PDA

View Full Version : Kak da otgledam?



Vas2
05-25-2007, 16:24
Kak da si otgledam amfeti? Chuh, che ot nqkakyw hrast se wzimal praha i posle se prerabotwal i stawalo na amfeti... Obache neznam koi e hrasta i kakvo da prawq s praha. Moje li da mi obqsnite?

sWeEt_SeEd
05-25-2007, 19:14
ахеахехахех залужаваш само ад ти се изсмея,ама аре щи обясня, понеже съм добричка ахехах та значи храста ,който се преработва е кока,а не амфети и двете са напълно различни.Както казах-едното(коката) се извлича от храст, а другото(амфета) е боклуджива химия,която се прай ф някфо мръсно мазе от разни субстанции :mrgreen:
ахехах братле успех със намирането,саденето,отглеж дането и преработването...като завършиш процеса може да изскочиш с някфа оферта да провериме материала и как се е развила реколтата :smt005

bai_brother
05-25-2007, 23:18
Kak da si otgledam amfeti? Chuh, che ot nqkakyw hrast se wzimal praha i posle se prerabotwal i stawalo na amfeti... Obache neznam koi e hrasta i kakvo da prawq s praha. Moje li da mi obqsnite?

По-добре си отгледай малко мозък. :idea: :idea: :idea:

Decu
05-26-2007, 06:57
Kak da si otgledam amfeti? Chuh, che ot nqkakyw hrast se wzimal praha i posle se prerabotwal i stawalo na amfeti... Obache neznam koi e hrasta i kakvo da prawq s praha. Moje li da mi obqsnite?

По-добре си отгледай малко мозък. :idea: :idea: :idea:
=D> =D> =D>

Tazuma_girl
05-26-2007, 10:10
Как да си отглеждаш?
Засади си го в саксия,как... :smt005

mita4_911
05-26-2007, 10:54
pfffff,a we mom4e,ti ot mars li pada6 we?kak mafetite 6e e hrast.kokaina se izvli4a ot hrast.amfetata e napravena ot benzidrin i kup laina. :roll:
:roll: :roll: :roll: :roll:

danielchetooo
05-26-2007, 12:56
mn interesno za kakvo ti e t'va ? samo se pravi6 na gazar! pi4 ne stava6 6tom daje neznae6 za kakvo stava vupos puk si trugnal da go otglejda6!!!! :smt005

sinful`girl
05-27-2007, 14:13
Kak da si otgledam amfeti? Chuh, che ot nqkakyw hrast se wzimal praha i posle se prerabotwal i stawalo na amfeti... Obache neznam koi e hrasta i kakvo da prawq s praha. Moje li da mi obqsnite?

Ти първо си доотгледай мозъка,после му мисли за амфетите....еййй братче писнало ми е от такива залухари дето само се правят на интересни

bloodybaby
06-06-2007, 14:17
Kak da si otgledam amfeti? Chuh, che ot nqkakyw hrast se wzimal praha i posle se prerabotwal i stawalo na amfeti... Obache neznam koi e hrasta i kakvo da prawq s praha. Moje li da mi obqsnite?
Хахахаххахахха
Ако имаше как да се отгледат амфети, щях бизнес да съм направила вече :-D Знаеш ли каква голяма градина имам и като я насадя цялата.... :-D