PDA

View Full Version : Moderated: Въпросът ми се отнася за кестеновите трици



No_Mercy
05-26-2007, 14:09
Е уж търсих не можах да намеря такава тема ако се повтаря ключ и готово

Така въпросът ми се отснася за кестеновите трици наскоро ми каза че действали за почистване на лицето, някой ползвал ли е ако да нека сподели...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Exothermic
05-26-2007, 14:25
Хъм продават се на маска,поне тези които аз ползвах,но нямаха голям ефект :roll:

cherinka
05-26-2007, 15:47
Аз ги ползвах.
Помня, че си ги бях сложила точно два пъти и след тва се отказах, щото много се цапотих с тях.
Мама ми ги беше взела и беше казала, че много помагали против черните точки.
Даже, одеве ги търсих из вкъщи, ама не можах да ги намера, а ме мързи да ходя до аптеката да си взема други, та мисля пак да почна да се мацам с тях. :-D

No_Mercy
05-26-2007, 15:50
Аз ги ползвах.
Помня, че си ги бях сложила точно два пъти и след тва се отказах, щото много се цапотих с тях.
Мама ми ги беше взела и беше казала, че много помагали против черните точки.
Даже, одеве ги търсих из вкъщи, ама не можах да ги намера, а ме мързи да ходя до аптеката да си взема други, та мисля пак да почна да се мацам с тях. :-D


И аз съм решила да пробвам дано помагат

little-wild-lady
05-26-2007, 17:20
Az gi polzvam ot blizo mesec i zasega sum mnogo dovolna.Kojata mi e mnogo po-gladka i 4ernite to4ki se mahat.Struva si da probva6 a i ne sa skupi-okolo 40-50 stotinki.

No_Mercy
05-26-2007, 17:47
Мерси за мненията, значи със сигурност ще опитам дано помогнат

cherinka
05-26-2007, 17:57
Мерси за мненията, значи със сигурност ще опитам дано помогнат
Пиле, златно, калинино :-D

Имаш ли представа на какво приличат, и ти на какво ще заприличаш като си ги сложиш :-D
Цялото ти лице става с едни малки черни точици (тва са триците) и мясаш на замаскирано чудовище :-D
Хъх.
И тряя да седиш маса време с тях. ахах, оле, като се сетя, ме напушва на смях.
Пиши ми като си направиш първата процедура.
Искам и да се снимаш :-D
Много са луди :-D

No_Mercy
05-27-2007, 14:30
Мерси за мненията, значи със сигурност ще опитам дано помогнат
Пиле, златно, калинино :-D

Имаш ли представа на какво приличат, и ти на какво ще заприличаш като си ги сложиш :-D
Цялото ти лице става с едни малки черни точици (тва са триците) и мясаш на замаскирано чудовище :-D
Хъх.
И тряя да седиш маса време с тях. ахах, оле, като се сетя, ме напушва на смях.
Пиши ми като си направиш първата процедура.
Искам и да се снимаш :-D
Много са луди :-D



Хаха мерси че ми каза аз така и така малко го докарвам на блатно чудовище сега поне картинката ще е завършена интересува ме имат ли ефект?