PDA

View Full Version : Според вас правилно ли съм постъпила или съм сгрешила?



tyjni4ko f-4e :(
05-26-2007, 17:39
Здравейте на всички!Ходех с едно момче от друг град,но мн рядко се виждахме на 2 месеца един път и на двамата ни беше мн тежко че не сме заедно,почти една година бяхме заедно но реших че повече тва не може да продължава,а и не мисля че ще издържиме така.Няколко дни много си мислех за нас и вчера реших да поговоря с него и да му кажа че мисля че ще е най-добре да скъсаме,защото така само се измъчваме,адски много се обичаме,но явно това не е достатъчно.И след като и той помисли ми каза че е съгласен с мен,но на него сега,а както и на мен ни е мн тежко.Един негов приятел ме упрекна за тва мое решение със следните думи “За истинската любов няма стени,няма върхове,няма невъзможни неща,разстоянията са нищожни защото е ИСТИНСКА!” и наистина ме накара да се замисля и мисля че е прав.Но все пак мисля че е по добре сега да ни е гадно 1-2месеца от колкото вечно.И все пак много ме е яд че живота е толкова гаден и че не можеш да си с човека когото ОБИЧАШ!!! :(
Според вас правилно ли съм постъпила или точно обратното сгрешила съм?
Мерси на всички които ще отговорят!

Enjoy_yourself
05-26-2007, 17:47
6tom tolkova go obi4a6, po dobre se saberete , vqrno rqdko 6te se vijdate no pone 6te ste zaedno . Rano ili kasno sadbata 6te vi sabere v edin grad i 6te se vijdate po 4esto :) Izdarjali ste edna godina ,zna4i 6te izdarjite o6te ;) a i idva vakanciq, t.e. pove4e svobodno vreme, t.e. pove4e vazmojnosti da se vijdate ;)
e tova e moeto mnenie =) e uspeh :P

Mementomori
05-26-2007, 17:48
Здравей!Не искам да те упреквам,но според мен приятелят на гаджето ти е напълно прав!За истинската любов граници и разстояния не съществуват!Ти каза,че се обичате,но това не е достатъчно,но явно не се обичате толкова много или чуствата са охладнели!Не бива да губиш надежда,че един ден ще бъдете заедно(не е проблем,че е от друг град)!Хората се местят,за да са заедно!Помисли отново,такова ли искаш да ти е окончателното решение или искаш да си с него завинаги!!!!

BAYO
05-26-2007, 17:49
Ако любовта е ИСТИНСКА - е, ДА! Сгрешила си.

Ако любовта ви е 'любов от детството' - е, НЕ! НЕ си сгрешила!

Защо? Еми 1 път на 2 месеца ... прекалено, прекалено недостатъчно.

Adwokat
05-26-2007, 18:00
"1-2 meseca" Istinskata lubov nikoga ne se zabravq ! A i priqtelq mu e bil mnogo prav.

05-26-2007, 18:16
Ако си го обичаш истински, определено си сгрешила...И все пак голямо ли е разстоянието между вас? Мойта приятелка например също е от др град, но града е на 15 мин и има автобуси редовно, така че се виждаме наистина често и това не е проблем...Пък и ако се обичате истински, като свърши даскалото може да обмислите да се съберете в 1 град да продължите с ученето. ;)
Но според мен ти трябва ад постъпиш така, както иска сърцето ти...Ако го обичаш - кажи му го и се съберете отново, ако мислиш, че е просто зарибявка всичкото - откажи се, поплачи си и след 1 седмица ще си ОК. Но 1 година ми се струва доста време и едва ли е просто влюбване :!:

koalka
05-26-2007, 18:19
Най-лесно е да избягаш и да не се обръщаш, вместо да останеш и да се бориш.Образно казано, но нещо такова се случва с вас.Защо да не може да сте заедно?Много тъпо е заради такова нещо да се разделяте.Приятелят му е прав, наистина-и си сгрешила, ако го обичаш истински.

malkoto_sladur4e
05-26-2007, 18:22
Определено си сгрешила!Аз не бих зарязала моя приятел заради такова нещо,макар че също сме от 2 различни града!Постъпила си супер тъпо и щом си го направила това значи не обичаш момчето достатъчно! =; [-( [-X

CrazyInLove
05-26-2007, 19:28
Аз пък мисля че си постъпила правилно това връзка от разтояние си не е работа така като се виждате толкова рядко с времето чувствата ви ще истинат и ще се замислиш че си му била вярна напразно представи си да ти изневери все пак той е момче .... незнам лично мнение имала съм връзка от разтояние и не мисля да повтарям ... Това е моето мнение а ти си решаваш вече дали си постъпила правилно или си сгрешила :wink:

MiMiLoTaAaA
05-26-2007, 19:59
Аз пък мисля че си постъпила правилно това връзка от разтояние си не е работа така като се виждате толкова рядко с времето чувствата ви ще истинат и ще се замислиш че си му била вярна напразно представи си да ти изневери все пак той е момче .... незнам лично мнение имала съм връзка от разтояние и не мисля да повтарям ... Това е моето мнение а ти си решаваш вече дали си постъпила правилно или си сгрешила :wink:

Nap1lno s1m syglasna s CrazyInLove prosto nqma smis1l taka se tormozite i dvamata po dobriqt variant e sega da vi boli ot kolkoto sled vreme . Spored teb va6ata vr1zka p1lnocenna li e 6tom se vijdate na 2 meseca vedn1j ? Spored men ne e . No ti si re6ava6 macka :) :)

hoseto_
05-26-2007, 22:11
Аз пък мисля че си постъпила правилно това връзка от разтояние си не е работа така като се виждате толкова рядко с времето чувствата ви ще истинат и ще се замислиш че си му била вярна напразно представи си да ти изневери все пак той е момче .... незнам лично мнение имала съм връзка от разтояние и не мисля да повтарям ... Това е моето мнение а ти си решаваш вече дали си постъпила правилно или си сгрешила :wink:

=D> =D> =D> =D> =D>

AliceSw
05-26-2007, 22:24
какво ние мислим не е важно

успокой се и си представи, че сте заедно, по-често от обикновено. Като си помислиш за това съжаляваш ли, че си го зарязала, ако да - обади му се и му се извини, ако не - животът е пред теб

VIrUsS4e
05-26-2007, 22:55
Тоя твоя приятел дет те е упрекнал е бил мн прав за любовта няма стени смятам че е по правилно да се съберете пък и можете да направите някак да се виждате по често нз но е по добре да се съберете според мен

lady_kiss
05-27-2007, 07:10
to ne e li vse taq dali 6te se vodi 4e xodite ili ne vie se vijdate mn rqdko awe mai si sburkala

alkobalko
05-27-2007, 07:56
Разстоянието оказва влияние на една връзка. Колкото и да е силна любовта, след време нещата се променят, тъй като не можете да се виждате често.
Ако вашата любов е била толкова силна, може би не е трябвало да късата, а може пък така да е по-добре. Никой от нас не може да ти каже кое е най-правилно за вас. Вие сами трябва да решите какво да правите с връзката си. Вижте се и поговорете, след това решете дали продължавате заедно, въпреки разстоянието, или приключвате, за да не страдате.

BAYO
05-27-2007, 12:18
Най-лесно е да избягаш и да не се обръщаш, вместо да останеш и да се бориш.

Ето тва е истината. За тва говорим !!! =D>

Roki_Boy
05-27-2007, 12:32
spored men si prava az sam imal nqkolko vrazki ot dr gradove i si misleh 4e gi obi4am no takiva vrazki nqmat badi6te

BebeTooOoo
05-27-2007, 12:58
Ем наистина в една връзка разстоянието пречи , но само на някой.Ако наистина го обичаш не разбирам какво ти пречи в това че сте от различни градове.За любовта граници няма. За мене де.Вие най - добре се вижте , поговорете и сами решете какво ще правите - дали ще се съберете или ще се разделите...

lilito90
05-27-2007, 14:58
аз лично съм против връзките от разстояние.за какво ти е това момче като неможеш да го запознаеш с приятелите си,с родителите си,да неможеш да споделиш деня си с него?аз това не го разбирам и немога да го приема!

nasty_f
05-27-2007, 15:31
Офф,така като чета това имам чувството,че и с мен ще стане същото,защото ни дели голямо разтояние :cry: .....И въобще не знам как да ти помогна,честно ти казвам...


"...защото току-що бе разбрал,че има нещо по-страшно от това да обичаш някого.А именно-да живееш без него... "

LofYou
05-27-2007, 16:05
Ами ако толкова много го обичаш ще е по добре да се съберете колкото и да ти е трудно на теб и на него от разстоянието ... но ако мислиш че ще го превъзмогнеш по добре се раздваи на живота около теб .. успех :wink: :wink:

Presley
05-27-2007, 16:17
какво ние мислим не е важно

успокой се и си представи, че сте заедно, по-често от обикновено. Като си помислиш за това съжаляваш ли, че си го зарязала, ако да - обади му се и му се извини, ако не - животът е пред теб
Точно така,и аэ съм на това мнение. =D>