PDA

View Full Version : Имам един въпрос



KiLLeR_InSTiNkT
05-25-2007, 20:37
Често ли ви се случва да ви пробутат друсан коз? Или пък взимате само от хора, които са сигурни? Какво мислите за друсания коз? Или пък обичате сами до си го друсате? Хах... Питам от чисто любопитство...
Щот наскоро попаднах на някакъв много тъмен, който лепнеше и миришеше гадно и даже ми беше интересно с какво го бяха друсали, но нямаше никакъв начин да разбера... :lol: Отщя ми се да го пуша...

A_JoLiE
05-25-2007, 20:39
Skapani narkomani ... U mAkE mE sIcK ... [-( #-o ](*,)

Tazuma_girl
05-25-2007, 20:45
Аз си вземам от сигурни.;]

KiLLeR_InSTiNkT
05-25-2007, 20:47
Какво да ти кажа - като нямаш отговор на въпроса зададен в темата по-добре замълчи! Не ме грее за твоето мнение. А и хората, които пушат трева не са наркомани! Тц - много ограничено мислене - поне да не беше започвала да обиждаш, а да го беше казала по нормален начин. Не ми се занимава с теб въобще... Като не можеш да отговориш - НЕ ПИШИ!!! Толкова ли е трудно?

Forslor
05-25-2007, 21:05
Какво да ти кажа - като нямаш отговор на въпроса зададен в темата по-добре замълчи! Не ме грее за твоето мнение. А и хората, които пушат трева не са наркомани! Тц - много ограничено мислене - поне да не беше започвала да обиждаш, а да го беше казала по нормален начин. Не ми се занимава с теб въобще... Като не можеш да отговориш - НЕ ПИШИ!!! Толкова ли е трудно?
Защо да не пише? Изказването е по темата ...колкото и кратко да е то.
Все пак не тя пуска теми във форум който бива посещаван от 11-12-13.... годишни които прочитайки това си мислят ,че като започнат да си правят чикийки на белия дроб и в частност на мозъка със тревица , а по късно и нещо по-така ще са голяма работа.
Да си е*а и ограниченото мислене нали :lol:

A_JoLiE
05-25-2007, 21:13
Какво да ти кажа - като нямаш отговор на въпроса зададен в темата по-добре замълчи! Не ме грее за твоето мнение. А и хората, които пушат трева не са наркомани! Тц - много ограничено мислене - поне да не беше започвала да обиждаш, а да го беше казала по нормален начин. Не ми се занимава с теб въобще... Като не можеш да отговориш - НЕ ПИШИ!!! Толкова ли е трудно?
Защо да не пише? Изказването е по темата ...колкото и кратко да е то.
Все пак не тя пуска теми във форум който бива посещаван от 11-12-13.... годишни които прочитайки това си мислят ,че като започнат да си правят чикийки на белия дроб и в частност на мозъка със тревица , а по късно и нещо по-така ще са голяма работа.
Да си е*а и ограниченото мислене нали :lol:

=D> =D> =D> Evala ti mnogo dobre go kaza!!! ... A i zapo4ni da raboti6 po ograni4enoto si mislene :wink:

bloodybaby
05-27-2007, 14:29
След първият път, когато ми пробутаха друсан коз, спрях да се интересувам чист ли е не е ли чист - започнах и сама да си го друсам :-D
Вече обаче не пуша O:) освен цигарки де
VICEROY :smt007

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 20:06
друсан.. мн зависи с какво.. понякога се усеща, понякога не.. никога няма как да си сигурен освен ако не си гледаш растенията увас.. ама нейсе, тъпа правна система..

NFW`
05-27-2007, 20:13
Последния ми по-ярък спомен с друсан беше на една екскурзия... Хвана много тежко, но не беже нещо уникално. Само че едно момче, което го смеси с водка, цяла нощ си вкарваше параноята че ще умре и му беше доста зле... :D