PDA

View Full Version : Помогнете ми, че съм мноо зле



ааа
05-26-2007, 13:36
Здравейте. Значи аз щото съм много зле, а попринцип тийновете мосово сте много зарибени и разбирате от компютри.
Та значи аз не знам как да си кача музика на телефона от компютъра.
Първо опитах чрез bluetooth-a обаче нещо не стана и пробвах и с кабела, обаче пак не се оправих
Телефона ми е марка VK между другото ако това има някакво значение
Наистина от компове нищо не включвам.
Така, че много ще съм ви благодарна ако някой бавно, ясно, търпеливо и просто ми обясни кво да правя
ПП:Надявам се да не се смеете много, ама бабичките много не разбираме от такива работи :oops: :smt005 :oops:

Forslor
05-26-2007, 19:16
Здравейте. Значи аз щото съм много зле, а попринцип тийновете мосово сте много зарибени и разбирате от компютри.
Та значи аз не знам как да си кача музика на телефона от компютъра.
Първо опитах чрез bluetooth-a обаче нещо не стана и пробвах и с кабела, обаче пак не се оправих
Телефона ми е марка VK между другото ако това има някакво значение
Наистина от компове нищо не включвам.
Така, че много ще съм ви благодарна ако някой бавно, ясно, търпеливо и просто ми обясни кво да правя
ПП:Надявам се да не се смеете много, ама бабичките много не разбираме от такива работи :oops: :smt005 :oops:
То едно е да си зарибен по - игрички и т.н , друго е да си зарибен всъвсем друга посока отнасяща се до PC тата. Изобщо , защо не си написа проблема без да изпадаш в подробности :lol:
Пък това VK изобщо не ми говори нищо, но се разтърсих и видях ,че съществуват такива телефони . Та явно е бил внесен в България и се е наложило разкодиране и т.н. Може точно тук да са объркали работата и да има някакви неизправности по софтуера на самия телефон.
Това е единия вариант - другия си ти : :lol: ,че неможеш правилно да го свържеш и настроиш.
Имаш ли Bluetooth на компютъра ?
Имаш ли инсталирана програма за работа с Bluetootha + драйвери.

Тази марка телефони не е особено популярна в България и просто незнам как да ти помогна. Кажи поне модела на телефона ,защото повярвайми това има не голямо ,а ОГРОМНО значение ... освен ,че е VK ?
Например : VK500 и т.н

aaaaaaaaaaaaaaaa
05-26-2007, 22:00
Значи тела е vk2020
На компа нямам нищо.
Един фр ме посъветва за някаква програмка blu... нещо си. Изтеглих я ама нещо не се оправих с нея :oops:
Така де продупредих Ви че съм си напрваво за смях :oops:
Ако някой ми обясни точно, ясно и подробно какво да направя ще съм му много благодарна.
Та занчи на въпросите ти:
Имаш ли Bluetooth на компютъра ?
Ми не :oops: Но и нито нз как да си сложа нито от къде. Абе резил работа от всякъде
Имаш ли инсталирана програма за работа с Bluetootha + драйвери.
Инсталнах една, ама нещо не се оправих с нея и за тва реших, че ме нерви и я изтрих :D :D :D
А иначе съм сигурна 99.9%, че проблема е в мен, а не в тела :D :D :D
Който ми помотне ще намаже една виртуална целувка :smt008 :lol: :lol: :lol:

Forslor
05-26-2007, 22:34
Никой неможе да ти помогне преди да си купиш и bluetooth за компютъра oт Германос , Технополис , Техномаркет , Метро ...почти във всички магазини за електроника и компютри разполагат .
След което като си го закупиш го включваш към компютъра ..той идва със СД в което са и драйверите и програмата съответно която ти е нужна.