PDA

View Full Version : Moderated: Хубаво ли е да вземеш гаджето си на бала?



05-26-2007, 12:01
Вие как мислите хубаво ли е да вземеш гаджето си на бала? И как бихте постъпили?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

experiment_m
05-26-2007, 12:42
Като отношение спрямо него е добре да го вземеш. Но за самия себе си е по-добре да си сам и никой да не ти мрънка с кого танцуваш, прегръщаш и говориш.Ще гледаш как другите правят каквото си искат, а на теб ще ти се налага да се съобразяваш с него.

alkobalko
05-26-2007, 12:51
Да, защо да не е добре. Какво по-хубаво от това да споделиш една отнай-специалните си вечери с любимия човек.

05-26-2007, 13:07
Вие как мислите хубаво ли е да вземеш гаджето си на бала? И как бихте постъпили?
Не е добра идея. Ама гледай да не ти се обиди. Като цяло да има някого с теб на бала не е хубаво, защото трябва да му обръщаш внимаени. А бала е нщо в което трябва да паднат всички задръжки. Когато си вземеш гаджето трябва малко или много да се държиш роамтично, а на бала това е чисто губене на време. Имах едни познати дето си отидоха двамата и цяла нощ стояха и се гледаха и целуваха. Изиграха една-две балади и това беше. А около тях всичко крещи вика дансинга се пука по шевовете, те стоят и се гледат. Супер тъпо беше.

malkoto^f
05-26-2007, 14:52
Да, защо да не е добре. Какво по-хубаво от това да споделиш една отнай-специалните си вечери с любимия човек.

Cerealkiller
05-26-2007, 22:09
Da mn qsno! Kvo ti puka kva ti e roklqta -vajno e kuv ti e kavalera ...
:-D tva be6e mn tupa misul .. :smt005

Forslor
05-26-2007, 22:33
НЕ ! Това е времето в което си взимате довиждане със всичките съученици със които сте преживали доста през годините след което се разпръсквате като може със някой да не се видите повече.
Балът е един път в живота ,а гаджета под път и над път.

Пък аз както казаха по-по нейде горе немога да й обръщам постоянно внимание. Разбира се има изключения ако приятелката е от класа.

Със нашия клас сме се разбрали никакви странични хора(гаджета , приятелки , на стринка ти очинайката ,че дъщерите й и т.н) ,защото малко е да се каже ,че ще се издивява :lol:

midsummer```
05-27-2007, 07:12
nqma ni6to lo6o da si vzeme6 gadjeto na bala,no ne i v restoranta,kadeto 6te ste vsi4ki ot u-6te.za6to da nqma6 dama ili kavaler ot u vas,koito da te izprati do u-6te,a za6to ne i da doide v diskotekata po-kasno...ne moje da se zarani 4ovek da e v su6tata disko :P

sexa_na_kompleksa
05-27-2007, 08:46
Ако държиш на него,го вземи.Подкрепям мнението на Aleandra ;)

TORBALAN
05-27-2007, 09:14
мн ясно 4е да .. :roll: :wink:

krem4et0
05-27-2007, 20:54
Твърдо против!
На моя бал 1 от момчетата беше с дама. момичето седя 1-2 часа и умря от тъпотия. Стана си и си тръгна. Евала й правя все още за тази постъпка. а беше дала сума ти пари за рокля, обувки и т.н. Тази вечер не е за любов, а за купон. Тази вечер не е и за секс(много е тъпо това). Вечерта е за да кажеш сбогом на 1 период от живота ти-ученическия, в който твоят приятел не е присъствал през цялото време. С гаджето мога да съм всеки 1 друг ден, но не и този!

sh3_1s_7h3_0n3
05-27-2007, 21:03
зависи до колко се разбираш с класа си. той може да дойде да речем в дискотеката... там не можеш да си с целия клас...след 12ч обикн всички се разпръскват. при нас поне така стана и приятелят ми дойде към 12ч и мн се радвам, че го направи. чувствах се мн хубаво. хем в дискотеката бях с приятели и се забавлявах, хем той беше до мен... а и не ме е ограничавал да стоя само при него или да не обръщам на никого др внимание (както всъщност се опасявах, че може да стане...) само че няма да можеш да танцуваш с момче... и ще те пази мн... в дискотеката затанцувахме с един съученик... а той през цялото време докато съм танцувала ме гледал на кръв (признавам, не знаех... мислех, че ще разбере.. все пак съученик)...ама после се оправихме и се реванширах в стаята ^^ 8)

тааа...въпрос на личен избор. аз лично не съжалявам 8)

Seducti0n
05-28-2007, 07:15
Здравей.Балът катао цяло за мен е една изключителна важна и красива част от живота на всеки човек.Сама прецени какво би искала от този незабравим ден-това да споделиш щастието си и с гажето ли или да се ондадеш изцяло на съученицзите си.Ако си подредиш нещата по преоритети ако успееш да съчетаеш двете ще бъде чудестно.В случай обаче че гаджето ти е от по-ревнивито и за най-малкоо нещо ти прави физиономии просто се лиши от негоново присъствие точно в този ден.В противен случай и за двама ви няма да бъде приятно чудесно незабравимо.Успех. :wink:

teenkopele
05-28-2007, 07:25
Егати въпроса... много ясно, че бих го взел, ако имах такова.

krem4et0
05-28-2007, 08:07
зависи до колко се разбираш с класа си. той може да дойде да речем в дискотеката... там не можеш да си с целия клас...след 12ч обикн всички се разпръскват. при нас поне така стана и приятелят ми дойде към 12ч и мн се радвам, че го направи. чувствах се мн хубаво. хем в дискотеката бях с приятели и се забавлявах, хем той беше до мен... а и не ме е ограничавал да стоя само при него или да не обръщам на никого др внимание (както всъщност се опасявах, че може да стане...) само че няма да можеш да танцуваш с момче... и ще те пази мн... в дискотеката затанцувахме с един съученик... а той през цялото време докато съм танцувала ме гледал на кръв (признавам, не знаех... мислех, че ще разбере.. все пак съученик)...ама после се оправихме и се реванширах в стаята ^^ 8)

тааа...въпрос на личен избор. аз лично не съжалявам 8)
И какво стана-балът бил 1 дискотека и секс след нея. Вие сега така мислите, ама елате на моето. Тези дни по баловете си спомних моя и колко ми беше хубаво. Грам не се разбирах с класа и всички ми мразеха. Заради тормоз от тяхна страна за 1 седмица преди бала отслабнах с 7-8 кила и пак си прекарах ок.

shadow4e
05-28-2007, 11:35
Само в дискотеката, иначе-не. А, да и само ако е разбран и ти дава да си танцуваш с всички, а не да те ограничава и да трябва само с него да танцуваш.
Аз лично съм в един клас с моя и ще сме заедно естествено, но няма да седя до него през цялото време. Ще му кажа предварително, че ще танцувам с всички, защото иначе той обича да ме обседи и да танцуваме постоянно прегърнати :) Което и аз обичам, ама догодина няма да стане така :)

_[LiFe-StiLe]_F
05-28-2007, 11:43
аз смятам, че не е подходящо! все пак това е завършването на класа! това е ВАШАТА вечер, а не твоята и на гаджето! с него можете винаги да излезете, да се забавлявате, но тази абитуренска е специално на класа - първа и последна!

имате мои приятели, които на бала домъкнаха гаджетата си и повярвай ми - беше супер глупаво от тяхна страна! зарязаха ни всички и си празнуваха настрани, колкото и да ни уверяваха отначало, че ще си бъдат с нас :-s абе общо взето простотия!

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2007, 14:34
зависи до колко се разбираш с класа си. той може да дойде да речем в дискотеката... там не можеш да си с целия клас...след 12ч обикн всички се разпръскват. при нас поне така стана и приятелят ми дойде към 12ч и мн се радвам, че го направи. чувствах се мн хубаво. хем в дискотеката бях с приятели и се забавлявах, хем той беше до мен... а и не ме е ограничавал да стоя само при него или да не обръщам на никого др внимание (както всъщност се опасявах, че може да стане...) само че няма да можеш да танцуваш с момче... и ще те пази мн... в дискотеката затанцувахме с един съученик... а той през цялото време докато съм танцувала ме гледал на кръв (признавам, не знаех... мислех, че ще разбере.. все пак съученик)...ама после се оправихме и се реванширах в стаята ^^ 8)

тааа...въпрос на личен избор. аз лично не съжалявам 8)
И какво стана-балът бил 1 дискотека и секс след нея. Вие сега така мислите, ама елате на моето. Тези дни по баловете си спомних моя и колко ми беше хубаво. Грам не се разбирах с класа и всички ми мразеха. Заради тормоз от тяхна страна за 1 седмица преди бала отслабнах с 7-8 кила и пак си прекарах ок.

не. балът беше в ресторанта кажи-речи... до 12ч там... имаше танци, песни... не беше лошо. напротив. настроението беше приповдигнато. почти не сме сядали на масите. но до 12ч с целия випуск, всички съученици... след т'ва се пръснахме по различни дискотеки, 'щот един слушал чалга, пък друг искал техно, ама защо да не слушаме ретро... и тогава вече дойде приятелят ми.. а и той познаваше повечето ми съученици, така че нямаше проблем. съчетах и 2те неща и не съжалявам. никак дори. 8)

krem4et0
05-28-2007, 16:55
зависи до колко се разбираш с класа си. той може да дойде да речем в дискотеката... там не можеш да си с целия клас...след 12ч обикн всички се разпръскват. при нас поне така стана и приятелят ми дойде към 12ч и мн се радвам, че го направи. чувствах се мн хубаво. хем в дискотеката бях с приятели и се забавлявах, хем той беше до мен... а и не ме е ограничавал да стоя само при него или да не обръщам на никого др внимание (както всъщност се опасявах, че може да стане...) само че няма да можеш да танцуваш с момче... и ще те пази мн... в дискотеката затанцувахме с един съученик... а той през цялото време докато съм танцувала ме гледал на кръв (признавам, не знаех... мислех, че ще разбере.. все пак съученик)...ама после се оправихме и се реванширах в стаята ^^ 8)

тааа...въпрос на личен избор. аз лично не съжалявам 8)
И какво стана-балът бил 1 дискотека и секс след нея. Вие сега така мислите, ама елате на моето. Тези дни по баловете си спомних моя и колко ми беше хубаво. Грам не се разбирах с класа и всички ми мразеха. Заради тормоз от тяхна страна за 1 седмица преди бала отслабнах с 7-8 кила и пак си прекарах ок.

не. балът беше в ресторанта кажи-речи... до 12ч там... имаше танци, песни... не беше лошо. напротив. настроението беше приповдигнато. почти не сме сядали на масите. но до 12ч с целия випуск, всички съученици... след т'ва се пръснахме по различни дискотеки, 'щот един слушал чалга, пък друг искал техно, ама защо да не слушаме ретро... и тогава вече дойде приятелят ми.. а и той познаваше повечето ми съученици, така че нямаше проблем. съчетах и 2те неща и не съжалявам. никак дори. 8)
При нас балът е в ресторантът до към 5 сутринта, после е дискотека и после изгреви. То и за дискотека няма май време. В 1 зеведение на центъра се събират абитуриенти и играят хора до 9-10 сутринта. какъв е тоя бал до 12 часа?

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2007, 17:09
представа нямам.... добре, че нямах и големи очаквания... всъщност не знаех и какво да очаквам, де :roll: но така се развиха нещата при нас... аз принципно си постоях и след 12ч, но те бяха започнали вече да се разотиват...иии кой на където му скимне... тези, дето най-ревяха за класа... те първи си обраха крушите... иначе 'много ще си липсваме'... за т'ва и не съжалявам, че взех приятеля си след това и бяхме заедно... просто предварително предполагах какво би могло да стане...
но ако на другите, абитуриентските им ще са до към 4-5ч - някак по-върви да не вземат гаджетата си... ест, че ще трябва да отделиш повече внимание за класа си... но ако е като при нас.... не виждам нищо кой знае к'во 8) ние 'щот сме 'голямата работа' и за т'ва.. какво да се прави.. няма място за съжаления.. к'вот било - било...аз си изкарах добре... в крайна сметка, всеки сам трябва да си прави хубавото... ако трябваше да разчитам на другите... мани, мани... 8)