sardi syper tapo e razbira 4e ne mojesh i se sardi i stiga do ra zdqla.. qvno go obichash i ako ti se slu4i nehsty takoa bi go razbrala nali ???? pomisli si dobre... :!: :!: :!: :!: :!: