PDA

View Full Version : фармацевтики



аптекар
05-25-2007, 08:55
хоу хоу хоу,стана модерно сички друсат скъпи наркотици както им викате хаха,аз съм фен на фармацевтиките пък.кои са ви любимите ''бабини'' дроги-паркетки,лексотани,дизели, санакси,ривотрили кво?

и аре някой да изскочи с оферта за някви хапчета,че достъпа е станал много труден,пък отдавна не съм бочил :lol: и по-специално паркизанчета,дори и малки 2 мг да са,спряни са от производство,ама все някой 6те има 1-2 скатули ка6е хаааххах

kat4enceto
05-25-2007, 10:10
леле не може6 ли сам да си намери6 некои дилър 4е 4ак тука търси6??????!?!?!?!?

аптекар
05-25-2007, 10:34
на колко години си?дилър на лексотани?ти в час ли си..тва да не ти е преди 10 години?
и второ-аз не съм наркоман,следователно не търся дилър..говоря за лични средства,някой ако му се намира,и не му влиза в работа :lol:
винаги мога да си намеря фармацевтики,има хиляди начини,но явно не си толкова запозната,и не знае6,че те не са толкова лесно достъпни като другите наркотици,и става една дълга и широка..

kat4enceto
05-25-2007, 11:01
мога да ти кажа 4е съм много по-запозната от тебе с наркотиците така 4е не ми се обяснявай!!!

/wan`a`doo/
05-25-2007, 11:35
леле не може6 ли сам да си намери6 некои дилър 4е 4ак тука търси6??????!?!?!?!?
](*,) ](*,) :lol: :lol:
разбира се, че си запозната, че как иначе...
а аз след като 3дена ме държаха едни лексотани се отказах от разни аптеки... :roll:

anTeKaP
05-26-2007, 19:15
Хахахахах,катченцето винаги е по-запозната с всичко от всички ... :lol:
Тя е добра и услужлива и праща хората за ривотрил и лексотан при дилър :lol:
А дилърО на лексотанО е на върха във фирмата :lol:
---
Както и да е.Баба ми отскоро е на някакви барбитурати,които ги чувам за пръв път,като я виждам другия път ще взема рецептата да купя да дегустирам.
---
Любимото ми е коз със ривотрили ...
А паркет ме е страх да ям все още 8-[
eйй ae дa ме почерпиш с нещо от бабините цярове;)а относно паркетите -няма за кога да те е страх,ако имаш поста хапни си 2-3 пъти,че и без това вече са на изчезване:)

Kat4enceto-по-запозната си с наркотиците?и с кой по-точно-може би,мама ти е давала тусирол с лъжичката като си била на 7?или си смъркала амфети,щото съучениците ти казват,че е МНООУУ ЯКО
бахахах веселяги

ceckobecko
09-16-2007, 19:16
взимам ривотрил от 10 години няма ефект само странични ефекти и ми е разбил нервната система а за мозъчната дейност просто без коментар

theEXPLOITED
09-17-2007, 18:06
а пък на мен ми се ядат голтети и кодтерпини като едно време мнооооо ама мноооо ми се иска да си намеря ама НЯМА кво да се прави ,а къв филм бяха само а!

Аптекар
09-18-2007, 07:46
ае луди ли сте е хора,като почнете нямало паркети,нямало глутети,всичко има,ко си зарибен 6е намери6 хаха ма не е хуу толко се зарибяа6 ,че да стига6 до там хаха.иначе нз успокоителните не6то не ме радват много вече,много свалят не си е филм деазнам,само ксанакса от тази група ме зариби,и бих взимал пак.много леко се чувствах човеек вървя ама едно такова спокойно яко леко направо се едно не върви6,ами се носи6 хаха
а филма си е паркет ,поне халцове поне като си ре6ил да се друса6,филм да има.6тото кво ям ривотрил и един такъв размазан спи ми се една седмица няа смисъл просто

HouseSoul
09-18-2007, 20:04
Стига с тия аптекарски глупости бе !!! Я земи изплющи 2 картона и като са опрайш ми пиши да те питам "Как си?"