PDA

View Full Version : Защо мъжете изневеряват



Sh@d0w
05-26-2007, 15:28
Защо мъжете изневеряват

Даже бидейки горещо обичани и обожавани от жените си, много мъже не спират да се оглеждат наоколо в търсене на по-подходящ обект за реализиране на сексуалните си фантазии. Въпреки, че времената на първобитния строй са отдавна в миналото, мъжете и жените не престават да бъдат роби на собственото си либидо.

Съществуват няколкото причини, провокиращи силния пол да изневерява на половинките си. На жените пък не им остава нищо друго освен да се самоупрекват: Може би в нашите отношения нещо куца? Може би аз нещо сбърках? Омръзнах ли му? Подобен род въпроси си задава практически всяка представителка на прекрасния пол на определен етап от семейния си живот.

За сведение на любезната читателка си струва да отбележа, че съществуват няколко «разновидности» Дон-Жуани, жадуващи да кръшнат колкото се може повече. Някой обича просто да си пофлиртува с очарователната непозната, някой има нужда просто да осъзнава, че е все още във форма, а някой пък просто предпочита да живее на принципа «да не се ограничаваме с постигнатото».

Ето шест причини, доказващи мъжката изневяра.

1. Его. Да, несъмнено, то е главното достояние на всеки един представител на силния пол. Егото също така е главната причина за неверността му. Сексът с ?чуждо? му придава сили и самоувереност. Колкото повече жени, толкова по-самоуверен става той. Поне веднъж подслушай мъжките разговори за секс и сама ще се убедиш, че в тях главният аспект е количеството, а не качеството.

2. Съперничество. Някои мъже просто не са способни да се отърват от комплекса на първопроходици-пионери ? желанието им да бъдат първи във всичко винаги е водещо. Било то в количеството на изпитото, изяденото, колекцията от бирени капачки, маратонските ?разходки? или още нещо, каквото ти дойде на ум, мъжете от този тип винаги трябва да са на висота. За тях не е толкова важно получаването на удоволствие, колкото последващото му колоритно излагане в компания приятели по чашка.

3. Възбуда На никого не е чуждо чувството на приятно вълнение, сякаш ято пеперуди пърхат в стомаха. Дългогодишната връзка има свойството да превръша плътските потребности в рутина. А гаджето на страна ? това е сравнително добра алтернатива на домашната скука.

4. Просто така. Мъжете изневеряват просто така, просто защото са мъже. Най-интересното е, че практически никой от тях не изпитва чувство за вина по-късно.

5. Да си докаже сам на себе си, че все още го може. Възможно това е един от способите за самоутвърждаване. Особено в критическата възраст, която при доста мъже е плавен преход от пубертета към старческия маразъм. Мъжът не може да приеме мисълта, че остарява и всеки път, завличайки поредната жена в леглото си, се убеждава в наличието на способностите си.

6. Секс. Да, именно сексът. Всичко е просто! За него не е проблем да преспи с друга ей така, без любов. Забваното обаче е това, че той може да влюбен в теб до уши, но въпреки всичко да си кръшка, колкото му душа /и други чсти на тялото/ иска.

В края на краищата, ти сама си решаваш да му простиш или не.

Adwokat
05-26-2007, 15:30
Защо мъжете изневеряват




Щот сме пичове :mrgreen: зарад това го правим ! :wink:

05-26-2007, 15:33
6toto se gadni, bez4uvstevi,podli i dvuli4ni su6testva!Eto za6to

Adwokat
05-26-2007, 15:38
6toto se gadni, bez4uvstevi,podli i dvuli4ni su6testva!Eto za6to

Ti ako si momiche , ne padate po dolo ot nas... dori ste po golemi kurvi ot nas ](*,)

vikipf
05-26-2007, 15:45
Хм... Попринципо това им е в природата.. Не че една жена не ги задоволява достатъчно.. Просто имат нужда от повече от една... Съгласни са на повече като количество отколкото като качество... Не ги оправдавам.. Но не казвам и че грешат.. Все пак такава им е природата, за бога... Това че ни нараняват... Дори не го осъзнават... Какво да кажа... Изневеряват, защото са мъже..

bebito0o
05-26-2007, 16:03
emi to moq ne izneverqva ama deda nzam 6to izneverqvat moje bi iskat ne6u pove4e nz i az... :-s

kindergarden
05-26-2007, 16:13
mi spored men mujete izneveriavat za6toto imat nujda ot pove4e i mai naistina im e v prirodata

p.s. Sh@dOw xubava tema axaxaxaxaxa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

6o6kotooo
05-26-2007, 16:51
Хм... Попринципо това им е в природата.. Не че една жена не ги задоволява достатъчно.. Просто имат нужда от повече от една... Съгласни са на повече като количество отколкото като качество... Не ги оправдавам.. Но не казвам и че грешат.. Все пак такава им е природата, за бога... Това че ни нараняват... Дори не го осъзнават... Какво да кажа... Изневеряват, защото са мъже..
:smt010 :smt010 точно така викоо

alkobalko
05-26-2007, 17:39
Правилото може да важи за мнозинството, но има и изключения. За това съм напълно сигурна, защото до себе си имам такъв човек.

slOw
05-26-2007, 17:43
Защо мъжете изневеряват


добре използваш гуугъл, но отговора на твоя въпрос е, представи си, че 10 години ядеш едно и също нещо за закуска, или пък 5 години, или пък 1, или пък няколко месеца, или дни?!?!? :-$


Правилото може да важи за мнозинството, но има и изключения. За това съм напълно сигурна, защото до себе си имам такъв човек.
време за реклама? всеки мъж изневерява, ако ли не, то той е скрита жена, не че те не изневеряват, но го правят по-рядко и при нужда от средства :smt116 :smt061

koalka
05-26-2007, 18:54
Какво означава това им е в природата?Ако те обича, няма да ти изневярава.Ако ти изневери-не те обича.Това е опрадвание, било им в природата.Ако някой така ми го изтъкне като оправдание, освен да му се изсмея в лицето, друго не може да стане.

05-26-2007, 19:02
Анонимко написа:
6toto se gadni, bez4uvstevi,podli i dvuli4ni su6testva!Eto za6to


Ti ako si momiche , ne padate po dolo ot nas... dori ste po golemi kurvi ot nas

Kakvoto i da kaje6, kakto i da me obidi6, tova nqma da promeni faktite dori i da si tursi6 opravdaniq za haraktera si i da kazva6 na 4ernoto bqlo.

05-26-2007, 19:03
Koalka, mnogo si prava!Naj-nakraq edno tvurdenie, v koeto da e na 100 % istina

korabokroshenec
05-26-2007, 19:05
аз лично не бих изневерявал ако всичко във връзката ми е ОК,но в противен случай си е наложително .... какво да се прави мъжка природа :-D

FelisDirus
05-26-2007, 19:12
Какво означава това им е в природата?Ако те обича, няма да ти изневярава.Ако ти изневери-не те обича.Това е опрадвание, било им в природата.Ако някой така ми го изтъкне като оправдание, освен да му се изсмея в лицето, друго не може да стане.


Коалка, не съм съгласна с теб относно това, че ако те обича - няма да изневери и обратното. Изписах бая постове по тая тема и как ме мързи да обяснявам отново.

Просто изневярата като еднократен акт, на купон, под въздействие на алкохол например не е кой знае какво. Това не означава, че не те обича.

Представи си следната ситуация: Приятелят ти е някакъв адски готин тип - магнит за всички женски. На купон е без теб (примерно не си имала възможност да отидеш), напива се яко с приятели и докато се опитва да релаксира сам в една от спалните му налетява някаква мадама. Пиян е, не осъзнава точно какво върши или пък тя направо си го изнасилва. Това означава ли, че те обича по-малко?

iliqnfenka
05-26-2007, 19:14
Защо мъжете изневеряват?
-Защото жените им не стават :-D