PDA

View Full Version : Kak da se otarva ot pustiq Sram?!



Summer_Jam
05-26-2007, 01:19
Zashto me e sram da pokaja chustvata si, da gi spodelqm zaedno sas srestupolojniq pol?! :cry: Pisna mi! Veche sum na 15 godini, i kogato nqkoi mi se obqsni v lubov ili pokaje chustvata si kam men....iztrapvam ot ujas! :cry: Vmesto da se chustvam dobre, az zapochvam da otbqgvam choveka, da se darja zle...i nai loshoto 4e sqkash neshto me "otvrashtava"oohhh :cry: Momi4etata ot nashiq klas veche seX sa pravili, a men me e sram daje gadje da si hvana.. :cry: Ima edno mom4e na 17 e, uchi v moito uchilishte i mi prizna 4e me haresva, pishe mi SMS-si , golqm sladur ina4e i az ne sum mnogo bezrazli4na kam nego...ama.. :cry: Az kakto vinagi bqgam ot lubovta, sram me e da go pogledna v ochite, da go sreshtna po koridora..vse edno ste me izqde mom4eto...ohhh :cry: Kakvo li si misli za men ,gorkiq...
Zashto taka se polu4ava s men?!Kade e problema...dali oshte ne sum porasnala dostata4o za tiq neshta.. :roll: Ama kvi neshta pisha..tova e neshto savsem normalno da si imash gadje .. :-) Off neznam, do koga taka ste karam?!

HYPE
05-26-2007, 05:51
Zashto me e sram da pokaja chustvata si, da gi spodelqm zaedno sas srestupolojniq pol?! :cry: Pisna mi! Veche sum na 15 godini, i kogato nqkoi mi se obqsni v lubov ili pokaje chustvata si kam men....iztrapvam ot ujas! :cry: Vmesto da se chustvam dobre, az zapochvam da otbqgvam choveka, da se darja zle...i nai loshoto 4e sqkash neshto me "otvrashtava"oohhh :cry: Momi4etata ot nashiq klas veche seX sa pravili, a men me e sram daje gadje da si hvana.. :cry: Ima edno mom4e na 17 e, uchi v moito uchilishte i mi prizna 4e me haresva, pishe mi SMS-si , golqm sladur ina4e i az ne sum mnogo bezrazli4na kam nego...ama.. :cry: Az kakto vinagi bqgam ot lubovta, sram me e da go pogledna v ochite, da go sreshtna po koridora..vse edno ste me izqde mom4eto...ohhh :cry: Kakvo li si misli za men ,gorkiq...
Zashto taka se polu4ava s men?!Kade e problema...dali oshte ne sum porasnala dostata4o za tiq neshta.. :roll: Ama kvi neshta pisha..tova e neshto savsem normalno da si imash gadje .. :-) Off neznam, do koga taka ste karam?!

оф пак в класа всички са са плющяли само нащо момиче не е :D

Ако заради секса си пуснала тая тема просто няа смисъл да говорим, пък и явно трвее да пораснеш за да разбереш какво точно изпитваш към някой. ;) Още си на 15 ](*,)

alkobalko
05-26-2007, 06:22
За сексът не трябва да се притесняваш. Това, че другите са правили, а ти не си, не трябва да те кара да се чувстваш гадно.
А относно другият въпрос, трябва да се опиташ да преодолееш срамът си.

koalka
05-26-2007, 06:37
Просто спри да бягаш и се осъзнай!!!Не се стягай толкова и се отпусни.Така може би никога няма да си хванеш гадже, ако бягаш и се страхуваш.

BebeTooOoo
05-26-2007, 06:46
Срамът до никъде не води.Опитай се да го преодолееш.Така ще е най-добре , защото така едва ли някога ще си имаш приятел.Отпусни се и ще видиш колко по - лесно е.Колкото до това , че момичетата от твоя клас са правили секс , а ти не си - не трябва да се чувстваш гадно заради това.И твойто време ще дойде.Айде успех :wink:

lady_kiss
05-26-2007, 07:58
o milata mnogo dobre te razbiram :( az sam v sa6tata situaciq samo 4e pri men e po lo6o 6toto sam na 17 e ne ba6 sa6toto no i az predi otbqgvax mom4etata po koridorite sega ve4e ne etaka no pak kato nqkoi mi kaje kakvo 4uvstva kum men go otrqzvam dori i 4uvstvata ni da sa ednakvi
kakvo da ti kaja za srama i az o6te ne sam go preodolqla no ne si msli 4e i ti 6te si kato men prosto zapo4ni da go pozdravqva6 kato se razminavate i NE GLEDAI V ZEMQTA posle kato te pokani na kafe otidi a ne si izmislqi opravdanie i na kafeto zapo4nete da si govorite za ob6ti temi i taka leka po leka 6te si stanete priqteli ti 6te se otpusne6 pred nego i ve4e nqma da te e sram :wink:

bEbsI
05-26-2007, 08:01
Просто спри да бягаш и се осъзнай!!!Не се стягай толкова и се отпусни.Така може би никога няма да си хванеш гадже, ако бягаш и се страхуваш.
Точно.. :smt006

Presley
05-26-2007, 08:48
Просто трябва да осъэнаеш ,че срамът не е добър съветник.Ако хпродължаваш така ще пропуснеш доста въэможности и то може би не само в обастта на любовта!Най-добре бъди малко по-широко скроена и най-важното-помни ,че няма от какво да се притесняваш!Не е нормално ,когато някой те харесва и и ти го харесваш да се стряскаш!Напротив-трябва да се радваш!Радвай се на това,което имаш и недей эаради един пуст срам да го губиш!
Эапочни да му каэваш эдрасти в коридора,усмихвай му се и ако те покани да иэлеэете не се стряскай,ами приеми!
Късмет

Your Moon Fairy
05-26-2007, 12:13
Просто трябва да осъэнаеш ,че срамът не е добър съветник.Ако хпродължаваш така ще пропуснеш доста въэможности и то може би не само в обастта на любовта!Най-добре бъди малко по-широко скроена и най-важното-помни ,че няма от какво да се притесняваш!Не е нормално ,когато някой те харесва и и ти го харесваш да се стряскаш!Напротив-трябва да се радваш!Радвай се на това,което имаш и недей эаради един пуст срам да го губиш!
Эапочни да му каэваш эдрасти в коридора,усмихвай му се и ако те покани да иэлеэете не се стряскай,ами приеми!
Късмет

\:D/
И айде успех :!:

No_Mercy
05-26-2007, 13:03
Отпусни се не се притеснявай че срама до никъде не води...

Uptown_soldier
05-26-2007, 14:12
Zashto me e sram da pokaja chustvata si, da gi spodelqm zaedno sas srestupolojniq pol?! :cry: Pisna mi! Veche sum na 15 godini, i kogato nqkoi mi se obqsni v lubov ili pokaje chustvata si kam men....iztrapvam ot ujas! :cry: Vmesto da se chustvam dobre, az zapochvam da otbqgvam choveka, da se darja zle...i nai loshoto 4e sqkash neshto me "otvrashtava"oohhh :cry: Momi4etata ot nashiq klas veche seX sa pravili, a men me e sram daje gadje da si hvana.. :cry: Ima edno mom4e na 17 e, uchi v moito uchilishte i mi prizna 4e me haresva, pishe mi SMS-si , golqm sladur ina4e i az ne sum mnogo bezrazli4na kam nego...ama.. :cry: Az kakto vinagi bqgam ot lubovta, sram me e da go pogledna v ochite, da go sreshtna po koridora..vse edno ste me izqde mom4eto...ohhh :cry: Kakvo li si misli za men ,gorkiq...
Zashto taka se polu4ava s men?!Kade e problema...dali oshte ne sum porasnala dostata4o za tiq neshta.. :roll: Ama kvi neshta pisha..tova e neshto savsem normalno da si imash gadje .. :-) Off neznam, do koga taka ste karam?!

Сигурно те е страх от неизвестното. Не знаеш какво да правиш, когото някой покаже чувствата си към теб. За това при теб се задейства вътрешна подсъзнателна самозащита. Изправи се срещу страховете си и ги игнорирай. Дай възможност на момчето, което харесваш да те открехне на тема "Гаджета". Естествено не му позволявай всичко, а това, което сама прецениш. Питай за още инфо.