PDA

View Full Version : Umorih Se Da Proshtavam!



NELLY-TO
05-26-2007, 04:39
Vsi4ko svarshi kato plateno. Makar, che v men dalgo ste boli i makar che qvno s nego ne ni varvi...Obicham go! Ne beshe obich kakto vsi4ki ostanali, beshe razlichno..beshe istinsko, i za dvama ni! Izjivqh nai hubavite si migove v jivota..parvata mi lubov O:) No nishto ne e vecjno, vsqko hubavo neshto si ima svoq krai..dobar ili losh. Nashiq krai s Nego, beshe sredno polojenie, razdelihme se po obshti pri4ini i interesi..makar ,che kazah "mojem da badem samo priqteli", salzite mi me izdadoha.. :cry: I na nego ne mu beshe leko, pokaza go ,osetih go..Ne moga da go sadq, malko ili mnogo i az imam vina za slu4iloto se.. #-o Naistina ne mi beshe leko, takava bolka, takav truden period prejivqh...Obichah go vse pak..i ne sum sprqla! A Toi sahto go prie tejko, dori se razplaka pred men, plakahme zaedno..no ostoqtelstavata bqha takiva i taka se poluchi.. :cry: Sled vreme dori i v skype se blokirahme, zashtoto samo 4atovete koito bqhme vodili i snimkite na profila, ni napomneha minali vremena... :? Sled dva meseca otsastvie ot moito sarce, Toi pak se poqvi...No tozi pat kato Priqtel, ili pone se opita da Bade..Sam e potarsi, a az samo tova chakah da vidq moito bebo :cry: Daa si go gu6na, da mu chuq glascheto :cry: Toi mojebi e iskal sashtoto..Dade mi nadejda, nakara me da se usmihna Pak i da bada stasliva...I pak stanahme takiva kakvito bqhme predi! \:D/ No pak vsi4ko se razvali i pak se razdelihme...banalno nali?
Predi nqkolko dni stoeshe pred men, s molba d amu bada dama na bala... :cry: Pak mi se obqsnqvashe v lubov...No ne mojah, kolkoto i da iskah ne mojah da dam zelena svetlina...Umorih se da proshtavam i da me boli...ne moga veche taka..Naranqvam sebe si, makar 4e kogato go vidqh pred men i s molbata d amu bada dama na bala PAK POCHUSTVAh STARITE CHUSTVA, PAK! No otkazah, tragna si razo4arovan i mi obe6ta 4e pove4e nikoga nqma da mi prechi....A men taka me zabolq, zashtoto vse oshte go obicham....dnes pak me potarsi, samo na priqtelski na4ela..
Ohh kakvo da pravq? Do kog taka?! Nqma li d ame ostavi veche?! Iskam da si pochina ot bolkata, ne iskam vseki pat kato go idq i sarceto mi da iskacha ot radost i valnenie po nego...ne iskam da me boli...Lesno e da kajesh "SABERETE SE" , no pomislete predi da gokajete nad moqta bolka i ogorchenie, i razdqlite koito taka silno prieh navatre... :cry:

Roki_Boy
05-26-2007, 07:55
znam 4e 6te ti e mn trudno no se opitai da go ignorira6 ot jivotasi

hforce
05-26-2007, 08:58
moga li da te popitam nqkolko ne6ta:
za6to ste se razdelili kato i 2mata ste se obi4ali?
za6to ste se razdelili 2riq put?
kolko vreme hodehte?
kakvo e napravil 4e da te boli?
s priqtelkata mi su6to se obi4ame, verno hodime ot malko vreme, samo 6 meseca i nie sme imali trudni momenti, i 2mata mnogo sme si pro6tavali (dobre de pove4e tq na mene), no nikoga ne sme mislili da se razdelqme, za6toto se se6tame za hubavite momenti koito sme imali zaedno i za hubavite momenti koito 6te imame
spored mene trqbva da se suberete ako se 4ustvate 6taslivi zaedno, no ako i 2mata tolkova mn vi boli ot tazi vruzka togava nqma smisul
ob6to vzeto 6te vi boli nezavisimo dali ste zaedno ili ne taka 4e si preceni kak 6te te boli po-malko

experiment_m
05-26-2007, 09:38
Сигурна ли си че нещата от които ви боли толкова много наистина заслужават толкова голямо внимание. Ти така и не спомена точно за какво става на въпрос, но ако мислиш, че е възможно да оправите нещата по такъв начин, че повече да не се наранявате така защо не опитата. Имам познати, които постоянно се карат, разделет се и после пак са заедно. Така, че ако мислиш че си заслужава усилието пробвайте пак, ако не смисъл няма. :D