PDA

View Full Version : Работа за тийнейджъри



fulldelight
05-26-2007, 13:52
Здравейте!
Потърсих и видях подобни теми, но в нито една не се е стигнал до краен резултат (или поне в моите очи :P )

Аз съм на 16 години и просто ТРЯБВА да си намеря работа за лятото, защото нон стоп да крънкам наще не става - мисля, че всички знаете какво имам предвид. За това искам да попитам дали знаете място, където може да се търси работа и за тийнове. Аз гледах сайтове за работа, вестници и т.н. но никъде не се споменават хора под 18. Някъде чувах, че можело да се запишем и ние в бюрото по труда, но не знам дали е вярно.
Моля всеки който знае нещо по въпроса, да пише плс ! :)

Exothermic
05-26-2007, 14:00
Хъм ,дам и мен ме интересува за някаква работа за лятото....дайте инфо,че и аз не намирам :-k

experiment_m
05-26-2007, 14:37
За 16 годишните най-лесно е да си намерят работа като сервитьори, продавачи на някоя сергия или малък магазин, автомивки и т.н. Абе в общи линии на всяко място където властите по-трудно могат да упражняват контрол. Но, защо не поизчакате още някоя годинка, докато ваште могат да ви издържат, защото после като се почне с ходене на работа чак ще ви писне. Възползвайте се от свободното си време и неангажираност.

05-26-2007, 15:16
za 16 i po 16 kajete nqkakva rabota ama ne da razpravqte 4e moje tui moje onui v mn temi se poqvqva nqkoi deto kazva 4e primerno e razdaval listovki ama nikoi ne kazva otkade si e nameril rabotata adres telefon ne6to?
i tai si4ki temi za rabota sa edni i sa6ti i se nqma kraen otgovor i se se puskat novi.
koito znai ne6to da napi6e konkretno

LunaTriCk
05-26-2007, 15:18
да духат топките в тотото :lol:

n1ght_shadow
05-26-2007, 16:00
na4i fa6ta6 1 Alo Burgas i gleda6 tam obqvite :D a ina4e moje6 da si izkara6 razre6itlno za ravota.. ne e trudno

05-26-2007, 17:33
място за търсене на работа?боже, боже...ццц...

На 16 - работа само с връзки.Не вярвам някой непознат да си заложи всичко на карта като наеме непълнолетни.
Миналата година се уредих за цяло лято на морето, надявам се и тази да ми се получи работата:))
А, иначе:
-промоутъри(ще ви вземат без проблем, но на мен не ми допада да кисна някъде по 6 часа)
-в Mc'Donalds, KFC, Googies - очакват ви с отворени обятия, но това ли е, което искате(да миришете на пържено, да се горите на грила, след работа да се прибирате капнали и без желание да погледнете каквато и да било храна(супер е, ако ще минавате на диета:))
-автомивки(за момчетата) - дам, това е вариант

не ми идват други брилянтни идеи в момента...
Аз лично се надявам септември да късам билети в някой театър:)), каква мечта само:))

Blab
05-26-2007, 17:34
място за търсене на работа?боже, боже...ццц...

На 16 - работа само с връзки.Не вярвам някой непознат да си заложи всичко на карта като наеме непълнолетни.
Миналата година се уредих за цяло лято на морето, надявам се и тази да ми се получи работата:))
А, иначе:
-промоутъри(ще ви вземат без проблем, но на мен не ми допада да кисна някъде по 6 часа)
-в Mc'Donalds, KFC, Googies - очакват ви с отворени обятия, но това ли е, което искате(да миришете на пържено, да се горите на грила, след работа да се прибирате капнали и без желание да погледнете каквато и да било храна(супер е, ако ще минавате на диета:))
-автомивки(за момчетата) - дам, това е вариант

не ми идват други брилянтни идеи в момента...
Аз лично се надявам септември да късам билети в някой театър:)), каква мечта само:))

еее, мн съм калпава напоследък:)))

miminia
05-26-2007, 17:58
пробвай в автомивки или да продаваш сладолед :lol: или тия работа по домовете ли беше или нещо подобно дето ти даваха нещо да прайш в къщи,друго друго...дда разлепваш обяви и листвоки :wink:

Exothermic
05-26-2007, 18:20
Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...

Presley
05-26-2007, 19:25
Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...
Ахахаха предсати си на 35 грядуса...един памперс с едно огромннн,мириэливо,раплуто лайноо :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Мнооо ше е приятна тая работа :-D

sh3_1s_7h3_0n3
05-26-2007, 19:35
Аз мисех лятото да гледам малки деца да по няколко часа.Ма ще видя...

т'ва с малките деца е голяяяяяяяяма отговорност!

Exothermic
05-26-2007, 19:36
Нямах предвид бебета!!!!!!!!
За нищо на света! :smt019

sh3_1s_7h3_0n3
05-26-2007, 19:38
независимо от т'ва колко са големи..... т'ва е двойна отговорност!

Exothermic
05-26-2007, 19:47
Знам ,аз имах предвид памперсите 8-[ :lol:

teenkopele
05-28-2007, 07:36
Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
Успех. :wink:

05-28-2007, 07:55
Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
Успех. :wink:

ехе, ехе:)))
Приморско, Приморско...обичам си го аз Приморско:)))
Нооооо, точно сега ги следят отблизо дали работят дечица, на мен лично в това ми се състои проблема:)))иначе е вярно, че има работа, но няма да те наемат да сервираш алкохол, ако нямаш правото да го употребяваш...дори да си в заведението:))

teenkopele
05-28-2007, 08:15
Ако си извадиш разрешително за работа, това ще ти бъде само в плюс. От къде да го извадиш?- Министерството на труда и социалната политика.
Ако имаш някакво желание да бачкаш на морето, ще ти препоръчам Приморско. Две поредни години ходя на почивка там и по заведения все гледам някакви обяви за сервитьори/сервитьорки и т.н.
Успех. :wink:
...да те наемат да сервираш алкохол, ако нямаш правото да го употребяваш...дори да си в заведението:))

Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна. :wink:

05-28-2007, 08:36
Аз мисля да почвам строителен работник,тва е истината. Мъжка работа,кви са тия лигавщини "промоутър",продавач,разлепчвач,детег едач и така нататък булшитс...
Бачкаш си като пич,бъркаш гипс на майсторите,товариш си чували с цимент,почиваш си през 10 минути,лафиш си по цел ден с другите работници за кви ли не простотии. Работата обикновено е до 5:30-6 вечерта. След това се прибираш,един душ,почиваш,ако си изморен и излизаш с достатъчно пари в джоба цяла нощ по дискотеките и кръчмите да пиеш с приятели и да се забиваш с мацки. Ето това е перфектното лято,което лично аз очаквам и желая 8)
Да, миналото лято бях общ работник на тея дето правят топлоизолации и честно казано беше ужасно... вярно по 20лв на ден, ама си е къртовски труд от сутрин до вечер секи ден. Тва лято няма отново да се тормозя - наистина е 6ит

05-28-2007, 08:36
Аз мисля да почвам строителен работник,тва е истината. Мъжка работа,кви са тия лигавщини "промоутър",продавач,разлепчвач,детег едач и така нататък булшитс...
Бачкаш си като пич,бъркаш гипс на майсторите,товариш си чували с цимент,почиваш си през 10 минути,лафиш си по цел ден с другите работници за кви ли не простотии. Работата обикновено е до 5:30-6 вечерта. След това се прибираш,един душ,почиваш,ако си изморен и излизаш с достатъчно пари в джоба цяла нощ по дискотеките и кръчмите да пиеш с приятели и да се забиваш с мацки. Ето това е перфектното лято,което лично аз очаквам и желая 8)
Да, миналото лято бях общ работник на тея дето правят топлоизолации и честно казано беше ужасно... вярно по 20лв на ден, ама си е къртовски труд от сутрин до вечер секи ден. Тва лято няма отново да се тормозя - наистина е 6ит

Valar
05-28-2007, 15:25
Изморително е,да,особено в началото... но се свиква... А и поне знаеш,че наистина работиш нещо и то не като п*тка,а като мъж.

Друга готина работа е барманче и сериозно съм се замислил да запиша в скоро време курс за барман,да си изкарам тапия и да почна да работя тва. Професията има много предимства - общуваш с много хора,ставаш супер сръчен,около теб ще е пълно с готини момичета и така нататък... :wink:
Да върха е!
Препоръчвам курса на всички заслужава си а и е за малко пари.

Exothermic
05-28-2007, 16:42
ATAKABG
Абе ти да не си Бобсън? :-k

ПП-Сорка за флууууууууда! :-D

SouL^*DiViNe
05-28-2007, 17:09
Епа елате в Бургас на морето и 100% ще си намерите работа :wink: Хотели,ресторанти,кафета.... .пфф колкото искаш,пък и заплащането е добро.Аре успех \:D/

Blab
05-28-2007, 17:30
Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна. :wink:

Хехе....е, нееее:))Ник'ви чудеса не прави, мен затова не искат да ме вземат тая година(поне засега...)
Я, я .... искам да чуя кой е приятелят:))(име и град:)))хехе
Аз работих именно в столова, което си е мн ха оферта, 'щото работиш по 4 часа на ден, останалото време от деня си на плажа, вечер - по дискотеките...

Exothermic
05-28-2007, 19:36
С една дума -ОЛИГОФРЕН!Радвам се,че не си той ,ъъъъ да тфа беше! :lol: :smt005

teenkopele
05-29-2007, 07:30
Едно разрешително за работа на малолетен прави чудеса.
Това, което го казваш за пръв път го чувам, но дори да е вярно, не е речено, че само в заведенията има работа. Станциите също са вариант. Един приятел на приятел миналата година за 300-350лв (не помня точно) бачкаше в столовата на една станция, като получаваше безплатно легло и храна. :wink:

Хехе....е, нееее:))Ник'ви чудеса не прави, мен затова не искат да ме вземат тая година(поне засега...)
Я, я .... искам да чуя кой е приятелят:))(име и град:)))хехе
Аз работих именно в столова, което си е мн ха оферта, 'щото работиш по 4 часа на ден, останалото време от деня си на плажа, вечер - по дискотеките...

Това, че теб не те взимат нищо не значи.

Сашо се казва човека. :wink:

KoRn
05-29-2007, 07:57
suglasen sum s AKAKABG 6te napravq su6toto cqlo lqto.....

krasivata_luvica
05-29-2007, 09:18
http://www.zaplata.bg/

zdravchetoo
05-14-2016, 10:11
hora az sym na 15 i iskam da si namera nqkakva rabota za tova lqto obache nemoga da si namera a i pyk nashte me navikvat help me

MalePan7her
05-14-2016, 11:15
Здравейте!
Потърсих и видях подобни теми, но в нито една не се е стигнал до краен резултат (или поне в моите очи :P )

Аз съм на 16 години и просто ТРЯБВА да си намеря работа за лятото, защото нон стоп да крънкам наще не става - мисля, че всички знаете какво имам предвид. За това искам да попитам дали знаете място, където може да се търси работа и за тийнове. Аз гледах сайтове за работа, вестници и т.н. но никъде не се споменават хора под 18. Някъде чувах, че можело да се запишем и ние в бюрото по труда, но не знам дали е вярно.
Моля всеки който знае нещо по въпроса, да пише плс ! :)

Жалко, че не си от Варна! Веднага щях да те взема при мен.

solo_
05-14-2016, 13:02
hora az sym na 15 i iskam da si namera nqkakva rabota za tova lqto obache nemoga da si namera a i pyk nashte me navikvat help me

https://www.google.bg/#q=%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%B7%D0% B0+%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8

Сол
05-14-2016, 19:15
Промоутъри ги наемат на тази възраст, за нещо друго не знам дали ще те вземат.

stela1508
03-22-2018, 14:49
Аз съм на 16 и изкарвам страходни пари от вкъщи не само през лятото. Използвам сайт за преглеждане на реклами за всяка, реклама получавам 10 цента или 20 стотинки Звучи сложно, но не е просто стоя на компютъра и пиша четирицифрени числа, които ми излизат на цветна картинка, над рекламата. Много е лесно, трябва ви само малко време и евентуално помощ от родител да преведете парите на кредитната им карта Наистина е елементарна работа и на всичко отгоре, ако ми се занимава и имам време, изкарвам по 300$ или 600лв. на ден, ето линка:

http://ogmoney.site/3385221499536/

Само да предопредя първия път трябва да съберете минимум 150$ за да си ги преведете

Megzme
04-09-2018, 23:23
ami teglila li si gi, tezi reffery trqbva li da gi imash I kakwo predstavlqvat ?

Anonymous96
04-10-2018, 06:14
Какво значи нон-стоп да крънкав ваще ти какво си мислиш, че ще изкараш за едно лято 1200-1500 лева не повече ти щом така говориш сигурно правиш големи разходи, първо намали си разходите хърчи по-малко, второ за едно лято тези 1500 лева мислиш ли, че ще ти стигнат за някъде... (да не говорим, че ще се запознаваш с нови хора с които ще искаш да излизаш (разходи), после ще си хванеш приятелка и нея ще черпиш, ще я водиш на рестуранти, ще и купуваш подаръци(разходи)... може да започнеш фитнес и/или диета (още разходи) ....Ще дойде време ще започнеш уни(ако не те мързи да изкараш висшо) и там сумати пари ще отиват, после ще решиш, че с приятелката ти искате да живеете заедно ще се изнесеш на квартира и квартирата като плащаш пак 250-400 лева ... Така, че гледай да намаляш разходите, за да им искаш по-рядко пари и от тук от там някой лев, но ако влезеш ТУ , СУ , дори унсс ще имаш много да четеш и време няма да имаш за работа...

mishetopetrova
04-27-2018, 07:08
Някой знае ли колко горе-долу плащат за 1 час за детегледачка в София?

tanitaivanova
05-12-2018, 12:03
Оставете ги тези пари от интернет и т.н.. Гледайте на нещата в дългосрочен план, а за лятна работа.. Аз съм си намирала работа за лятото от сайта https://www.zaplata.bg/ има доста добри предложения, просто трябва да отделиш 30 минути и да разгледаш :D Дано съм била полезна