PDA

View Full Version : Моля помогнете ми.



VIrUsS4e
05-26-2007, 16:44
Аз имам проблем, че се спичам като разговарям с момиче. И по точно когато говояр с нея лице в лице. Ако говоря с нея по скайп или по телефона нямам проблеми но видя ли я в училище не моаг да я задоворя. Та да дойдем на въпроса познаваме се с нея от 3 месеца и си говорим мн често по скайп и смс-и и по телефона си говорим дори на среща и предложих да отидем и тя се съгласи и след няколк одена ще излезем и смятам че ще мине добре на срещата защото ще поговорим насаме и ще се опознаем но проблема м ие че като я видя в училище за мен не е проблем да я заговоря ак ое сама но тя вианги ходи с приятели и мен ме е някак срам да я заговоря пред всички ако е сама да но пред всичк исе спичам не знам защо. може л инякой да ми помогне по някакъв начи нда я заговарям когато е с приятели и също така ако може някой да ме опъти какво да правя когато излезем на среща след 1-2 дена и какв ода не правя и къде е най подходящо да я заведа но най-вече какво да правя като излезем? Много ви благодаря предварително за отговорите и за отделеното време.

pyx4eto
05-26-2007, 16:51
Здравеи,
преди всичко трябва да ни кажеш на колко си,има значение.
И така,за заговарянето:Няма от какво да се притесняваш!Момичетата обичат да бъдат заговаряни,а тя явно показва нещо повече от симпатии към теб.Прсото отиди при нея,попитаи я как е,що е,кво става,абе заговорете се :wink: Приятелките и няма да те убият,още повече,че те със сигурносто знаят всяка подробност за отношенията между вас и са настроени добре към теб :-)
А за срещата:Ако нищо не можеш да измислиш,заведи я на класическия романитчен филм в киното и...като изгасят лампите знаеш как се процедира :wink:
А за след срещата..ами...обади и се или и пиши смс,че много ти е харесало и непременно искаш да го повторите..абе не си изпускаи шанса!
Успех и чакаме да разкажеш как е минало :smt006

Mementomori
05-26-2007, 17:15
Здравей,VIrUsS4e!Разбирам твоето притеснение!Само не забравяй,че то може единствено да ти навреди,не и да ти помогне!Отпусни се!Хубаво е,че поне,когато говориш с нея,не се стъписваш.Ако не е сама,като се видите из училищните коридори,поздрави компанията й и започни да си говориш с нея(все пак тя е обектът на твоето внимание).Колкото за първата среща,можете да отидете на сладкарница или някъде другаде,където не е много силна музиката,за да можете да поговорите.След това би била приятна една разходка в някой парк,да седнете на пейка,да продължите разговора.Недей да я целуваш на първата среща,може да помисли,че си с нея,защото те привлича единствено физически!Ако искаш да й покажеш чуствата си към нея,това не е начинът за първа среща!Успех!

VIrUsS4e
05-26-2007, 17:24
Благодаря много и за двата отговора, а аз съм на почти 14 след 3 месеца правя 14. А и какво разбираш под това като изгасят лампите и след това знаеш какво в смисъл за пръв път ми е знам че звучи тъпо ама е така та какво трябва да разбивам с твоите думи? мерси предварително

Uptown_soldier
05-26-2007, 17:39
Аз имам проблем, че се спичам като разговарям с момиче. И по точно когато говояр с нея лице в лице. Ако говоря с нея по скайп или по телефона нямам проблеми но видя ли я в училище не моаг да я задоворя. Та да дойдем на въпроса познаваме се с нея от 3 месеца и си говорим мн често по скайп и смс-и и по телефона си говорим дори на среща и предложих да отидем и тя се съгласи и след няколк одена ще излезем и смятам че ще мине добре на срещата защото ще поговорим насаме и ще се опознаем но проблема м ие че като я видя в училище за мен не е проблем да я заговоря ак ое сама но тя вианги ходи с приятели и мен ме е някак срам да я заговоря пред всички ако е сама да но пред всичк исе спичам не знам защо. може л инякой да ми помогне по някакъв начи нда я заговарям когато е с приятели и също така ако може някой да ме опъти какво да правя когато излезем на среща след 1-2 дена и какв ода не правя и къде е най подходящо да я заведа но най-вече какво да правя като излезем? Много ви благодаря предварително за отговорите и за отделеното време.

А какво ти пука за останалите?

VIrUsS4e
05-26-2007, 17:40
Между другото се казвам Петър ако искате се обръщайте така към мен а ако искате с ника ми няма значение за мен :D

BAYO
05-26-2007, 17:44
Преодолей тоя срам и проблемите ти ще бъдат решени :wink:

Просто ако наистина много я харесваш ще се жертваш в името на каузата. Това е.

Just_say_no
05-26-2007, 18:02
Преодолей тоя срам и проблемите ти ще бъдат решени :wink:

Просто ако наистина много я харесваш ще се жертваш в името на каузата. Това е.

saglasna !!!! :smt023

koalka
05-26-2007, 18:21
Повтаряй си, че всичко ще бъде наред, че няма да се изложиш.Колкото повече си повтаряш, че ще е поредния път, в който ще се провалиш, наистина ще стане така.И наистина преодолей срама си, няма от какво да се срамуваш, излишно е.

Valserp
05-26-2007, 19:09
Пфффф, минаваш, казваш "Здрасти, как си?" то разговора или ще продължи, или ще приключи (защото примерно тя в момента си говори за нещо с другите и не иска да спира). И си продължаваш.

lesistar
05-26-2007, 19:28
бате трябва просто да се отпуснеш и да не мислиш за сяка дума и изречение което казваш пред нея просто ти трябва спокоиствие и сичко ще си доиде на мястото!!-тва е от мен Успех на срещатата

VIrUsS4e
05-26-2007, 19:28
Много в иблагодаря в понеделник ще го напарвя и ще я заговоря в училище пък каквото стане а във вторник сме на среща и ще видим и тогава какво ще стане много ви благодаря.

VIrUsS4e
05-26-2007, 20:25
А искам да питам още нещо:
Какво може да означава ако вобще означава това че когато аз и пращам смс-и тя отговаря а никога тя не праща първия смс в смисъл да ме заговори по скайп ме заговаря но по смс-и не е до сега вианги аз я заговарям , а тя винаги ми отговаря. Може ли да значи това нещо и ако може то какво?