PDA

View Full Version : Дайте ми съвет...



ВлЮбЕнА
05-25-2007, 10:41
Така ето и проблема ми...Значи влюбена съм и то страшно много , в едно момче което преди ме харесваше.Той ми го казваше , самоче аз приемах всичко някак на шега , защото неговия най-добър приятел се беше хванал на бас , че ще спи с мен и това по-накакъв начин ме тормозеше и ми караше да мисля , че е същия и си преебах всички шансове с него.....сега осъзнах , че трябваше да му дам шанс и много съжалявам...извинявах му се , а той се държеше сякаш не му пука вече и аз реших , че ще го оставя да си живее живота...вчера го видях а отй се държа сякаш не ме познава , самоче нещо в погледа му ми казваше че още изпитва нещо.После разбрах , че има приятелка и ми стана много гадно.Те отидохо в едно кафе , а аз отидох в едно друго , така че да ги виждам...Той дори не я целуна...Много съм объркана и незнам какво да правя.Незнам дали просто така се държи по-принцип , а може и аз да не съм видяла просто...а може и да го е направил , за да ме накара да ревнувам...Дали да го потърся или да се опитам да го забравялнезнам какво да правя и какво да мисля.Дайте ми някакъв съвет моля ви...

HYPE
05-25-2007, 10:48
Така ето и проблема ми...Значи влюбена съм и то страшно много , в едно момче което преди ме харесваше.Той ми го казваше , самоче аз приемах всичко някак на шега , защото неговия най-добър приятел се беше хванал на бас , че ще спи с мен и това по-накакъв начин ме тормозеше и ми караше да мисля , че е същия и си преебах всички шансове с него.....сега осъзнах , че трябваше да му дам шанс и много съжалявам...извинявах му се , а той се държеше сякаш не му пука вече и аз реших , че ще го оставя да си живее живота...вчера го видях а отй се държа сякаш не ме познава , самоче нещо в погледа му ми казваше че още изпитва нещо.После разбрах , че има приятелка и ми стана много гадно.Те отидохо в едно кафе , а аз отидох в едно друго , така че да ги виждам...Той дори не я целуна...Много съм объркана и незнам какво да правя.Незнам дали просто така се държи по-принцип , а може и аз да не съм видяла просто...а може и да го е направил , за да ме накара да ревнувам...Дали да го потърся или да се опитам да го забравялнезнам какво да правя и какво да мисля.Дайте ми някакъв съвет моля ви...

не го търси, няма смисъл

BAYO
05-25-2007, 11:37
Каквото почукало, такова се обадило. Направила си се на интересна, ся ти е тежко. Еми така е, живота преебава всеки, не правиш изключение. Важното е, да се поучиш от грешките си и най-вече да не ги повтаряш (поне не често)!

sexy_for_you
05-25-2007, 20:10
Ами ако те обича още,значи е много наранен и по някакъв начин трябва да ти прости.Но ако не те обича,няма смисъл да го търсиш.Може да те е ухажвал само заради баса.Най-добре поговори с него и се разберете(обаче без да се унижаваш)Пробвай да станете фр и така ще разбереш по-добре кво чувства

Presley
05-25-2007, 20:56
Каквото посееш,това ще жънеш.Учи се от грешките си....

bloodybaby
05-30-2007, 10:13
Потърси го, поговори с него, кажи му какво е било и какво е сега, целуни го спонтанно...
Ако правейки тези неща видиш в погледа му, че още не те е отписал, значи печелиш!
Иначе... губиш!
Ама май грешката си е твоя...

INLOVE_f
05-30-2007, 10:17
Според мен първо реши сама за себе си какво искаш и дали наистина си заслужава и тогава прави каквото и да било!!!

05-30-2007, 13:19
Много ме дразните като пускате такива теми та от каде да знаем ние кои кво мисли за теб виш са ако тои имаше някви реакчии по скоро не само ти да виждаш нещо с очите му и да видиш че не се челува с гаджето си може пак да го е срам щом не ти е доказал нищо с постапка дори и ч усмивка значи ЧЕ НЕ ИЗПИТВА НИЩО КАМ ТЕБ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smt019 :smt019 :smt019 :smt018 :smt018 :smt018

TuZAra
05-30-2007, 13:21
Много ме дразните като пускате такива теми та от каде да знаем ние кои кво мисли за теб виш са ако тои имаше някви реакчии по скоро не само ти да виждаш нещо с очите му и да видиш че не се челува с гаджето си може пак да го е срам щом не ти е доказал нищо с постапка дори и ч усмивка значи ЧЕ НЕ ИЗПИТВА НИЩО КАМ ТЕБ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ТВА ГОРЕ БЯХ АЗ

Th3MaN
05-30-2007, 13:23
Хвърлен камък! Забрави го и не си помисляй повече така да си играеш с човешките души.

05-30-2007, 20:01
Много ме дразните като пускате такива теми та от каде да знаем ние кои кво мисли за теб виш са ако тои имаше някви реакчии по скоро не само ти да виждаш нещо с очите му и да видиш че не се челува с гаджето си може пак да го е срам щом не ти е доказал нищо с постапка дори и ч усмивка значи ЧЕ НЕ ИЗПИТВА НИЩО КАМ ТЕБ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ТВА ГОРЕ БЯХ АЗ
Kato izkliuchim t`va che veche hodim nishto ne izpitva ok :smt016 mersi na drugite