PDA

View Full Version : edin vypros?



Butterfly^
05-26-2007, 19:46
Може и да има такава тема, но не намерих съжалявам.
Та сега към въпроса. Нали един от симптомите на бременността е гадене и прилошаване. Въпросите ми са три:
Само сутрин ли се появява това гадене/ прилошаване?
Колко дни/седмици/месеци след ЕВЕНТУАЛНОТО забременяване започва гаденето?
Възможно ли е 5 дни след евентуалното забременяване да започне гаденето?

Мерси много предварително :wink:

05-26-2007, 20:37
Може и да има такава тема, но не намерих съжалявам.
Та сега към въпроса. Нали един от симптомите на бременността е гадене и прилошаване. Въпросите ми са три:
Само сутрин ли се появява това гадене/ прилошаване?
Колко дни/седмици/месеци след ЕВЕНТУАЛНОТО забременяване започва гаденето?
Възможно ли е 5 дни след евентуалното забременяване да започне гаденето?

Мерси много предварително :wink: 5 дни е невъзможно,гаденето за всеки може да е индивидуално.Виж да не е кръвното или да си въобразяваш,ако си пила от спешните хапчета може те да са,виж дали ядеш достатъчно,достатъчно вода и ако се съмняваш тест. :wink:

Butterfly^
05-26-2007, 20:43
Съмняват ме едни мазни наденички от вчера, майка ми беше взела..и не знам може и от тях да е, цяла сутрин и сега вечерта отново ми е едно лошо и тежко такова.
Ако някой може да отговори на другите въпросите да пише..и без друго да се пообразовам малко, не е излишно :wink:

Adwokat
05-26-2007, 20:46
emi spox ne moje da se zabremeene ot edni nadinichki;]

Desi_90
05-26-2007, 21:47
Ami koga si pravila sex?Tva za nadeni4ekite qsno ama ne moje d ati se gadi vendaga i da ti prilo6ava ako si pravila sex prddi nqkolko dena.

vesito_gb
05-27-2007, 00:09
5 дни са малко за да ти се гади първите 1-2 месеца единствения симптом за бременноста наи често е липсата на цикъл така че или се притесняваш твърде мн за това или наденичките
П:)

05-27-2007, 01:45
и аз имам една мазна наденичка искаш ли я докато е мазна и миризлива :twisted:

Sh@d0w
05-27-2007, 05:14
Първи признаци на бременност

Симптомите на бременността са различни за всяка жена и за всяка бременност, но все пак един от най-важните признаци, че ще ставате майка е закъснението или липсата на менструацията.
Познаването на симптомите на бременността е важно, защото всеки един симптом може да бъде свързан с други фактори, които са различни от бременност.

Някои жени усещат симптоми на бременност в рамките на седмицата на зачеване. За други признаци и сигнали на бременност могат да се развият чак след няколко седмици или да отсъстват нацяло.

ако искаш да прочетеш още по въпроса виж тук http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=765&Itemid=20

Butterfly^
05-27-2007, 07:47
emi spox ne moje da se zabremeene ot edni nadinichki;]


Пфууу слава богу..как се бях притеснила :lol:

П.С винаги много кефиш :smt005

мерси на Sh@d0w и на всички други, които отговориха :wink:

alkobalko
05-27-2007, 08:35
И аз да те успокоя, няма защо да се притесняваш, поне заради тези симптоми.
Не при всяка жена има гадене и прилошаване. Не винаги е само сутрин (ако въобще го има). Не може да се появи 5 дни след евентуална бременност.
Може да си настинала, да ти е паднало кръвното, да си яла нещо (въпросните наденички).