PDA

View Full Version : vsi4ko koeto iskam e obektiven suvet...



konsuela
05-26-2007, 09:51
Mn sum depresirana.Vluibena sum i nz za6to tova ne mi nosi 6tastie.Ponqkoga tolkova me boli 4e iskam da go izkre6tq na celiq svqt.Zaedno sme ot po4ti 9 meseca.V na4aloto (purvite 4 meseca)vs be6e kato v prikazka;ne se bqhme karali nito vednuj.be6e ne super kogato bqhme zaedno, no....doide i purvoto skarvane i ot togava se karame pone po vednuj v sedmicata i pone po tolkova az pla4a s naraneni 4uvstva..umorih se ot vs tezi karanici...umorih se da govorim i dvamata i nikoi ot nas da ne iska da 4ue kazanoto...ve4e dosta 4esto nau4avam ne6ta koito toi ne mi kazva ako ne go popitam ...4uvstvam se kato iznudva4 manipulator dori ponqkoga kato glupava dosadnica...a vs koeto toi pravi e da mi povtarq 4e me obi4a i 4e iska da e s men kolkoto i da sme razli4ni kakvoto i da stava.No nz dali tova ve4e e dostatu4no za da budem zaedno.Za6toto kolkoto i da obi4a6 nqkoi kogato vijda6 4e ne vurvi ni6to dr ne ti ostava .Ponqkoga imam use6taneto 4e se opitvam vsq4eski da go nakaram da mi kaje6 4e ne iska da sme zaedno za da usetq 4e naistina iskam da sum s nego.Taka e iskam da sme zaedno nz za6to no go iskam.Sviknala sum s nego do bolka, no sum izmorena psihi4eski za da produljavam da se karam s nego.Mn bih iskala da kaja vs tova i na nego, no toi ne iska da me 4ue ne razbira bolkata koqto sum subrala.V4era kogato go popitah dali iska da sme zaedno i za6to toi otnovo kaza 4e iska da e s men i s nikoq dr ,no az prosto ne razbiram za6to produljava da e tolkova siguren kogato postoqnno se karame.Kakvo mu dava sili da produljava da me jelae ?Kakvo mu dava tazi sigurnost i uverenost v 4uvstvata mu?Kakvo da napravq kak da postupq v tazi situaciq?Vs koeto iskam e obektiven suvet....

suantito
05-26-2007, 09:56
"за да си щастлив в любовта не трябва да си сляп а по някога да си затваряш очите"

pyx4eto
05-26-2007, 09:59
Ами аз мога да ти дам съвет...в една връзка(особено ако е траина и дълга)винаги има спорове,вражди,караници...п някога това е,защото на човека му пука за теб,понякога,защото не е съгласен с теб...но няма перфектна връзка.Та,както казвах,тои може да иска да е стеб,защото те обича!Просот поговори с него,обясни му,че го обичаш и не искаш да се карате!Ще има ефект :wink:
Успех :smt006

kindergarden
05-26-2007, 10:07
еми според мен е напълно нормално да се карате все пак не се карат само тези,които не се обичат моят съвет е да поговорите спокойно и да се опитате да намалите караниците ако го обичаш е тъпо да го резнеш само защото се карате :-s :-s

Sladkata_Nansi
05-26-2007, 10:26
6tom se karate zna4i se obi4ate, a 6tom se obi4ate zna4i ima za kakvo da ste zaedno.Opitai se da ne priema6 karanicite vi tolkova navatre,4e 4ak da pla4i6 za vsiako ne6to.Niama vrazka bez karanici i sporove.Pak i posle sdobriavaneto ne e li qko? :)

Presley
05-26-2007, 10:33
Не вэимай караниците толкова навътре.нормално е понякога двама човека да са на раэлично мнение.

BAYO
05-26-2007, 11:15
Сичко си е нормално и в реда на нещата. Все пак перфектни хора няма, няма и да има. Не се стягай толко, давай го полека-лека ;)

alkobalko
05-26-2007, 12:12
Първо се успокой. Не се впрягай толкова за всяка караница. Ти какво очакваш, че за 9 месеца няма да се скарате нито веднъж. Приеми, че сте с различни характери и това се отраява на връзката ви. Не трябва обаче да приемаш толкова тежко всяко скарване. Той е сигурен, че иска да е с теб, защото те обича. Ако не изпитваше нищо към теб, не би бил толкова дълго време с теб и да търпи караниците. Не вярвам да се карате за толкова сериозни неща, че да се разделите. В момента на скандала си афектирана и искаш да чуеш "Край!". Преди да го е казал обаче се замисли, как би реагирала, ако го чуеш. Няма ли да те заболи, няма ли да искаш да си с него? От написаното разбирам, че и ти го обичаш. Трябва просто да се отпуснеш и да не се впрягаш толкова за всяко нещо. Опитай се да избегнеш скандала, понякога си замълчи, направи компромис, съгласи се с него. Ще видиш как нещата ще поутихнат, той също ще се промени. Следващия път той ще направи компромис и така. Вярвай ми с малко повече усилия и по-малко нерви миналото щастливо време ще се върне.

macka123
05-26-2007, 14:08
и аз съм по същия начин много пъти сме говорили и сме се карали но е напълно нормално според мен.единственото което нз е защо момчеттаа започват да премълчават някои неща?е тва само не разбирам?

konsuela
05-26-2007, 14:28
i az tva se 4udq ...nemoga da go razbera v tva otno6enie;no naposleduk nau4avam po4ti vs samo i edinstveno ako go popitam, a mi e kraino nepriqtno da go razpitvam postoqnno sqka6 iskam da znam vs, no puk ako ne go pitam toi samo si izmislq tupi opravdaniq s koito samo da me zabludi a kogato go popitam mi kazva suvsem dr ne6ta... ](*,) ](*,) ](*,) i tova me drazni nai mn v cqlata situaciq;az sum izkliu4itelno otkroven 4ovek i stra6no mn obi4am da razgovarqm s nai-blizkite si hora i da gi izslu6vam,a toi vuzpriema tva spodelqna kato ot4et pred na4alnik i nemoje da razbere 4e edinstvenoto koeto iskam e da mi se otvru6ta sus su6tata otkrovenost koqto az mu davam ](*,) :(

yourfantasy_f
05-26-2007, 14:49
Emi v takuv slu4ai nqma kakvo da ni pitash prosto mu kaji tezi neshta koito kaza na nas i sum sigurna 4e shtom kato tolkova mnogo te obi4a shte te razbere i si4ko shte e kakto predi 8-[ Pojelavam ti Uspeh!!! [-o<

Octofunk
05-26-2007, 16:45
Абе какви са тези глупости "ако се карате значи се обичате"?!?! Лично за мен всяка караница охлажда чувствата ми...
По темата: Караници няма без причина, намерете по-бързо причината на конфликтите (защото ти не споменаваш защо се карате) и си изгладате отношенията, инак... краят е неизбежен.

Mementomori
05-26-2007, 17:00
Здравей!Нормално е да съществуват караници в една връзка!Просто всичко е добре да се обсъжда,всеки да даде мнението си,да потърси съвет и подкрепа в приятеля/ката си!Сподели тревогите с гаджето си,изясни му психическата ти умора от всички неразбирателства!Изслушва те се!Въпросът не е да си кажете "Обичам те!" и всичко се е оправило-не е така!Това просто е залъгване-проблемът не е решен!Опитай се да поговориш с него и виж как ще се развият нещата!Дано намерите общ език!Недей да бъдеш с него единствено по навик,бъдете заедно,защото се обичате!!!!Успех,Мила!

koalka
05-26-2007, 18:28
И ние се караме, даже по-често от един път на седмица, ама за такива глупости, че чак смешно ми става като се сетя.Ако това те наранява, просто поговорете и се опитайте да намерите решение на проблема, вместо да се примирявате.Щом те наранява, кажи му го.Нека и той каже ти какво не трябва да правиш и какво него го наранява.

MoHuTo
05-26-2007, 19:22
Няма връзка за караници.И ние се караме доста често, но въпреки това се обичаме.Все пак сте различни характери и малко или много имате различни мнения.Но въпреки всичко в една връзка трябват компромиси, така че не се впрягай много и се замисли ако твоя човек не те обичаше щеше ли да е с теб?Нямаше нали...така че няма за какво да се притесняваш според мен :wink: :wink:

CrazyInLove
05-26-2007, 19:34
Щом ти идва на ум да се разделяш с него леко ме съмнява да си толкова влюбена колкото казваш а това че той толкова те желае и иска да е с теб явно тези му мисли и действия доказват че те обича и наистина иска да е с теб.А за караниците не може всичко да е розово и около вас да летят пъстри пеперудки и всичко да е перфектно успокой се и мисля че трябва да има компромиси и от двете страни за да ви оцелее връзката ... Не пропилявайте 9 месечната си връзка ще е тъжно всичко да отиде на вятъра ... Хайде успех дано да се оправите :)

krem4et0
05-27-2007, 10:20
С моя приятел се караме почти всеки път, когато се видим. почти всеки ден някой е наранен, обиден или просто му е станало кофти. Ама то е нормално-аз не го приемам като трагедия и съм щастлива. във връзката трябва да има 1 лъжичка горчиво кафе, за да усетиш сладкия мед. не се тормози толкова. майка ми и баща ми се карат всеки ден, а послеса целуват, пруегръщат, казват си, че се обичат. Заедно са 31 години брак+ още 3-4 гаджета. не го изживявай толкова трагично.