PDA

View Full Version : Как изневерявате на приятелят си?



нанананнани
05-26-2007, 08:11
Как не ви е гадно като му изневерите сексуално не става ли нещо по различно аз лично не мога да го направя леле много ми е трудно.... :shock:

Sh@d0w
05-26-2007, 08:13
:shock: че кой те кара да изневеряваш...като не можеш не изневерявай
П.С. :smt005

05-26-2007, 08:17
Tova e mn tupo da si ima6 priatel da go obi4a6 i v siu6toto vreme da hodi6 bukvalno da se 4uka6 sus niakoi koito prosto te prevli4a...men puk ne mi stiska :-k

kindergarden
05-26-2007, 08:17
pffffffff mi kato ne moje6 ne dei mnogo e slojno i dale4 ot akula puk tva 4e niakoi go praviat mi bravo na tiax :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

05-26-2007, 08:18
Tova e mn tupo da si ima6 priatel da go obi4a6 i v siu6toto vreme da hodi6 bukvalno da se 4uka6 sus niakoi koito prosto te prevli4a...men puk ne mi stiska :-k

alkobalko
05-26-2007, 08:21
Аз също не го правя. На мнение съм, че ако любовта е истинска няма да има нужда да се изневерява.

krisi_pisi
05-26-2007, 08:23
Нямам намерение да изневерявам на чоека когото обичам!!!

B1ZzY
05-26-2007, 09:10
Emi az nqmam namerenie da izneverqvam nikak shtoto si obicham priatelkata si !!! :smt007 \:D/ \:D/ \:D/ :smt008

Valar
05-26-2007, 09:19
:shock: че кой те кара да изневеряваш...като не можеш не изневерявай
П.С. :smt005
Ти един коментар без П.С. не можеш ли да направиш! :shock:
щом авторката на темата желае да изневерява да го прави момичета нека си курволее на воля! :-D

изгонена__от__рая
05-26-2007, 09:31
Еми много лесно не го правя!А ти след като неможеш има много лесен начин не се и опитвай!

Glezanka
05-26-2007, 10:01
Аз също не го правя. На мнение съм, че ако любовта е истинска няма да има нужда да се изневерява.

:smt023

beautiful.soul
05-26-2007, 10:04
Едно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи, не става дума само за уважение към партниора, което също трябва да го има, но и главно към себе си, под достойнсвото ми е лично на мене да изневеря!

HYPE
05-26-2007, 11:04
брей кви светици са се събрали тука или може би гаджетата ви посещават форума :mrgreen:

MaKiNgMeCraZy
05-26-2007, 11:10
М аз може и да мога да му изневеря ... зависи от ситуацията, в която ще попадна .. за сега съм си стояла на дупето от както съм с него /1година/ ;)За по-нататък ще видим ;)

slOw
05-26-2007, 13:33
как изневерявам ли? Вадя го, пъхам го, вадя го, избърсвам го, вдигам си гащите, хващам такси, прибирам се у нас.

DeXtRoFeR
05-26-2007, 13:52
...eдно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи...
Абсолютна ПРОСТОТИЯ !!! И досега ако не си го разбрала като пораснеш сама ще се убедиш.
:-$

neli_15_sexy
05-26-2007, 14:30
Аз също не го правя. На мнение съм, че ако любовта е истинска няма да има нужда да се изневерява.

:smt023 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> to4no taka bravo

Tsveti*
05-26-2007, 14:37
Az sy6to "lesno izneverqvam"- Prosto ne go pravq! sled kato si s edin 4ovek trqbva da si samo s nego, a ne s nego i s polovinata grad. Ako naistina ima6 4uvstva kum nego prosto mu bydi vqrna, a ne 4oveka da si misli, 4e go obi4a6, a ti da si prai6 zad dyrba mu kakvoto si iska6 s nqkvi drugi! ima li smisul togava da si s nego?!

FelisDirus
05-26-2007, 14:41
Как не ви е гадно като му изневерите сексуално не става ли нещо по различно аз лично не мога да го направя леле много ми е трудно.... :shock:

Не изневерявам на сегашния си приятел.
Иначе преди кръшках яко и не ми и пукаше особено.

Теб все едно с пистолет, опрян в слепоочието, те карат да кръшкаш. Пък като ти е зор, недей! :lol:

naia
05-26-2007, 15:05
niama takava tema haha mi az mn obi4am mujleto si i ne sum mu izneveriavala prosto toi mi e daval vsi4ko i niama za6to da razvaliam sunia si hihih

bebito0o
05-26-2007, 15:22
i az ne iznaverqvam prosto priqtelqt mi dava vsi4ko koeto iskam i ne mi trqbva da kru6kam


P.S obi4kaaam te B1ZzY !!!! :smt008

sinful`girl
05-26-2007, 15:44
Едно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи, не става дума само за уважение към партниора, което също трябва да го има, но и главно към себе си, под достойнсвото ми е лично на мене да изневеря!

Аз когато изневерих на приятеля ми (преди доста време),беше не защото не уважавам нито себе си,нито него,а просто,защото с момчето,с което му изневерих имаше такова страшно ЧИСТО СЕКСУАЛНО привличане,че не успяхме да се ударжим и двамата.......докато изневерявах честно си признавам,въобще не се замислих за приятеля си и не се замислих какво му причинявам. На следващия ден се чувствах адски гузно и отидох и му казах всичко и за моя изненада не ме скаса,а ми каза нщо много хубаво. Каза ми: "Изневярата за мен не е да спиш с някой друг,в момент на някакво много силно желание,изневярата е да имаш по-силни чувства към този другия,отколкото към мен". Така че когато се случи човек да кривне вляво и да направи нещо такова,тогава въобще не мисли за уважение,достойнство и такива работи......все някога ще ви се случи нещо подобно на моето и няма как да го избегнете,дано обаче да попаднете на разбран приятел като моя ;) :)

vikipf
05-26-2007, 15:48
Аз дори не осъзнавам кога изневерявам.. Просто въпрос на психика е това как изживяваш изневярата.. За мен е нещо напълно нормално.. А и на наште години не мисля че е нужно да има толкоооооова сериозна и обвързваща връзка и заради която не можеш да видиш всички аспшекти на живота...

MoHuTo
05-26-2007, 15:51
С него съм, не ми трябва друг, че да му изневерявам.Пък и като не можеш - недей изневерява! :::

FelisDirus
05-26-2007, 16:35
брей кви светици са се събрали тука или може би гаджетата ви посещават форума :mrgreen:

HYPE, разцепи брат!

Но си прав, де. :lol:

В този форум никой не изневерява и всеки прави секс, само ако е лудо влюбен в партньора си. :---)

мяу

FelisDirus
05-26-2007, 16:42
Едно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи, не става дума само за уважение към партниора, което също трябва да го има, но и главно към себе си, под достойнсвото ми е лично на мене да изневеря!

Аз когато изневерих на приятеля ми (преди доста време),беше не защото не уважавам нито себе си,нито него,а просто,защото с момчето,с което му изневерих имаше такова страшно ЧИСТО СЕКСУАЛНО привличане,че не успяхме да се ударжим и двамата.......докато изневерявах честно си признавам,въобще не се замислих за приятеля си и не се замислих какво му причинявам. На следващия ден се чувствах адски гузно и отидох и му казах всичко и за моя изненада не ме скаса,а ми каза нщо много хубаво. Каза ми: "Изневярата за мен не е да спиш с някой друг,в момент на някакво много силно желание,изневярата е да имаш по-силни чувства към този другия,отколкото към мен". Така че когато се случи човек да кривне вляво и да направи нещо такова,тогава въобще не мисли за уважение,достойнство и такива работи......все някога ще ви се случи нещо подобно на моето и няма как да го избегнете,дано обаче да попаднете на разбран приятел като моя ;) :)


Евала!
Най-накрая нещо различно! =D>

vesito_gb
05-27-2007, 00:13
ами с ръце тогава защо трябва да му изневеряваш,за да му е гадно?

05-27-2007, 01:43
аз изневерявам на дясната ръка с лявата :-({|=

Sh@d0w
05-27-2007, 06:11
аз изневерявам на дясната ръка с лявата :-({|=

недумай :smt005

CVETELLINA
05-27-2007, 08:29
Едно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи, не става дума само за уважение към партниора, което също трябва да го има, но и главно към себе си, под достойнсвото ми е лично на мене да изневеря!Точно така!Пък и ако си с човек,когото обичаш би трябвало и да те привлича сексуално-т.е няма да има защо да му изневеряваш..Пфпф изневярата е най-тъпото нещо на света. :?

sinful`girl
05-27-2007, 11:00
Едно уважаващо СЕБЕ СИ момиче/момче никога няма да го направи, не става дума само за уважение към партниора, което също трябва да го има, но и главно към себе си, под достойнсвото ми е лично на мене да изневеря!Точно така!Пък и ако си с човек,когото обичаш би трябвало и да те привлича сексуално-т.е няма да има защо да му изневеряваш..Пфпф изневярата е най-тъпото нещо на света. :?

Оффф айде стига вече с тези глупости,кво само се заблуждавате!!! Ако човек толкова много обича,ако човек тва,ако човек онова....няма такъв филм.Хората сме си предразположени към изневери.И аз моя приятел го обичах много и аз така си казвах,че никога не бих му изневерила,че той ми дава всичко,от което се нуждая...и в един момент кво става,появява се някакъв и аз не се сдържам!!! И тва стана не защото приятелят ми не ми даваше всичко,не защото не го обичах и не защото не уважавам себе си,а просто се случи и аз нз защо.

Не мога едно да разбера защо тука всички се правите на големи светици...сигурна съм,че една трета от пишещите в тази тема нямат гаджета и просто си пишат ей така без знаят за какво става на въпрос

П.С. Не ме хранете и псувайте много,моля ви...само си изказвам мнението,без да искам да обиждам някого ;) :)

MaKiNgMeCraZy
05-27-2007, 11:05
Абе и на мен ми се струва, че винаги и на всеки може да се случи ... за сега си стоя на дупетУ, ама знам ли утре какво може да се случи ;)

CVETELLINA
05-27-2007, 11:34
sinful`girl,ми аз си имам приятел-ако нямах нямаше да пиша безсмислени глупости. :-s А това,че някои момичета не обичат изневерите не значи,че се правят на светици..ИмА всякакъв тип хора.Но аз не правя това,което не искам и на мен да ми направят.Не бих понесла особено спокойно (както е направил твоя фр.)ако моя приятел,дойде и ми каже,че е правил секс с друга,дори и без никакви чувства,без нищо. :? Просто не съм такъв човек и не бих искала да нараня приятеля си,с нещо,за което после ще съжалявам 10082498% :|

sinful`girl
05-27-2007, 12:05
sinful`girl,ми аз си имам приятел-ако нямах нямаше да пиша безсмислени глупости. :-s А това,че някои момичета не обичат изневерите не значи,че се правят на светици..ИмА всякакъв тип хора.Но аз не правя това,което не искам и на мен да ми направят.Не бих понесла особено спокойно (както е направил твоя фр.)ако моя приятел,дойде и ми каже,че е правил секс с друга,дори и без никакви чувства,без нищо. :? Просто не съм такъв човек и не бих искала да нараня приятеля си,с нещо,за което после ще съжалявам 10082498% :|

Изневярата никой не я обича!!! Всеки,който изневери после съжалява и му е кофти,не питай на мене кво ми беше тогава....Мисълта ми е,че вие тука вси1ки се заричате как никога няма да направите нещо такова,но всъщност нз какво може да ви се случи :) Те хората са си го казали: "Никога не казвай никога! " :) А след като имаш приятел е много хубаво,можеш да си компетентна по въпроса,но повечето които влизат тука са на по 14-15-16 години.Кажи ми на тези години колко сериозна връзка може да имаш и да говориш колко много обичаш приятеля си и как не би му изневерила ....хора с вразки дълги 3 месеца не могат да ми говорат за обич ;) Ако не съм права,застреляйте ме :П

CVETELLINA
05-27-2007, 12:59
Хаха окей имаме различни гледни точки по този въпрос.Приемам и твоето мнение и така,всеки има право да си казва какво мисли :wink:

martyivanova
05-27-2007, 13:57
Aplodismenti za momi4eto koeto kaza istinata ! :) =D> Bravo! da si q kaja i az-s moq priqtel sum zaedno ot godina i ne6to i vse pak se slu4i vednuj absolutno neo4akvano.Otidoh do edin fr za da izvikam momi4eto s koeto toi be6e u tqh(prosto fr bqha)i sled kato tq si tragna toi zapo4na da me celuva ili po to4no da se opitva.do seks ne se stigna.Ovladqh se navreme.No vse pak i az izpitah jelanie...Umstveniq grah e su6tinski grqh,a priznatiq grqh e polovin grqh.az kazah na moq fr 4e su6to sum go poiskala ,no ot togava vruzkata samo se ukrepva6e pove4e i pove4e.Nqma da povtorq [-X

ThePainIsReaL
05-27-2007, 16:42
Уфф .. бахти. Сексуално (ако може така да се каже) само веднъж съм изневерила. Беше ми адски неловко. Не можах да кажа на момчето, дори и не исках .. просто го оставих, защото и без това нямахме бъдеще, въпреки че м/у нас имаше някакви чувства. Вероятно винаги ще има.. :? Боли ме много като се сетя и ме е срам от постъпката ми. Но тогава изживявах странен период. Пък и другото момче .. леле, колко специално ми беше, колко много неща промени в светогледа ми само с появата си. Цял живот има да съм му благодарна май .. :?

05-27-2007, 16:48
Emi az nqmam namerenie da izneverqvam nikak shtoto si obicham priatelkata si !!! :smt007 \:D/ \:D/ \:D/ :smt008
(Y)(Y)(Y)

FelisDirus
05-27-2007, 16:57
sinful`girl,ми аз си имам приятел-ако нямах нямаше да пиша безсмислени глупости. :-s А това,че някои момичета не обичат изневерите не значи,че се правят на светици..ИмА всякакъв тип хора.Но аз не правя това,което не искам и на мен да ми направят.Не бих понесла особено спокойно (както е направил твоя фр.)ако моя приятел,дойде и ми каже,че е правил секс с друга,дори и без никакви чувства,без нищо. :? Просто не съм такъв човек и не бих искала да нараня приятеля си,с нещо,за което после ще съжалявам 10082498% :|

Изневярата никой не я обича!!! Всеки,който изневери после съжалява и му е кофти,не питай на мене кво ми беше тогава....Мисълта ми е,че вие тука вси1ки се заричате как никога няма да направите нещо такова,но всъщност нз какво може да ви се случи :) Те хората са си го казали: "Никога не казвай никога! " :) А след като имаш приятел е много хубаво,можеш да си компетентна по въпроса,но повечето които влизат тука са на по 14-15-16 години.Кажи ми на тези години колко сериозна връзка може да имаш и да говориш колко много обичаш приятеля си и как не би му изневерила ....хора с вразки дълги 3 месеца не могат да ми говорат за обич ;) Ако не съм права,застреляйте ме :П


Права си!
Напълно подкрепям този и предния ти пост! :-D

sinful`girl
05-27-2007, 17:06
_Cuddly_,ако тва беше адресирано до мене...много мерси,поне един човек да разбере,че съм права и да ме подкрепи :)

FelisDirus
05-27-2007, 17:19
_Cuddly_,ако тва беше адресирано до мене...много мерси,поне един човек да разбере,че съм права и да ме подкрепи :)

Да, за теб беше.

Аз си изпочупих клавиатурата да пиша подобни коментари и никой не ми обръща вниемание, но не се отказвам! :lol:

Радвам се, че си намерих сродна душа! :mrgreen:

ultra
05-27-2007, 18:34
Как не ви е гадно като му изневерите сексуално не става ли нещо по различно аз лично не мога да го направя леле много ми е трудно.... :shock:
че кой те кара?

krem4et0
05-27-2007, 18:43
Никак не изневерявам. Аз ако не искам да съм с него-няма да съм с него и точка!

krem4et0
05-27-2007, 18:47
Съгласна съм до някъде със sinful`girl-никой не е застрахован. и все пак аз съм с моя човек 2 години и 9 месеца, на по 22 сме и мисля, че мога да си държа краката затворени, колкото и да ми се иска. същото важи за него и съм сигурна в това.