PDA

View Full Version : Vapros kam mom4eta



*With*Red*DresSs*
05-26-2007, 10:29
Q mi kajete sega ima li nqkakaf specialen vid darjanie koeto vi kara da ludnete po nqkoe momi4e???I koi momi4eta vi kefqt pove4e
1Nahakanite ku4ki koito si znaqt kfo iskat i darjat da go postignat
2.Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva
3ili kurvenceto koeto moje da tragne sas vseki koito i predloji
vinagi mi e bilo interesno koe darjanie na momi4eto bi privlqklo majkite ovacii
Mi mislq 4e se izrazih 6to gode qsno :-k
;) Vie ste na hod

vikipf
05-26-2007, 10:41
Аз съм от тип 1. и се радвам че постигам тва което искам... :-D Лошото е, че го постигнах... Но трябва да го деля .... И без тва вече не го обичам... :cry: Само ми липсва толкова много.. Всеки път като затворя телефонът празнината става по голяма... ДА... Тряа да си намеря нова цел... :?

HYPE
05-26-2007, 10:50
кефя се на нормални момичета. Такива които не се оприличават с епитети като кучки, курви и тн. Само дето те са рядкост и не всеки може да уцели такава. За това пак съм сам даеба

Valento
05-26-2007, 11:09
mi kefq se na gadjeto mi za6toto kogato iska da go napraim go praim,kogato sme sami i dostavqm udovolstvie se6tatese za koe govorq po-hubava i nejna ot neq nqma!

BAYO
05-26-2007, 11:12
2.Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva


Тва си избирам :P

П.П. Пиши на кирилица !!!

05-26-2007, 11:33
Мен ме дразнят вюбчивите момичета защото си има време за всичко. Много момчетата харесват готини сексапилни чалгарки(кой не ги харесва). Защото само те излъчват сексапил, но не всеки може да тръгне с тях(защото те си търсят пич с маркови дрешки и по-стабилно социално положение). Затова се задоволяваме с по-обикновенни момичета, въпреки, че други са ни по-сърце. Винаги мила една чалгарка ще е пред някои металка, рейвърка, скинарка и т.н. Поне в мъжките очи!

bik4eto
05-26-2007, 11:40
аз съм за номер 2

HYPE
05-26-2007, 11:45
Мен ме дразнят вюбчивите момичета защото си има време за всичко. Много момчетата харесват готини сексапилни чалгарки(кой не ги харесва). Защото само те излъчват сексапил, но не всеки може да тръгне с тях(защото те си търсят пич с маркови дрешки и по-стабилно социално положение). Затова се задоволяваме с по-обикновенни момичета, въпреки, че други са ни по-сърце. Винаги мила една чалгарка ще е пред някои металка, рейвърка, скинарка и т.н. Поне в мъжките очи!

=D> тъз чалга ни е** майката :mrgreen:

Valserp
05-26-2007, 12:05
Защото само те излъчват сексапил, но не всеки може да тръгне с тях(защото те си търсят пич с маркови дрешки и по-стабилно социално положение). Затова се задоволяваме с по-обикновенни момичета, въпреки, че други са ни по-сърце.

Това прозвуча толкова тъпо и грозно. Нима искаш да кажеш, че момичето с което излизаш, прекарваш вечерта си и накрая и казваш колко е било приятно и колко я харесваш е нещо по-малко от няк'ва гола фуста? Че е "обикновена" в сравнение с няк'во курве?

То... остави другите - то направо се вижда как уважение към самия себе си нямаш. Плужак, безгръбначно, гъзолизец.

И не, не питай "не съм ли прав?", защото не си. Едно тъпо курве не може да ми даде това, което искам от някоя жена, ако ми беше за единия секс щях да си купя гумена кукла.
Всъщност иди си купи ти една, защото явно никоя от мечтаните принцеси няма да ти върже, а нали трябва да си имаш какво да клецаш - явно това е апогея на живота ти.

Uptown_soldier
05-26-2007, 14:29
Q mi kajete sega ima li nqkakaf specialen vid darjanie koeto vi kara da ludnete po nqkoe momi4e???I koi momi4eta vi kefqt pove4e
1Nahakanite ku4ki koito si znaqt kfo iskat i darjat da go postignat
2.Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva
3ili kurvenceto koeto moje da tragne sas vseki koito i predloji
vinagi mi e bilo interesno koe darjanie na momi4eto bi privlqklo majkite ovacii
Mi mislq 4e se izrazih 6to gode qsno :-k
;) Vie ste na hod

Първите защото с тях ми е най-интересно: има адреналин, напрежение, емоция и т.н. Но бих искал момичето да е и малко от втория тип, за да мога да почина от маратона. :D

dobrotomomche
05-26-2007, 14:34
Ne si tyrsq priqtelka.Mislq si che liubovta sama shte doide :) A vsqko momiche e razli4no i ne mislq che trqbva da se delqt na vidove.

JiMiTo
05-26-2007, 14:50
Мразя кучките. Защо ли ? Защото искат да докажат нещо на себи си, което е абсолютно безцелно и безмисленно за останалия свят, те просто си навиват на ината. За к'во по дяволите му е на човек такава жена ? :smt102 [-(

VIrUsS4e
05-26-2007, 22:47
ми аз ги харесвам смесени в смисъл обичам да е срамежлива и сладка но и да знае какво иска

puhkav_mecho
05-27-2007, 08:24
skromna (da ne e naduta), simpatichna, da znae kakvo iska i nai-veche da e iskrena :)

GeRgY
05-27-2007, 08:36
2-ри тип ама с малко подробности....

OrL_SeX
05-27-2007, 11:21
Az nai mn haresvam momi4eta koito sa ot Tip2 :Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva ! Tova sa nai predizvikatelnite momi4eta koito moge da ima ! Za6toto te izkat ti da gi "Hvane6 " i da zapo4nete 1 normalen razgovor i tozi razgovor 6te razberete i 2-mata da li podhogdate 1 za dr ! Ami mislq 4e sam se izrazil dosta Dobre !!! \:D/ 8) :lol: :P

UnsTToPPaBBle
05-28-2007, 06:28
kogato sre6na takava koqto gi sa4etava to4no po neq 6te ludna 8) 8) 8)

OrL_SeX
05-28-2007, 10:38
=D> =D> =D> =D> Bravo brato !!! 8) 8)

skinny
06-05-2007, 21:58
Според мен правилния отговор е 1 :) за вас незнам

LGPz
06-06-2007, 06:41
Не знам за вас,но аз имам някакъв много странен критерий ... Ако има 3 уши я взимам :)

lqlqlqlq
06-06-2007, 16:13
1 тип,разбира се.Не,че искам да обидя срамежливките,ама на мене ми се струват задръстени и разлигавени... :roll: .Предпочитам някоя с която да ми е забавно,да вършим простотий :lol:

Th3MaN
06-06-2007, 16:20
аха и аз съм по тип 1

FuckBitch
06-06-2007, 16:24
Да ме обича и аз неи ми стига :)

vvs_go
06-06-2007, 16:44
vij sq teq vyprosi ili ili sa malko typi
sega moito predlojenie e slednoto ne6toto koeto mi deistva vinagi
zna4i obli4a6 pola i visok tok no da ne prili4a6 na kurrva sled tva izlizate si nali na kafence i sled kafeto malko razhodka po nqkoe vreme spira6 hva6ta6 go za vrata i si spuska6 rykata do korema mu. KAZAH DO KOREMA, ne po nadolu. Sled tva mu kazva6 kolko dobre/sexy izglejda v taq riza, bluza, teniska etc. 6te proraboti postarai se za viziqta i repetirai

lqlqlqlq
06-06-2007, 16:51
vij sq teq vyprosi ili ili sa malko typi
sega moito predlojenie e slednoto ne6toto koeto mi deistva vinagi
zna4i obli4a6 pola i visok tok no da ne prili4a6 na kurrva sled tva izlizate si nali na kafence i sled kafeto malko razhodka po nqkoe vreme spira6 hva6ta6 go za vrata i si spuska6 rykata do korema mu. KAZAH DO KOREMA, ne po nadolu. Sled tva mu kazva6 kolko dobre/sexy izglejda v taq riza, bluza, teniska etc. 6te proraboti postarai se za viziqta i repetirai

о.О.Не се и съмнявам,че действа безотказно.То на тоя трик дори и най хладнокръвния би се лепнал :smt023

06-07-2007, 08:46
Q mi kajete sega ima li nqkakaf specialen vid darjanie koeto vi kara da ludnete po nqkoe momi4e???I koi momi4eta vi kefqt pove4e
1Nahakanite ku4ki koito si znaqt kfo iskat i darjat da go postignat
2.Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva
3ili kurvenceto koeto moje da tragne sas vseki koito i predloji
vinagi mi e bilo interesno koe darjanie na momi4eto bi privlqklo majkite ovacii
Mi mislq 4e se izrazih 6to gode qsno :-k
;) Vie ste na hod
Да, има, ИСТИНСКОТО държание, без преструвки и маски, директна и непосредствена откровеност, и ако има някаква загадъ4ност, то тя да се появява в моменти на мъл4ание/отнесеност, а не в двули4ност и кръстосани разпит4ета

LizZz
06-07-2007, 20:36
Тц...Мойта я няма из листата :? много беден избор си дал/а!!!Обичм ги да са малко срамежливи,да знаят к'во искат,ДА СА СВЕСТНИ!!!аве ся така не мое да се каже требе на место да се види 8) \:D/ \:D/

LizZz
06-07-2007, 20:37
Q mi kajete sega ima li nqkakaf specialen vid darjanie koeto vi kara da ludnete po nqkoe momi4e???I koi momi4eta vi kefqt pove4e
1Nahakanite ku4ki koito si znaqt kfo iskat i darjat da go postignat
2.Sramejlivkata koqto samo da vi se sre6tnat pogledite i vednaga se iz4ervqva
3ili kurvenceto koeto moje da tragne sas vseki koito i predloji
vinagi mi e bilo interesno koe darjanie na momi4eto bi privlqklo majkite ovacii
Mi mislq 4e se izrazih 6to gode qsno :-k
;) Vie ste na hod
Да, има, ИСТИНСКОТО държание, без преструвки и маски, директна и непосредствена откровеност, и ако има някаква загадъ4ност, то тя да се появява в моменти на мъл4ание/отнесеност, а не в двули4ност и кръстосани разпит4ета Е т'ва е момичето!!! 8) 8) 8) :smt007 :smt008 \:D/