PDA

View Full Version : Ходя с една,влюбен съм в друга с която нямам шанс



Търсещ помощ
05-25-2007, 21:38
Хора моля ви се искам савет!Ходя с ендо мн хубаво момиче което мн момчета харесват,но съм влюбен в друга...от 3 години :( Пробвам сичко,целуваме се и т.н. с гаджето ма не помага.Просто съм влябен в тая и точка.Ако знаете "някой стар индиянски метод" или нещо подобно :D плс пишете шото не мога да спра да мисля за тва момиче и в същото време нямам шанс с нея шото:
1.далеч сме един от друг
2.ти изпитва смао фр чувства към мен

ПЛС помогнете!!!

Just_Be
05-25-2007, 21:43
На колко си год? :-D Дай малко инфо за др.....Обичаш ли момичето с което си сега или не?Защото ако мислиш за другата а тая не те кефи..напрао можеш да я зарежеш тва че другите я харесват :smt005
Момичето с което си ся обичкаш ли я? 8-[

Adwokat
05-25-2007, 22:07
Po dobre se razdeli s priqtelkata si shot si neshtasnik i nqma smisul da q naranqvash kato si vluben shot si s tova momiche e sopol?

WhitePower
05-25-2007, 23:01
Adwokat той може да прави каквото си иска нали така боклук?
Та брато занимавай си се там с мцката и чакай шанс със другата...
Мани го тоя балък леко в лево...

krisi_pisi
05-25-2007, 23:04
Оффф...почти всички момчета листе такива бе :evil: за кво си се хванал тогава с това момиче (гаджето ти) ти знаеш ли кво ще и причиниш ако разбере за другата в която си влюбен абе като не сте наясно още кой кво иска я по добре си стойте сами тръгнали да ми се влюбват ама то май тея две думички "Обичам те" съвсем си загубиха значението! А сега си помисли добре с коя искаш да си според мен по-добре забрави оная при която нямаш шанс и си стой с момичето което те обича... :!: :!: :!: :cry:

05-25-2007, 23:27
krisi_pisi не ми говори фафли.... и вие сте такива айде сега кой лъжем??
важното е аз да съм добре....Човека е такъв...

krisi_pisi
05-25-2007, 23:32
krisi_pisi не ми говори фафли.... и вие сте такива айде сега кой лъжем??
важното е аз да съм добре....Човека е такъв...

Защо си такъв егоист?!

Valserp
05-26-2007, 00:36
Adwokat той може да прави каквото си иска нали така боклук?
Та брато занимавай си се там с мцката и чакай шанс със другата...
Мани го тоя балък леко в лево...

Хахахаххаа. Не мога да повярвам, че човек, който използва думите "чакай шанс от...[някое момиче]" си позволява да нарече някой друг "балък".

Иронията е на макс.

bai_brother
05-26-2007, 00:42
Хора моля ви се искам савет!Ходя с ендо мн хубаво момиче което мн момчета харесват,но съм влюбен в друга...от 3 години :( Пробвам сичко,целуваме се и т.н. с гаджето ма не помага.Просто съм влябен в тая и точка.Ако знаете "някой стар индиянски метод" или нещо подобно :D плс пишете шото не мога да спра да мисля за тва момиче и в същото време нямам шанс с нея шото:
1.далеч сме един от друг
2.ти изпитва смао фр чувства към мен

ПЛС помогнете!!!

1. На заведение с едната (Тая дето те има само за приятел)
2. В кревата с другата.
3. Всички са щастливи.

koalka
05-26-2007, 06:42
Нека не се разделя с нея, той сам се измъчва така...
3 години са доста време, вече трябва да я забравиш.Толкова време си се измъчвал.Не може вечно да я обичаш.

Sevt
05-26-2007, 08:53
То за можене можеш.....и ако наистина я обича, вечно ще е така....самоче ако няма начин няма начин и тва е. Опитай се да мислиш колкото се може по-малко за нея / знам че е мн трудно ;) / ,а същевременно направи всичко възможно с тази с която ходиш всичко да е повече от прекрасно. Романтични жестове, правете това което ви е най-хубаво заедно и така...по-лека лека ще започнеш да изпитваш чувства към момичето с което ходиш и нещата ще се нормализират. Не казвам че ще спреш да обичаш другата, но нещата ще се размият и избледнеят, пък ако изобщо не я виждаш и нямаш никакъв контакт с нея ще е най-добре. Но задължително дай всичко от себе си с момичето с което ходиш и нещата ще си дойдат на мястото :)
П.П. Говоря от личен опит ;)

BAYO
05-26-2007, 09:56
Стой си с приятелката ти. Пък ако въобще не изпитваш нищо към нея , нит физически нит духовно ... делни я просто, неа смисъл да и продължаваш агонията. А с другата кфо да ти кажа, щом мислиш, че шанс няма да получиш, по-добре се опитай да си я разкараш от главата. Тфа е най-добрия избор според мене.

Presley
05-26-2007, 10:12
Стой си с приятелката ти.

kindergarden
05-26-2007, 10:15
zabravi ia onaia niama smisal da strada6 naprazno [-X [-X [-X

mechtaq_za_teb
05-26-2007, 12:04
Оффф...почти всички момчета листе такива бе :evil: за кво си се хванал тогава с това момиче (гаджето ти) ти знаеш ли кво ще и причиниш ако разбере за другата в която си влюбен абе като не сте наясно още кой кво иска я по добре си стойте сами тръгнали да ми се влюбват ама то май тея две думички "Обичам те" съвсем си загубиха значението! А сега си помисли добре с коя искаш да си според мен по-добре забрави оная при която нямаш шанс и си стой с момичето което те обича... :!: :!: :!: :cry:syglasna sam.Zashto trygvash s momi4eto pri polojenie 4e 6te go lajesh za 4uvstvata si???Taka postypvash mn kofti s neq!

Търсещ помощ
05-26-2007, 20:33
krisi_pisi не ми говори фафли.... и вие сте такива айде сега кой лъжем??
важното е аз да съм добре....Човека е такъв...
1.Тва не съм аз
2.Не мога да ви разкажа толкова обстойно понеже търся съвет за фр не за мен
3.Аз знам какво правя просто искам да си избия тва момиче от ума ,точно защото разбирам че лъжа и себе си и гаджето си.Просто искам да попитам как да я забравя???

ПП:3. е от първо лице за да е по-убедително :D

warsteiner
05-29-2007, 22:50
Хора моля ви се искам савет!Ходя с ендо мн хубаво момиче което мн момчета харесват,но съм влюбен в друга...от 3 години :( Пробвам сичко,целуваме се и т.н. с гаджето ма не помага.Просто съм влябен в тая и точка.Ако знаете "някой стар индиянски метод" или нещо подобно :D плс пишете шото не мога да спра да мисля за тва момиче и в същото време нямам шанс с нея шото:
1.далеч сме един от друг
2.ти изпитва смао фр чувства към мен

ПЛС помогнете!!!

Ne sa draj kat nekoi putka! Iznasili q! :-D