PDA

View Full Version : Искам съвет...



hate_fucking_world
05-25-2007, 08:33
Става въпрос за 12 годишната ми сестра.(тя не пише тук,пък и е доста срамежлива...)
Тя се мислеше за най-грозното,най-тъпото и пр. същество на зебмята и сега изведнъж се оказа,че две момчета са влюбени в нея.
Реши ад избере единият,но сега се чуди как да съобщи на другият.
Междувременно е станала ужасно раздразнителна и не иска и дума да чуе от мен.Повталря:
"Ти като си ан 16 си си добре"
Не мога да и помогна никак.Ииии...Съвсем се обърках...Нямой има ли намерение да помогне на едно бедничко момиченце?*рони сълзи*

Ani_girl
05-25-2007, 08:44
Mi 6to dve mom4eta si padat po neq zna4i ne e tolkova grozna i t.n za kolkoto se misli a i 6tom ve4e e reshila s koi iska da bude tolkova li e trudno da kaje na drugiq 4e ne go haresva

OFFF DETSKI ISTORII !!

Valar
05-25-2007, 08:49
Няма самочувстие просто...
щом я харесват е готина тъпо и просто!
Сама не си ли помогне няма кой!
И спри да пишеш така половината форум ще ослепее! :-D

mon4eto
05-25-2007, 08:53
Mi prodaljavai da opitva6 da pogovori6 s neq i ako moje6 da i pomogne6.Spored men drug na4in nqma :roll:

MACKA prez no6ta
05-25-2007, 09:47
Ami mislq 4e trqbva da q ostavi6 samo da izbere kak da kaje na dr mom4e.PAk i 6te pridobie opit ,overenosta i t.n. s vremeto godinite sami si kazvat dumata......

pyx4eto
05-25-2007, 10:16
Остави я сама да се оправи.Когато аз бях на 12,а и сега правя така,нкога не се вслушвам в съветите,защото мисля,че са грешни,а после се уча от грешките си.Остави я,и тя ще реши сама. :-)

PeAcH
05-25-2007, 10:23
Ебати детските истории :smt015

Presley
05-25-2007, 10:28
Ами съмнявам се да се вслуша в съветите ти-все пак е на 12.Повечето дечица на таэи въэраст слушат само себе си и чат пат връстниците си....!Просто я остави,според мене като тръгне с това момче ще се чувства по-добре.

BAYO
05-25-2007, 11:23
Бати сестрата ?!? Аз ако имах сестра на 12г. и тя се занимаваше с момчета, та и обратното, ебати плесниците щях да и ударя... тъпи ли сте ??? Тва е едно 12г. момиче мамка ви. Аре ма систер, светни я по въпроса, че е още малка, че като порастне ще прави това, което ся НЕ тряя да прави. Ку**а ли искаш да стане след време? Да не се прибира вечер, да я мислиш? Бооооооооожееее :!: :!: :!: :!: :!:

#-o

Angel of Destruction...
05-25-2007, 11:41
Аз съм на 12 и не смятам,че съм курва само като съм ходила с 1-2 момчета и само сме се целували... Не смятам,че съм прекалено малка затова,защото още от 5-6 годишна съм била оставяна сама да се оправям... В 1-ви клас се роди брат ми и аз започнах да се грижа за него. Това ми помогна да порасна. Повечето хора казват,че на 12 трябва да си играеш с кукли... Е,аз не съм играла с кукли никога. Тъпо е да казвате,че момичето е малко,след като не я познавате.
А моето мнение по темата е,че трябва да я оставиш сама,защото няма цял живот да си до нея и да и казваш какво да прави. Колко по от рано започне да се справя сама с проблемите си,толкова по добре ще е за нея.

BAYO
05-25-2007, 11:59
Аз съм на 12 и не смятам,че съм курва само като съм ходила с 1-2 момчета и само сме се целували... Не смятам,че съм прекалено малка затова,защото още от 5-6 годишна съм била оставяна сама да се оправям... В 1-ви клас се роди брат ми и аз започнах да се грижа за него. Това ми помогна да порасна. Повечето хора казват,че на 12 трябва да си играеш с кукли... Е,аз не съм играла с кукли никога. Тъпо е да казвате,че момичето е малко,след като не я познавате.
А моето мнение по темата е,че трябва да я оставиш сама,защото няма цял живот да си до нея и да и казваш какво да прави. Колко по от рано започне да се справя сама с проблемите си,толкова по добре ще е за нея.

Хубаво е тва, е не чак толкоз, ама поне си видяла що за стока е живота.

А пък и ти си една на 100 000 сигурно. А за тая кфо да ти кажа, дай да я оставим, да видим след 3 годинки в кфа ше се превърне...

lady_bird
05-25-2007, 14:52
macka,tva mi e do bolka poznato,s edinstvenata razlika,4e moeto malko 4udovi6te vrutna trinaisetaka minalata sedmica. na tezi godini te sa uqzvimi i sa bude6ti pobertet4eta,taka 4e ne i natrapvai suvetite si na kaki4ka ,a q ostavi sama da vzema re6eniqta za sebe si.povqrvai mi,taka e nai-dobre-nito 6te imate prerekaniq,nito puk 6te se nalaga da slu6a6 detinskite i lubovni dilemi :lol:

koalka
05-25-2007, 15:13
lady_bird, те не са бъдещи пУбертетчета-те вече са.
Явно на 12 години не разбира, че се притесняваш за нея, че искаш да й помогнеш.Не е зле да се опиташ да й разяснииш точно това.И все пак, ако е толкова упорита, я остави.Нека сама да реши проблема си.

Uptown_soldier
05-25-2007, 18:24
Ще отмине и този период, просто бъди да нея. Когато разбера, че има нужда от теб сама ще те потърси. Вероятно сега е объркана и това е причина да се отнася така с таб.