PDA

View Full Version : Как да отслабна за 4-5 дни?



Decu
05-25-2007, 12:12
Това ми е въпроса :-k Съжалявам ако има такава тема, но наистина много ми трябва :wink:

05-25-2007, 12:31
i kolko iska6 da otslabne6 za 4-5 dni

Decu
05-25-2007, 12:37
Естествено, че малко-най-много-от 2 до3,най-мн-4 кг.
Моля Ви-наистина е спешно!

Ani_girl
05-25-2007, 12:46
http://dieti.gbg.bg/
http://rozali.com/


razrovi se malko sama v tezi saitove i nameri nai dobrata dieta za teb !

nejn@ droga
05-25-2007, 13:11
znae6 li ako ima6 silna volq moje da napravi6 slednata dieta,NO TQ E ZA 2 SEDMICI,A NE ZA 4 DNI:
1SEDMICA SI NA QBALKI...PO 2KG (NE POVE4E),SAMO NA QBALKI I VODA-ni6to drugo!!!!!a sledva6tata 1sedmica:parvite3dni trqbva da si na 2vareni kartofa,no bez sol i 2,3 domata.....4 i 5 den na kiselo mlqko(po 2 kofi4ki,no nisko kalori4no mlqko 2%) .....i 6 ,7 den po 3 vareni qica na den-za zakuska,obed i ve4er!!!trqbva da pie6 i po 2l voda!!!!!ako izdarji6 6te otslabne6 s 7|8 KG!!!!AKO VSE PAK DARJI6 DA OTSLABNE6 ZA 4 DNI TO BADI SAMO NA QBALKI I VODA !!!!!!!NO TOGAVA REZULTATAT S KILOGRAMITE 6TE E PO-malak 2,3kg moje bi!!!!! :wink: e uspeh!!!! :D

UnaBletoLoVeU
05-25-2007, 13:18
Имаше някакви таблици, в които пише от колко калорий се нуждае човек за 1 ден. Намираш една такава и си правиш такава диета, че на ден храната ти да съдържа точно толкова калории, колкото са ти нужни. Така избягваш превишено количество калории. Освен това започни да бягаш сутрин или карай колело. Трябва да има резултат (:

Decu
05-27-2007, 07:09
Имаше някакви таблици, в които пише от колко калорий се нуждае човек за 1 ден. Намираш една такава и си правиш такава диета, че на ден храната ти да съдържа точно толкова калории, колкото са ти нужни. Така избягваш превишено количество калории. Освен това започни да бягаш сутрин или карай колело. Трябва да има резултат (:
Аз хубаво си ги приемам по точно количество, но от това си държа килограмите.А относно бягането и колелото-тренирам.

koalka
05-27-2007, 07:18
Колко искаш да отслабнеш?Повече от един килограм не ми се вярва, ама и това е много.

05-27-2007, 07:30
Обърни се към Майкъл Търмънд, има една негова книга - "ПРЕОБРАЗЕТЕ ТЯЛОТО СИ ЗА 6 ДНИ". :)
Майка ми свали 11 кг за две седмици, следвайки съветите в книгата.

Decu
05-27-2007, 07:54
Обърни се към Майкъл Търмънд, има една негова книга - "ПРЕОБРАЗЕТЕ ТЯЛОТО СИ ЗА 6 ДНИ". :)
Майка ми свали 11 кг за две седмици, следвайки съветите в книгата.
Гледах я тая книга някъде,ама сега не мога да се сетя точно къде #-o Едва ли ще я има в книжарниците...От къде я е взела майка ти?А колко струва(не че е особено вайно :lol:

cherinka
05-27-2007, 08:36
Обърни се към Майкъл Търмънд, има една негова книга - "ПРЕОБРАЗЕТЕ ТЯЛОТО СИ ЗА 6 ДНИ". :)
Майка ми свали 11 кг за две седмици, следвайки съветите в книгата.
Гледах я тая книга някъде,ама сега не мога да се сетя точно къде #-o Едва ли ще я има в книжарниците...От къде я е взела майка ти?А колко струва(не че е особено вайно :lol:
Стига уе, нали знайш поговорката - бързата работа, срам за майстора.
Ти много късно се сети, че искаш да отслабваш.

А това 11кг за две седмици - майка му бая си е натоварила организма и явно от раз е почнала да яде пречистващи храни , а както всички знаем трябва силна воля за това.
А ти, като за начало, започни сутрин, обед и вечер да пиеш по чаша чай с една лъжичка мед.
През другото времеяш квот ти падне - варени картофи, варени яйца, салата от марули, от домати, от краставици, от репички, с някво обезмаслено сиринце, вчеми си и обезмаслено месо (верно е малко по-скъпо от обикновеното) а и с обесмалесното месо започни някъде след 4-5тия ден , и не забравяй чая! Той много пречиства организма от вредните токсини (само дето не знам какъв чай да ти препоръчам).
иии...

Desi_90
05-27-2007, 10:59
Iam6e edin laf nai dobrata dieta e sex i limoni/limonite za vitamini/Ako ne pomogne spira6 limonite.Tva v kraga na 6egata de..Ami d ati kaja 4kg za 4 dena ..ne mis e vqrva d auspee6 da butne6 dori i edin .Edna frendka napravi nqkakva 12 dnevna dieta i s neq se polu4i 7 kg nadolu.Ama za tva e za 12 dena.

Bezrazli4na
05-27-2007, 12:27
Za kyde tolkova byrza6 ti znae6 li rqskoto otslabvane kakvi posledstviq ima ????? i posle 6te ima mn ](*,) ](*,)

boboto
05-27-2007, 12:48
Edna priqtelka otslabna za 3 dena s po4ti 3 kg
Zemi si svari oriz ama absolutno bez nikakva sol, ama nikakva
sled koeto sipi ocet( zemi si qbalkov po princip ot nego se slabee) i moje6 da go kombinira6 s domati ili krastavici ili tempodobni zelen4uci ama zapomni bez sol kvato i 6te da e vaob6te ne trqbva da se slaga
vkusat - OTVraTITELEN e , no si struva

boboto
05-27-2007, 12:50
Edna priqtelka otslabna za 3 dena s po4ti 3 kg
Zemi si svari oriz ama absolutno bez nikakva sol, ama nikakva
sled koeto sipi ocet( zemi si qbalkov po princip ot nego se slabee) i moje6 da go kombinira6 s domati ili krastavici ili tempodobni zelen4uci ama zapomni bez sol kvato i 6te da e vaob6te ne trqbva da se slaga
vkusat - OTVraTITELEN e , no si struva
sa6to taka sutrin gore6ta voda s 1 ch.l. med i 1/4 limon e mnogo polezno

tears_of_anger
05-28-2007, 04:44
sutrinta zema6 1 qice,na obqd go svarqva6,ve4erta go obelva6,hv1rlq6 go i pie6 1 4a6a studena voda :D nqma ...bazikam te :D ne e hubavo da pravi6 drasti4ni dieti za tolkova malko vreme...posle 6te s1jalqva6....

05-28-2007, 07:22
:!: ВНИМАНИЕ: ВРЕДНО :!:
Спираш да ядеш, пиеш диуретици и си правиш клизма и ще свалиш нещо...Само така ще стане за 4-5 дена, обаче първо:
Ще ги качиш ТРОЙНО после
Ще си преебеш бъбреците
Ще си преебеш стомаха и ще пипнеш гастрит
Ако си дебела, свалените килограми няма да ти проличат, просто на кантара ще отчита по-малко заради липсата на течности и стомашно съдържимо, обаче сланините ти ще са си там и няма да има никакъв смисъл
Подобни издевателства над тялото правят само някои спортисти /борба, бокс, другаде не знам къде са според килата/ за да влязат в по-ниска категория за нула време.
Сериозно, истина е, познавам един човек, дето е тренирал борба и е трябвало за седмица да прави драстични промени в теглото...

emilythestrange
05-28-2007, 09:31
^ =D>

Alex___f
05-28-2007, 12:45
a moje li da kaje6 maika ti kakvo to4no e pravila i e otslabnala 11 kg za 2 sedmici?

05-28-2007, 15:11
Awe i na men mi se iska da otslabna s 4kg za 4 dena ama ne stava.. kakto kazaha shte gi kachish dvoino ili prosto pak shte si gi vyrnesh, a i na kg moje da otslabnesh ot lipsata na technosti i ot prochistfane na organizma, no na vynshen vid shte si si absoliutno syshtata... nqma nikyf smisal samo da se tormozish i posle da stanesh poveche kg ot kolkoto si bila.. Az primerno hodq na fitnes, no ne ot zadyljenie, zashtot ot zadyljenie ili shtot trebva da otslabnesh nema da izdyrjish mnogo, a prosto za razvlechenie i ima rezultat.. ako ne iskash fitnes trenirai neshty.. namali malko pyrjenoto i sladkoto, a ako ti se preqde neshty sladko ili pyrjeno si hapni ama ne prekaleno mnogo i sled tova napravi nqkfi uprajneniq i taka.. ama ako si reshila da fanesh nekoi gastrit i da si uvredish zdraveto - pii chai.. qj samo qbylki .. ili morkovi i portukali .. ili samo kiselo mlqko i nakraq sh se razboleesh i sh pripadnesh kato edno priqtelka.. :smt019

MemorieSss
06-29-2011, 22:48
ако на ден ядеш толкова калории колкото се получават като умножиш теглото си по 7 и комбинираш с упражнения можеш да свалиш за една седмица около килограм, а може и повече, аз и майка ми сме пробвали този режим и на истина се получи, килограмите които свалихме не сме ги качили след това!

xxKiFlAx
06-29-2011, 23:57
Цензура. Extremescream

eminemfenka
06-30-2011, 05:22
Възродихте тема от 4 години ! Бравооо! :razz:

Extremescream
06-30-2011, 09:15
:-o