PDA

View Full Version : къде ми е грешката?



angelche
05-26-2007, 11:24
Нз къде правя грешка,защото има все за квода се карам с наще,а правя всичко възможно да с разбирам с тях,но не става.В даскало гледам да си ми добри оценките,не са само 6 де,но се въртя около 5 и там където ще ми трябват оценки за дипломата се понапъвам,преди нямах вечерен час,но сега вече имам закъснявала съм с най-много 30 мин,но съм се обаждала,за да ги предупредя винаги знаят къде съм и с кой съм,като ми кажат да свърша нещо го правя,мрънкам малко,но въпреки тва го правя и се старая рядко да се виждам с наще и да не ги ядосвам,ама те не се стараят мен да не ме ядосват при всичко тва,което правя баща ми ми заявява,че му се качвам на главата и,че нищо не съм направила за тая къща,а аз като почивам или съм във ваканция аз оправям всеки ден в нас,аз мия чинии,само да готвя не мога и нз какво още да направя,за да не с е карам с наще

anastacia89
05-26-2007, 11:28
Нормално разминаване в поколенията.Това разминаване го е имало откакто свят светува,не си открила Америка.Еми пубери сме,нормално,аз все едно не се карам с наще.Ама внимавам,щото мойте са и****и :-D Нема да ми простят по голям скандал,ча ма изгонят,така че избягвам много да се карам с тях и брат ми също :-D .Но пък споко и това ще мине,нормално е.

05-26-2007, 12:03
awe p1k na mene... igraq 2 4asa na kompa i ba6ta mi zapo4va awe naprao ostavi ](*,) ...

experiment_m
05-26-2007, 12:18
Най-вероятно си направила нещо, за да ти дадът вечерен час. Разбери какво и гледай да се не повтаряш. Опитай се да спечелиш доверието им, покажи им, че можеш да си отговорна за себе си. Но и не забравяй, че имате голяма разлика в годините и те са преживели неща, от които искат да те предпазят, така че не очаквай чудеса. Като поотраснеш малко обстановката ще се поуспокои. И още нещо - запознай ваште с приятелите, с които висиш по цяла вечер. По този начин поне няма да се притесняват с кой си, къде си и какво правиш. Всичко опира до доверие. \:D/

Uptown_soldier
05-26-2007, 14:38
Нз къде правя грешка,защото има все за квода се карам с наще,а правя всичко възможно да с разбирам с тях,но не става.В даскало гледам да си ми добри оценките,не са само 6 де,но се въртя около 5 и там където ще ми трябват оценки за дипломата се понапъвам,преди нямах вечерен час,но сега вече имам закъснявала съм с най-много 30 мин,но съм се обаждала,за да ги предупредя винаги знаят къде съм и с кой съм,като ми кажат да свърша нещо го правя,мрънкам малко,но въпреки тва го правя и се старая рядко да се виждам с наще и да не ги ядосвам,ама те не се стараят мен да не ме ядосват при всичко тва,което правя баща ми ми заявява,че му се качвам на главата и,че нищо не съм направила за тая къща,а аз като почивам или съм във ваканция аз оправям всеки ден в нас,аз мия чинии,само да готвя не мога и нз какво още да направя,за да не с е карам с наще

И аз имам такъв проблем.

sh3_1s_7h3_0n3
05-26-2007, 15:23
Нз къде правя грешка,защото има все за квода се карам с наще,а правя всичко възможно да с разбирам с тях,но не става.В даскало гледам да си ми добри оценките,не са само 6 де,но се въртя около 5 и там където ще ми трябват оценки за дипломата се понапъвам,преди нямах вечерен час,но сега вече имам закъснявала съм с най-много 30 мин,но съм се обаждала,за да ги предупредя винаги знаят къде съм и с кой съм,като ми кажат да свърша нещо го правя,мрънкам малко,но въпреки тва го правя и се старая рядко да се виждам с наще и да не ги ядосвам,ама те не се стараят мен да не ме ядосват при всичко тва,което правя баща ми ми заявява,че му се качвам на главата и,че нищо не съм направила за тая къща,а аз като почивам или съм във ваканция аз оправям всеки ден в нас,аз мия чинии,само да готвя не мога и нз какво още да направя,за да не с е карам с наще

И аз имам такъв проблем.

и т'ва на нея к'во й помогна кат' го каза?

следващия път като ти се скарат за нещо ги питай направо 'к'во съм/не съм направила?' и те ти казват примерно: не си измила чинииите
и ти почваш: добре, де..днес не съм ги измила ама оня ден ги измих. начи като ги мия не ви прави впечатление, но веднъж да забравя и веднага се забелязва.
и направо си казваш какво си и не си направила като ест си изключително обективна и си признаваш грешките пред тях... така обикн родителите започват постепенно да гледат като на малко по-големи хора...
др-я вариант, който не ти препоръчвам, е да почнеш да се самосъжаляваш пред тях :) седиш и си мърмориш... ама не да ги обвиняваш... 'ах, колко беше трудно... ох, колко се изморих' някой път, за да кривна малко... съм прибягвала до т'ва ама все ми е ставало гузно и после си се реванширам заради себе си 8)