PDA

View Full Version : savet?!?!?!



pfffffff
05-25-2007, 05:31
mmm zna4i celuvax se s mom4e koeto si ima gadje ;( za koeto se 4ustva sega vinovna....ne 4e predi ne sam go pravila no sega e po razli4no :( s tva mom4e se poznavam malko pove4e ot polovin godina i prez cqloto vreme toi si me haresva6e a az-nikva reakciq #-o ot skoro oba4e toi xodi s edno momi4e i se polu4i nqkva razvrazka...ne6to mi pri6traka i re6ix 4e go haresvam.Momi4eto s koeto xodi mislq 4e se e dosetila 4e toi si pada po men(pone taka si mislq sled kato toi mi kaza 4e sa si govorili za men i tq kazala "emi az mislq 4e e mn sladka" a toi otvarnal"e to4no na men li vze da go kazva6"kato to4no togava ne svalq6e o4i ot men)v4era se vidqxme iii negoviq fr re6i 4e trqbva da ni ostavi ... koeto az ne iskax da se slu4va ;( celunaxme se sled koeto reagirax super tapo-drapnax se ot nego i si tragnax bez da kazvam ni6to a sled kato mi se obadi posle i me pita dali iskam da doide pak az kazax ne :roll: nz ve4e kak 6e go pogledna a o6te po malko gadjeto mu...daite savet pls

shemetaa
05-25-2007, 05:35
izqsni se parvo s tvoite 4uvstva...ako iska6 da si s negy my kaji,ako ne my se izvini za slu4iloto se,6toto vse pak e bil obvarzan i prodaljavai napred....uspeh

BebeTooOoo
05-25-2007, 07:25
Не е хубаво да целуваш момче , което си има гадже.Представи си ако ви види приятелката му.Колко гадно ще й стане.Постви се на нейното място.Според мен след като се изясниш със себе си...и с това какво изпитваш към въпросното момче...тогава пускай тема.И двете ти постъпки са ТЪПИ.А за това , че след като сте се целунали и си се отдръпнала и си си тръгнала...пффф...би трябвало да му се извиниш за това...защото е малко кофти така да реагираш.А за момчето...немога да ги разбера такива индивиди.Може ли да си имаш гадже и да харесваш друго момиче.Леле тва...незнам.Да ходи да се целува с едната , после при другата.Двуличник.Милата му приятелка.Би трябвало да се срамуваш от това което си направила.По - добре не се занимавай с това момче.Има още милиони други.Така че ако наистина малко или много го харесваш...остави го да си бъде щастлив с онова момиче.Това е моя съвет , а това какво ще правиш ... решаваш ТИ.

pyx4eto
05-25-2007, 07:32
Защо просто не изясниш своите чувства напълно-харесваш ли го или не?Ако го обичаш и си готова да се бориш за него-даваи...но ако не си..по добре го остави на спокоиствие.Все пак тои наистина сигурно се измъчва от факта,че има гадже,но харесва и теб... :-k

alkobalko
05-25-2007, 07:43
Твърдо против съм отмъкването на чужди гаджета. Изясни си чувствата и тоигава вземи решение какво да правиш. Ако и той те харесва би трябвало да се раздели с това момиче, за да се стигне до някаква развръзка.

pfffffff
05-25-2007, 07:53
ama hora ne e nujno napravo da me napadate....to4no po toq vapros dali trqbva da skasa s gadjeto si sme se karali s nego 1001 pati i az tolko mn pati sam mu se sardila zaradi tva ne iskam da kasat i mu go kazax a tva 4e sam go napravila vina ima6e i alkoxola vse pak bqx na abiturenski bal.I az sam protiv otmakvaneto na 4ujdi gadjeta i se postavqm na mqsoto na vaporsnoto momi4e ama seki pravi gre6ki po dqvolite.....

hate_fucking_world
05-25-2007, 08:13
Не е нужно ли!?
А ит изобщо помисли ли за другото момиче?!
(м/у в много случай се оказвам "другото момиче,сега ви очаква лекция :lol: )
Гадното усещане когато видиш приятелят си с някоя друга..И после що всички се бутали да се самоубият?Бати шибанагта мода...
Сега не ми се пише,така или иначе...
Но ти препоръчвам да прекратиш връзката си.Поне докато момчето не намери изходът-теб или другото момиче.
Ако найстина се чувстваш виновна погледни нещата от ярката им страна-приятелят ти явно иска да се фука с две гаджета... :?

pfffffff
05-25-2007, 08:25
az ne xoda s nego...i opredeleno ms za vs upreki i saveti vzex si poluka o6te sega samo da vleze v skype i 6e mu kaja 4e vs be6e gre6ka i ne trqbva nikoga da se povtarq,no ot dr se qdosax 6toto me uprekvate za na4ina po koito se epo4ustvala gadjeto mu..a az 3 pati ot kakto hodat sam q vijdala s dr mom4e oba4e ne smeq da mu kaja ni6to ne iskam az da sam 4oveka ....no taka ili ina4e vs priklu4i ](*,) ](*,) ](*,)

hate_fucking_world
05-25-2007, 08:29
Важен е жеста.
Тя може да е пълна егойстка и гаднярка,но все пак ти не си като нея,нали!?

ПП.Аз си плача за шамар....Какви глупости говоря...

mysterious93
05-25-2007, 08:53
kazvash 4e si q vijdala s drugi momcheta..ama da se celuvat ili..?shtoto i az imam gadje no vse pak se subiram s momcheta koito sa mi priqteli

pfffffff
05-25-2007, 09:07
da se celuvat...a az ne sam kato neq da se nadqvame sega nz prosto kvo izpitvam iskam da se gramna....tolko mi e gadno tva 4uvstvo za vina me izqjda otvatre ;(((((((((((

HYPE
05-25-2007, 09:27
оффф поредния сапунен сериал

целунали сте се кво толкоз. Ако е разбрал че вече имаш чувства ше дойде при теб. Ако не стане така мъже има колкото искаш, кво му мислиш толкоз

pfffffff
05-25-2007, 09:58
yeahh edin da me podkrepi :) ne sajalqvam 4e go napravix

HYPE
05-25-2007, 10:14
yeahh edin da me podkrepi :) ne sajalqvam 4e go napravix

няма и за какво да съжеляваш ;)
като не се получи нищо продължаваш напред без да му мислиш много

PeAcH
05-25-2007, 10:32
Постави се на нейно място! Помисли как би се чувствала тя! Извини му се за случилото се!...Ооо аре стига глупости,какви съвети само.
Той си е виновен,той си има гадже,не тя,той я е целунал,тя не го е карала,за кво да се чувства виновна,може да си целува с който си иска,щом момчето я харесва,по-добре за нея,кво трябва да и пука за оная.
На някои може и да не им харесва,ама поне давам честно мнение!!!

BAYO
05-25-2007, 11:24
Твърдо против съм отмъкването на чужди гаджета. Изясни си чувствата и тоигава вземи решение какво да правиш. Ако и той те харесва би трябвало да се раздели с това момиче, за да се стигне до някаква развръзка.

На същото мнение съм, даже неа и да допълвам, то просто си е казано.