PDA

View Full Version : ПАРОДИЯ ПЪЛНА!!!



аптекар
05-25-2007, 08:06
ахаха колко сте ми забавни всички тук,90 процента от вас сигурно друсат,пък някой като пусне тема и всички лаете-''писна ми от наркомани'' не знам си кво.абе да бе всички знаем,че никой не друса ,и че 90 процента от младите не бочат охоохохохоо

sWeEt_SeEd
05-25-2007, 10:48
еми може би са единици тези който не биха си признали,но според мен не биха и упрекнали другите,както и да е ;-) еваларка на тези който си казват , другите от лъжи ще изглеждат така :---) аехахех

IdiOtKa
05-25-2007, 14:19
съгласна съм с първият пост !

teenkopele
05-27-2007, 18:30
ахаха колко сте ми забавни всички тук,90 процента от вас сигурно друсат,пък някой като пусне тема и всички лаете-''писна ми от наркомани'' не знам си кво.абе да бе всички знаем,че никой не друса ,и че 90 процента от младите не бочат охоохохохоо

=D>

bloodybaby
05-27-2007, 19:52
ахаха колко сте ми забавни всички тук,90 процента от вас сигурно друсат,пък някой като пусне тема и всички лаете-''писна ми от наркомани'' не знам си кво.абе да бе всички знаем,че никой не друса ,и че 90 процента от младите не бочат охоохохохоо
приятел, мнооооо си прав!
И аз докато друсах, гледах да не дрънкам много, че го правя, ама то и без това всички знаеха :-D
Но да - много хора се правят!Защо?Кой знае?И тези дето се правят на свети води вероятно нямат обяснение!
Ае със здраве :D