PDA

View Full Version : съвет..?



05-25-2007, 20:12
Хора, съжалявам предварително, че ви занимавам малко с глупости, но много искам да чуя повечко мнения.. Миналата година един от моя клас ме сваляше, излязохме на кафе и аз го отрязах.. на следващия ден обаче(поради ред причини) реших да опитам да ходя с него и тръгнахме... после на другия ден в даскало се правихме, че не се познаваме и той се разболя и 4 дни не се видяхме. В тия дни аз реших, че не искам да съм с него, скъсахме, той много страдаше по мен и някъде около Коледа (т.е. 2 седмици след "ходенето")започна да ми пише по скайп като му пуснаха нета и пак да ми се обяснява в любов да иска да ходим и тн.. Аз бях объркана и го мотаех само(но наистина ненарочно) и бях ту да, ту не,, накрая решихме да слоцим точка и да прекратим всичко. Постепенно той ме забрави, даже пролетта тръгнал с няква, която му разбила сърцето след 1 месец ходене, защото той и казал, че я обича и тя го скусала.. И сега в 11 клас с него не си говорим много, той само се заяжда с мен ебава ме, но го прави с всички, прави се на тежкар, и тн, а всъщност не е ... и е свестен, но се праи пред другите. Започнах да го искам отново преди около мсец, каня го на дискотеки, на кафе, пишем си поскайп.. понякога е доста комуникативен.. но като цяло се държи студено и даже нещо веднъж ми се беше подигравал.. Но съм убедена, че има още некви чувства към мен, просто го знам.. искам да ги събудя по накякъв начин, но той не поддава.. Дайте съвет

A_JoLiE
05-25-2007, 20:31
Mi kaji mu za 4ustvata si. Ni6to ne gubi6 :) az tva go napravih i toi kaza 4e ne ispitva ni6to kam men a samo kato fr me haresva ... taka 4e kakto kazah ni6to ne gubi6 :) \:D/ :wink:

JiMiTo
05-25-2007, 20:39
понякога в живота на човек идва момент ,в който от всичко му писва (любов, работа, пари,коли ...всичко) явно и неговия момент е настъпил, след този момент човек се променя за добро или лошо .
Моя съвет, ако много го желаеш трябва да направиш някакъв жест или подарък,който да го разчуства (но не и да му се самосервираш на тепсия) да събудиш старите чувства в него...самнявам се нещо друго може да помогне дори и това, но опитаи все пак успех !

sexy_for_you
05-25-2007, 20:49
може би си го наранила прекалено много и ти самата си го направила такъв.след всички разочарования и от теб,и от другото момиче просто е станал по-сруден.трудно ще върнеш загубеното,но ако все пак го обичаш и си готова да не го нараниш,покажи му го...

Presley
05-25-2007, 20:50
просто му кажи эа чувствата ти-така имаш най-голлям шанс.Или пък на някоя дискотека му се натискай яко...няма как да не се подаде :-D :-D :-D :-D

HYPE
05-26-2007, 05:30
Аз ако съм на негово място НИКОГА няма да тръгна с теб отново [-X

Не мисля че заслужава да си играеш с чувствата му повече ;)

alkobalko
05-26-2007, 06:27
Постъпката ти спрямо него е била много подла и предполагам, че доста го е наранила. Не ми се вярва да забрави така лесно и да ти прости. Ако смяташ обаче, че все още има някакви чувства към теб се опитай да се сближите. После му признай, че и той не ти е безразличен.

koalka
05-26-2007, 06:35
Отмъщава ти и иска да те нарани, както преди ти си направила.Като не си сигурна просто няма да тръгваш с него, какво е това мотаене?Сега сигурно няма да се сближиш с него, но ти си си виновна и никой друг.И какво като се сближите?Да го зарежеш пак ли, защото не си сигурна?

suantito
05-26-2007, 08:50
ти какво очакваш от него да се хвърли в кръкатати като първи голпак,
ти си го наранила толкова много и искаш да има доверие в теб естествено ще се дистанцира от теб аз се чудя как още ти приказва всички грешим но по един път.Първо си изясни чуствата преди отново да го нараниш ако си сигорна че няма да допуснеш тази грешка отново
тогава му кажи че че си направила доста грешки и най важното е да му се извиниш за сичката болка която си мо причинила обещай мо чер няма да го захвърлиш след някой друга седмица(и бъди искена) ако не можеш да му го обещаеш по добре не си прави труда

Angel of Destruction...
05-26-2007, 08:56
Най-добрата ми приятелка постъпи така с едно момче,само че при нея го нямаше този ефект - тя да го харесва пак. Уж бяха гаджета за 1 седмица,не се виждаха за 3-4 дена,защото тя беше на ски и като се върна го отряза. Той какво ли не правеше за нея,подаръци ли не бяха,смс-и... Тя ту му даваше някаква надежда,ту го режеше напълно... Най-страшното беше,че това беше най-добрия ми приятел,а тя - най добрата ми приятелка. Аз се скарах с него заради нея. Но се оправихме и аз започнах да го защитавам. Накрая полусестрата му,с която са много близки,дойде и ни каза да не си играем с него,защото като не си сигурна да не правиш нищо. На мен ми стана ужасно гадно,но всичко се оправи след около половин година той я забрави и вече си има друго гадже...
Та според мен го остави - пропиляла си шансовете да сте заедно... Както каза koalka - като не си сигурна няма нищо да правиш. Седиш си на гъза и чакаш докато си изясниш всичко. Остави момчето да си живее живота.

Valar
05-26-2007, 08:59
Първо порасни и усъзнай какво искаш от живота.

kindergarden
05-26-2007, 09:59
е съжалявям ама трябвяло е да мислиш когато си го мотала а не само да си играеш с него навярно той е разочарован и си е сложил тази маска на студен и надменен човек и може би още изпитва нещо към теб,но го е страх да не бъде наранен отново и един вид си е сложил щит но ако мислиш че намеренията ти са сериозни не се отказвай и му покажи че този път няма да страда :wink:

BAYO
05-26-2007, 10:00
Първо порасни и усъзнай какво искаш от живота.

Съгласен съм! :-({|= Кфо го моташ на пича не ми е ясно. Постави се на негово място да видиш, колко е хубаво "" :smt013