PDA

View Full Version : I SQ KVO??



05-26-2007, 19:19
hodih s edno momche 1 godina i skysahme po neizvesna prichina to me zarqza pod tipichnoto upravdanie che iska da e sam.i az napravih typata greshka sled tri dena sled kato skysahme poneje imah nujda ot uteha da trygna s drug i s qmn sajelqvam zashtoto toi e iskal da se varne pri men obache az sym go otblysnala po tozi nachin i sq mn sajelqvam. i sega sled dva meseca sled kato skysahme az mn sajelqvam i mu go kazah i mu kazah v ochite che oshti go obicham i che iskam da sym s nego i sym sig i che toi me obicha obache ne iska da go priznae.predi vreme toi mi kaza che kakvoto i da stane toi nqma da se varni pri men ne mi kaza prichina pitah go oshti li me obichash toi kaza da, i sega qvno ne iska da se saberem samo i samo zashtoto e inat i taka si e kazal.
I SQ KVO AZ KAKVO TRQBVA DA NAPRAQ!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MiMiLoTaAaA
05-26-2007, 19:31
Spored men nqma6 kakvo da napravi6 i sama si si vinovna 4esno kazano kolkoto i gadno da ti e . Moje bi mu e trqbvalo vreme da si izqsni 4ustvata k1m teb za6toto vse pak tova e 1 godina vse bi iskal malka po4ivka no ti vednaga si oti6la v pregr1dkite na drug . Nqma6 priqtelki i priqteli koito da te ute6at li ? A osven ti da nastoqva6 vse pove4e 4e da se opravite dr na4in ne vijdam ili da go napie6 i togava da se opravite :) :) :) :)

hoseto_
05-26-2007, 19:35
3 дена http://smilies.sofrayt.com/%5E/k0/eyecrazy.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/k0/eyecrazy.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/k0/eyecrazy.gif
бре това ще да е рекорд. Че като си имала нужда от утеха да беше ревала, а не веднага да се хващаш с друг.

05-26-2007, 19:38
"ne mi trqbvat mn priqteli stiga mi samo edin ama istinski" toi beshe moq istinski priqtel dr mi fr-ove sa samo za kupona.sreshtat se i nqkoi po razlichni ama kvo te pochvat da mis a praqt na int pochvat da me uspokoqvat i mi kazvat velikata replika nedei da plachesh toi ne te zaslujava vse edno i sashto iskam nqkoi koito da mi kaje neshto po razlichno :(

lesistar
05-26-2007, 19:44
тва което ни пишеш на нас хората вав форума му го кажи в очите ако е разброно и свясно момче ще се саберете ако не е........(но комент) :smt009

hoseto_
05-26-2007, 19:50
" i mi kazvat velikata replika nedei da plachesh toi ne te zaslujava vse edno i sashto iskam nqkoi koito da mi kaje neshto po razlichno :(

ами като искаш друг отговор просто им задай ключовия въпрос "Защо?", да почнат да развиват теми защо не те заслужавал и т.н. Така темата ще придобие съвсем друг смисъл


ПС: за това което каза lesistar
какво означава ако е разбран. та те са скъсали(след 1 година заедно) и тя на 3-тия ден е тръгнала с друг. чесно ако беше направила така бившата ми приятелка не само нямаше да се съберем отново ами и нямаше и да и проговоря повече

05-26-2007, 19:58
vinovna sym priznavam i iskam da si go vyrna ama qvno nqma da moga ochakvah da chuq ot vas neshto po razlichno ama qvno tva e istinata typa sym i tva e nqma da si go varna :? :cry:

BWald0rf
05-26-2007, 20:03
След като той те е зарязал с това оправдание и после е казал че искал да се съберете явно просто е искал време за себе си.Ако го беше попитала колко време иска да е сам и дали ще имаш шанс после може би нямаше да тръгвап с друг но станалото-станало.Сега след като ти е казал че каквото и да става неможете да тръгнете пак нямаш друг избор освен да го забравиш и да си намериш друг.Не е последното момче на земята в крайна сметка ;)

fantasigirl
05-26-2007, 21:15
Prosto budi po nastoqtelna,sled kato ti e kazal 4e te obi4a moje bi e vupros na vree da se suberete... :)

vvs_go
05-26-2007, 21:48
pusni mu raina ot edin inat i dano mu doide akyla

ooops
05-26-2007, 21:48
hodih s edno momche 1 godina i skysahme po neizvesna prichina to me zarqza pod tipichnoto upravdanie che iska da e sam.i az napravih typata greshka sled tri dena sled kato skysahme poneje imah nujda ot uteha da trygna s drug i s qmn sajelqvam zashtoto toi e iskal da se varne pri men obache az sym go otblysnala po tozi nachin i sq mn sajelqvam. i sega sled dva meseca sled kato skysahme az mn sajelqvam i mu go kazah i mu kazah v ochite che oshti go obicham i che iskam da sym s nego i sym sig i che toi me obicha obache ne iska da go priznae.predi vreme toi mi kaza che kakvoto i da stane toi nqma da se varni pri men ne mi kaza prichina pitah go oshti li me obichash toi kaza da, i sega qvno ne iska da se saberem samo i samo zashtoto e inat i taka si e kazal.
I SQ KVO AZ KAKVO TRQBVA DA NAPRAQ!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Охооооо падаш си леко курве... кфо си мислеше АРЕ ТОЯ МЕ ЗАЕБА ДАВАИ ДА СЕ е*** С ДРУГИЯ ЧЕ МН МИ СЕ ПРИИСКА :)da tva det si go napravila e mega tupo xaxaxxaaxxax abe nqmam dumi i toi 2 sig ebati utexata ti e dal

05-27-2007, 06:35
pusni mu raina ot edin inat i dano mu doide akyla

da be se edno da pusnish 4alga na 50 cent primerno :)


Prosto budi po nastoqtelna,sled kato ti e kazal 4e te obi4a moje bi e vupros na vree da se suberete... Smile

da ama prez tva vreme koeto go chakam toi moje da me zabravi pak i az go chakam vechi treti mesec

HYPE
05-27-2007, 08:50
vinovna sym priznavam i iskam da si go vyrna ama qvno nqma da moga ochakvah da chuq ot vas neshto po razlichno ama qvno tva e istinata typa sym i tva e nqma da si go varna :? :cry:

хубаво е че мислиш реално ;)
за това си виновна само ти и никой нищо не може да направи, примири се и продължавай напред

playful_baby
05-27-2007, 08:52
vinovna sym priznavam i iskam da si go vyrna ama qvno nqma da moga ochakvah da chuq ot vas neshto po razlichno ama qvno tva e istinata typa sym i tva e nqma da si go varna :? :cry:

хубаво е че мислиш реално ;)
за това си виновна само ти и никой нищо не може да направи, примири се и продължавай напред

mda ! #-o

05-27-2007, 09:07
Ебати как и се нахвърлихте, всеки бърка понякога. Изобщо , ама изобщо не оправдавам момичето, но не смятам, че е курва, защото е постъпила тъпо. Много сте лоши :lol:

fillis
05-27-2007, 11:51
mi nz ko tra da napravi6 no nikoga ne se barza tolkowa tuk ti e gre6kata

BAYO
05-27-2007, 12:02
Нищо няма да е така, както е било преди, дори и да ти прости и да се върне при тебе. Не знам, но най-добре е да забравиш за това, да си вземеш поука и да продължиш напред.

Krem4eto
05-27-2007, 13:45
Да ти кажа бях в подобна ситуация и мога да ти кажа,че си постъпила съвсем правилно.Аз постъпих точно по този начин както казват другите.Не си търсих никой,чаках го и какво стана?!Точно след 2-3 дена си намери друга...


Така че мога да ти кажа,че си постъпила прекрасно!Така се е случило забравяй го!!!

bebito0o
05-27-2007, 14:13
turga6 si noja,rejej si venite,besi6 se,ska4a6 ot nqkade...

..ima tolkova mnogo na4ini 6tom se nujdae6 ot uteha :smt005 :smt005 :smt005 burzo lesno efikasno :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

No_Mercy
05-27-2007, 14:14
Брей как успя да изтраеш 3 дена що направо на 3 час да беше тръгнала с друг според мен ако наистина си го харесвала едва ли би направила такава тъпа грешка ако наистина си държала на него но то си е проличало че не ти пука сама си си виновна...

FunkyFresh
05-27-2007, 16:33
momi4e za kva obi4 za kvi 4uvstva za kvo govori6 ti we!3 dena-mn burzo prejivqva6 starata liubov sa si otvori o4ite-ako toi ima dostoinstvo 6e kaje tva be6e gre6ka koqto ne trqva da se povtarq i nqma da te pogledne!Posle vurvi i si tarsi utexata na nqkoe besilo!

20/ф/сф
05-27-2007, 22:47
До всички, които осъждате момичето:
НА ЧУЖД ГРЪБ И 100 ТОЯГИ СА МАЛКО. Вие перфектни ли сте, винаги ли сте били коректни спрямо другите, или умеете само да виждате треската в чуждото око, но не виждате гредата в своето? Както и да е...внимавайте обаче да не ви се случи нещо подобно и от обвиняващи моралисти да се превърнете в обвиняеми!
До авторката: Объкана си и според мен трябва първо сама да решиш како искаш и после да действаш...иначе рискуваш точно това - да съжаляваш. Всичко хубаво ти желая :)

Valserp
05-28-2007, 01:33
Пффффф, къв ви е проблема на всички? По Дяволът, той я е зарязал с жалкото оправдание "'щото предпочитам да съм сам". Мисля, че дори и кучето ми може да измисли нещо по-умно. После пък по някое време бил решил, че все пак не иска да е сам. Еххеее... голям сладур, тя какво трябва да седи и да го чака да му скимне, че иска пак да ходят ли? Ми ако утре пак реши, че "иска да е сам"?!
И к'во като са минали само 3 дни? Голям шпек, щом за 3 дни е намерила подходящия човек - здраве да е. Другия да го духа. Нерешителните хюмнета не ядат големия пай в тоя живот.

05-29-2007, 20:24
ei ei ei ne vikai te be :D mersi na teq koito me razbraha i mersi na teq koito me uprekvaha ama vinovna sym znam priznavam go priznah go i pred nego prosto iskah da vidq mnenieto i na dr hora to se vidq che nqma da si go varna
razbrah si greshkata i ne bih q povtorila pak.i si namerih dr zashtoto imah nujda ot uteha pak i s nego bqh samo dve dena na vtoriq den skysahme.istinski syjelqvam :smt010 ama kakto i da e zaebi :D vinovna sym zaslujavam si go MERSI VSE PAK :)

nasty_f
05-29-2007, 20:27
Ми,ти си си виновна.Щом ти не знаеш какво трябва да направиш,аз ли да знам?

koalka
05-30-2007, 06:00
Обича те, а те е зарязал още в началото.Не му вярвай, няма толкова силни чувства, колкото си мислиш.Не съжалявай за нищо, още в началото не те е обичал и, както каза-излязъл е с тъпо оправдание.Щом си го молила и той не се е съгласил-работата е ясна.Ако те обичаше щеше да се върне при теб.

anet
05-30-2007, 07:50
Малко си прибързала ,като си потърсила утеха след 3 дни,търсила си заместител,но явно не се получило.Ясно е ,че си го направила на пук на приятеля си,защото те е отблъснал,но в един момент му е скимнало да се върне.Може би е имал моментно увлечение ,но нещата не са потръгнали и е осъзнал,че всъщност все още те обича или просто си неговото сигурно момиче.Опитай се да разбереш кое от двете си неговата любов или удобство.Ако е искрен и има чувства,нека те спечели пак,нали той те е отблъснал в крайна сметка.Ти си била свободна да правиш,това което искаш.Дай му индикации,че имаш чувства към него,но запази гордоста си и го изчакай да се бори за теб ,не се натрапвай. \:D/ УСПЕХ

coteto
05-30-2007, 20:43
i men me zarqza mom4eto koeto obi4ax bqxme xodili 2 god i ne6to i toi skasa s men bez pri4ina.no az nali go obi4am ne iskax i ne mojex da pogledna dr mom4e.mina se vreme i sled 1 mesec pak se sabraxme i mn si se obi4ame oba4e ponqkoga mai na nego mu trqa po4ivka da si izqsni kakvo iska i taka natatak.
vse pak e ne e trqbvalo da se xvarli6 na 1 sre6nat sled 1 2 dena trqbvalo e da iz4aka6.a pak i ti sama kaza 4e toi te obi4al nali??
moje i pak da se saberete toi e inat i te obi4a ako e taka ne bi izdarjal o6te mn i bixte se sabrali otnovo dai mu malko vreme da si preosmisli ne6tata i 4yvstvata si kam teb i da razbere kvo iska.
ami az taka mislq.
dano se saberete gadno e 2 dy6i koito se obi4at da sa razdeleni.

BeBsItO
05-31-2007, 18:43
izvinqvai ama ti si si nadrobila poparata ti 6e si q sarba6...ne e trqbvalo da prai6 taka.verno 4e si4ki praime gre6ki,no ako si go obi4ala naistina samo pri mislata za dr m 6te6e ti se povdiga....

tuzaro
05-31-2007, 18:47
причината е че може ми си има принципи поне така мисля аз и аз няма да се върна при някое момиче което е трагнало с друг само да ми прави на пук!

GaNgStAz
05-31-2007, 19:25
бая си прибързала с тея 3 дни ама и пича не е дууре.. поне да ти беше обяснил за кфо иска да е сам.. за колко фреме и т.н., ама се пак ти сама си призна грешките и аз не те упрекфам.. просто нз.. тъпо е тфа, че на 3-тия ден си тръгнала с друг.. и с тоя другия си хоила 2 дена и тфа е :roll: и ся кфо.. намери ли нужната утеха..? по дууре ф такиа случай си поплачи и сподели с фр... от колкото да тръгнеш с друг.. кофти тръпка.. то е ясно, че пича неа ти прости.. ама поне вече ш си знаеш урока.. :|