PDA

View Full Version : skype?



05-26-2007, 11:44
тъй има едно момиче от класа ми което харесвам много от доста време но не мога да кажа същото за нея защото аз в училище съм много затворен и смотан..постоянно лежа на чина и почти не общувам с който и да е
тъй тя от днеска има нет и скайп и да питам удачно ли е да почна да общувам с нея оттам или 1во очи в очи?

alkobalko
05-26-2007, 11:46
Всичко е въпрос на личен избор. Щом си срамежлив, по-добре започни в нета. Като се опознаете (ако се опознаете) предполагам, че ще ти е много по-лесно да разговаряш с нея очи в очи.

HYPE
05-26-2007, 11:48
тъй има едно момиче от класа ми което харесвам много от доста време но не мога да кажа същото за нея защото аз в училище съм много затворен и смотан..постоянно лежа на чина и почти не общувам с който и да е
тъй тя от днеска има нет и скайп и да питам удачно ли е да почна да общувам с нея оттам или 1во очи в очи?

хахаха браво бе пуснаха и нет и ся са сети да и говориш :D
ако мислиш да имаш връзка с нея skype няма да ти опраи нещата за да тръгнете ;)

anastacia89
05-26-2007, 11:50
:smt043 Мерси разсмя ме.

fantasigirl
05-26-2007, 12:07
Hubavo 6te e da si pi6ete v skype,za da mojete da se poopoznaete malko i tq da vidi 4e en si tolkova zatvoren.No rano ili kusno trqbva da govorit i o4i v o4i za6toto ne vijdam kakvi otno6eniq 6te imate ako si ob6tuvate samo v neta... :)

Presley
05-26-2007, 12:31
Ами няма лошо и първо в скайп.Но ако почнеш да и пишеш в Скайп ще трябва да промениш и държанието си в училище.

No_Mercy
05-26-2007, 12:37
Ми ако започнеш да общуваш с нея в скайп трябва и в училище да започнеш. Но най добре ще е първо да говориш с нея в училище да види че не си чак толкова затворен и да продължавате и в скайп...

Uptown_soldier
05-26-2007, 14:04
тъй има едно момиче от класа ми което харесвам много от доста време но не мога да кажа същото за нея защото аз в училище съм много затворен и смотан..постоянно лежа на чина и почти не общувам с който и да е
тъй тя от днеска има нет и скайп и да питам удачно ли е да почна да общувам с нея оттам или 1во очи в очи?

Твоя проблем не е дали да започнеш да разговаряш по скайпа или не, а да разговаряш изобщо. По скайпа може да си мн отворен, но ако в училище продължаваш да лежиш няма да има голяма разлика в отношението на момичето към теб.

Presley
05-26-2007, 14:16
тъй има едно момиче от класа ми което харесвам много от доста време но не мога да кажа същото за нея защото аз в училище съм много затворен и смотан..постоянно лежа на чина и почти не общувам с който и да е
тъй тя от днеска има нет и скайп и да питам удачно ли е да почна да общувам с нея оттам или 1во очи в очи?

Твоя проблем не е дали да започнеш да разговаряш по скайпа или не, а да разговаряш изобщо. По скайпа може да си мн отворен, но ако в училище продължаваш да лежиш няма да има голяма разлика в отношението на момичето към теб.
=D>

bik4eto
05-26-2007, 14:54
emi 6tom ima skype govorete ama i v u4ili6te ne se pravi na umrql

Phenomenon
05-26-2007, 15:41
Пиши и в скайп...щом си затворен ще е доста по добър ход...но заедно с това трябва да се промениш и в даскало...да я заговаряш...да общуваш с другите...разни такива неща...пиши ми в скайп: zvera_ да видиме кво може да се направи по въпроса :)

Mementomori
05-26-2007, 15:57
Щом си срамежлив и се притесняваш,когато общуваш с хората,определено е по-добре да я заговориш в Skype,но и в реалността трябва да предприемеш някакви крачки към общуване с останалите(както с въпросното момиче,така и с другите съученици).Предполагам,че разговорите в чата ще ти помогнат да се отпуснеш и в реалността!Постепенно ще усетиш промяната,отначало разговорите ще са съвсем общи и кратки "Как си?Какво правиш?",но след това ще опознаеш класа си по-добре и може да излизате заедно и ще имате много общи теми!Успех!Ще стане!

Adwokat
05-26-2007, 15:58
davai v skype da ne ti puka..;]

Just_say_no
05-26-2007, 16:53
davai v skype da ne ti puka..;] :smt023 :smt023 :smt023

6o6kotooo
05-26-2007, 16:55
skype skype skyep!!!!! xxx

pyx4eto
05-26-2007, 17:03
Ами почни от скаип,но наистина поведението ти трябва да се промени изцяло :wink:
Само на едно се чудя...как като си толкова необщителен ще и вземеш скаипа... :-s

koalka
05-26-2007, 18:34
Опитай се да промениш това, което си сега.

playful_baby
05-27-2007, 08:57
тъй има едно момиче от класа ми което харесвам много от доста време но не мога да кажа същото за нея защото аз в училище съм много затворен и смотан..постоянно лежа на чина и почти не общувам с който и да е
тъй тя от днеска има нет и скайп и да питам удачно ли е да почна да общувам с нея оттам или 1во очи в очи?
ммм пиши и няма лошо ама като и пишеш в skype после и говори и в училище да не стане така да и пишеш само а като се срещнете очи в очи и дума да не продумаш #-o