PDA

View Full Version : misleh si edno okaza se drygo



bqsna ky4a_f
05-26-2007, 19:01
zdraveite all iskam da vi spodelq ne6too..... i znam 4e vie nai dobre 6a me arzberete .. zna4i 1 mesec seki den edno mmom4e uidva6e tam kadeto nie se sabirahme otna4alo ne mi dopada6e daje ne mi be6e priqten no edin den razbrah 4e go obi4a. sega postoqno si mislq za nego zaradi nego s epromenih i si4ko no toi sprq da idva pri nas i sega mnogoooooooo mi lipsva neska za malko se otbi pri nas no az tolkova da si bqh zagybila gramatikata 4e nz ko da kaja pls kajete mi kako da napraq za da go nakamra po nqkav na4in pak da idva pri nas no da ne psrozvy4i taka 4e az iskam da idva ili 1e go haresvam ami taka smao priqtelksi az mislq da my zema nomera i da my napi6a sms 4e go haresvam psotoqno se zasi4ame po centara toi mi s eysmihva kazval e na moite prietli 4e ne e bezrazli4en kam men no az isakm da go popitam kakva e pri4inata 4e toi sprq da idva pri nas i s e4ydq da ne bi da sam az a vie kakvo mislite???


ps tanks predtvaritelmo all [-o< [-o< [-o<

m0rb1d
05-26-2007, 19:20
Отиди при него и му кажи какво чувстваш. Трудно е да се преодолее напрежението верно с SMS, Интернети Скайпове и така нататък е по-лесно, но няма ефект. Така че най -сигурния начин за успех е да отидеш и да му кажеш...

Good Luck и дано съм ти бил полезен :-)

shivacheva
05-26-2007, 19:46
Е как така кво ша му кажеш?!?Ми нали уж сте фр?В такъв случай може КАТО на базик!!! да го питаш:"Шшшшш,кво става бе,защо не идваш вече тука при нас...."и така...предполагам,че не е чак толкова задръстен да не схване смисъла,идеята,нали?Ай пробвай и късмет! :wink:

TORBALAN
05-26-2007, 22:47
нема смисъл със смс-у 4атове и т.н. , казваш си му face to face и тфа си е :)

VIrUsS4e
05-26-2007, 22:51
нема смисъл със смс-у 4атове и т.н. , казваш си му face to face и тфа си е :)
И аз така мисля TORBALAN сичко тера да се каже фейс ту фейс и съм сигурен че пак ще почне да идва а като почне щом го харесваш ако той не направи първача крачка демек да те покани може да го поканиш ти да излезете и така ше станат работите айде успех :smt006

koalka
05-27-2007, 07:11
Изведнъж си започнала да го обичаш, хм...

mICRO_pEACE
05-27-2007, 07:51
ем има едно мноо добро (за мен де) значи питаш го "Ех кво гаджето не те ли пуска да доидеш малко при нас" така изобшто нема да разбере чи го аресваш и даже ша разбериш да ли има гадже(ако още незнаеш де)

alkobalko
05-27-2007, 07:52
Струва ми се прекалено силно това "обичам го". Може би го харесваш, но за оби се съмнявам. Това обаче сега не е от значение.
Няма смисъл да правиш всичко по-трудния начин, просто отиди и му кажи, че го харесваш. Щом той е казал на приятели, че не си му безразлична, не мисля, че ще е много трудно и неловко. Поговорете си и се изяснете.

Roki_Boy
05-27-2007, 12:37
и аз си мисля че за обич и дума неможе да става ти го харесваш,утиди и му кажи какво чустваш и ще разбереш дали и тои неизпитва нещо кам теб

BebeTooOoo
05-27-2007, 12:48
Думите "обичам" са доста силни и ти едва ли изведнъж си го обикнала.Може би си го харесала и ти е станал симпатичен.Колкото до това , че искаш да му земеш номера и да му кажаш на смс че го харесваш - мисля че това не е начина.По-добре като се видите поговори с него и му кажи за чувствата си.Пък и нали е казал на приятели , че не си му безразлична...така че действай.Успех :-)

FunkyFresh
05-27-2007, 16:07
Nqma smisal s SMS tva e tupo 6tom e kazal 4e ne si mu bezrazli4na na4i si stuva da opita6 da mu kaje6 :wink:

LofYou
05-27-2007, 16:23
Колкото и трудно да ти звучи това да отидеш и да говориш с него .. това е наи сигурното решение .. поне ще си наясно и няма се чудиш ... това е моя съвет .. Успех :wink: :wink:

ooops
05-27-2007, 16:26
Е как така кво ша му кажеш?!?Ми нали уж сте фр?В такъв случай може КАТО на базик!!! да го питаш:"Шшшшш,кво става бе,защо не идваш вече тука при нас...."и така...предполагам,че не е чак толкова задръстен да не схване смисъла,идеята,нали?Ай пробвай и късмет! :wink:+++++ e tva e

nasty_f
05-27-2007, 16:40
Nai-dobre mu nameri nomera i si ugovorete sre6ta da izleznete samo 2mata i togava mu priznai.Ako tolkova te e sram mu pi6i sms-i :wink: Taka nqma da sgre6i6,doveri mi se i nqma da sujalqva6 !