PDA

View Full Version : Как да е заговоря?



usmivki
05-25-2007, 16:07
В едно заведение което доста често посещавам,отскоро работи като сервитюрка дъщерята на собствениците.Тя е на около 15-16 години,а аз съм на 17.Много е сладка и взе,че ми хареса.Та се чудя как да е заговоря,как да се запозная с нея и естествено да е покяна на среща след време.Не си го представям как тя идва да ми вземе поръчката и аз да и кажа-може ли да се запознаем.Просто ма е срам някак си,а не познавам човек който е позанава и да ни запознае.Дефакто всичко зависи от мене но не знам какво точно да направя и в кой момент.
Ако имате съвети казвайте....

Presley
05-25-2007, 16:15
Еее от кво се притесняваш...
Просто и кажи `Искам 2 еди кво си-едно эа мен и едно эа теб` :-D

BAYO
05-25-2007, 16:27
Като се запознаете и казваш "Свободна ли си тая вечер за по някое друго приятелско питие?" Не вярвам да откаже, освен ако не я привлечеш мъничко физически, а и стига да си няма гадже де. :wink:

usmivki.
05-25-2007, 16:30
Като се запознаете и казваш "Свободна ли си тая вечер за по някое друго приятелско питие?" Не вярвам да откаже, освен ако не я привлечеш мъничко физически, а и стига да си няма гадже де. :wink:
Целта е да се запозная с първо с нея,после ще събера смелост да е поканя на кафенце,на среща.Просто тя ми сервира кафето и ми е неудобно докато ми сервира да и кажа-може ли да се запознаем?:-)
Ах пустият срам

Just_say_no
05-25-2007, 16:36
Ima6e edna reklama na MC Donald's "Moje li dva 4iizburgera? A dva maktosta? a telefonniq ti nomer? " :D ama mackata ne mu go dade v reklamata ...

po temata : :arrow: ne e tolkova trudno da q zagovori6 .. i zapomni !!! Vsi4ko koeto si izmislil da i kaje6 kodato otide6 tam 6te se izpari ot glavata ti !!! zakon na Murphy ... :| No tova e hubavo za6toto 6te bade6 sebe si i 6te deistva6 spontanno :wink:

usmivki
05-25-2007, 16:39
Значи после като отида с един приятел на кафе и тя дойде да ни вземе поръчката да е питам директно-може ли да се запознаем?Или трябва да вмъкна и нещо друго,че не искам да ме изгледа като идиот.

BAYO
05-25-2007, 16:42
Като се запознаете и казваш "Свободна ли си тая вечер за по някое друго приятелско питие?" Не вярвам да откаже, освен ако не я привлечеш мъничко физически, а и стига да си няма гадже де. :wink:
Целта е да се запозная с първо с нея,после ще събера смелост да е поканя на кафенце,на среща.Просто тя ми сервира кафето и ми е неудобно докато ми сервира да и кажа-може ли да се запознаем?:-)
Ах пустият срам


Значи после като отида с един приятел на кафе и тя дойде да ни вземе поръчката да е питам директно-може ли да се запознаем?Или трябва да вмъкна и нещо друго,че не искам да ме изгледа като идиот.

Можеш беее, как да не можеш ... еххх .... начии

Щом ти казвам, значи можеш. Ти от тва повтаряне, не мога , не мога , не мога, само си го втълпяваш.

Просто докато ти сервира кафето я помоли учтиво "Извинявай, но как се казваш?" И тя като ти отговори, ти и кажи своето име и в зависимост вече, ако тя ти каже "Приятно ми е." , ти и отговори "Не, удоволствието е мое", а ако тя не каже, просто и кажи "Приятно ми е" и й се усмихни. И ако хойш там секи ден, просто я питай за различни неща. За кфо работи, да не би да иска да ходи на море, на балкан, на екскурзия .... действай батко, ти го можеш :>>> Ще видиш, че като се прибереш, неа да моеш да свалиш ухилената си физиономия от лицето в продължение на 24ч. :smt016

Just_say_no
05-25-2007, 16:45
Значи после като отида с един приятел на кафе и тя дойде да ни вземе поръчката да е питам директно-може ли да се запознаем?Или трябва да вмъкна и нещо друго,че не искам да ме изгледа като идиот.

usmihni i se nqkolko pati i tq moje sama da doide i da kaje " 6te iskate li i o6te ne6to ? :wink: " togava 6te kaje6 " da telefona ti " :smt005

nee tva gornoto.. bazikam se ... mi davai smelo !!! vse pak ako stane nqkoi gaf... 6te smeni6 kafeto ..

koalka
05-25-2007, 18:34
Защо да не й го кажеш директно? И да я заговориш изведнъж, ще й стане ясно, че искаш да се запознаете, така че все едно.

GiRo
05-25-2007, 19:45
Еее от кво се притесняваш...
Просто и кажи `Искам 2 еди кво си-едно эа мен и едно эа теб` :-D

от всичките ви постове това одобрявам най-много :-D

Phenomenon
05-25-2007, 19:46
Хм....-Искам една кола и бла-бла...и телефонния ти номер...не ме кефи ама е ефективно...

sexy_for_you
05-25-2007, 19:52
Кураж!Бъди по-смел.Ти си момче и няма никакъв проблем да направиш първата крачка.Не вярвам,че нещо може да се скапе.Просто я заговори.Се пак си на 17.По-смело и напред.Успехчета :P

usmivki
05-26-2007, 11:35
Благодаря ви за мненията,наистина ми вдъхнахте кураж.Благодаря ви.

alkobalko
05-26-2007, 11:56
Просто и го кажи директно.

Valserp
05-26-2007, 11:57
"Една Кола и сервитьорката да е гола"

Не гарантирам положителен ефект.