PDA

View Full Version : pomognete pls...



05-26-2007, 20:47
haresvam edno mom4e no toi e dosta stranen i dori i da me haresva nikoga nqma da mi akje zatova az sama trqbva da predpriema ne6to no za da go napravq trqbva pone da imam ideq dali ima 6ans da me haresva 6toto akogo pitam i toi me otreje 6te stane mnogo gadno 6toto sme v edna kompaniq osvovnoto koeto iskam da vi pitam e-ponqkoga kato me vidi se zaka4a mnogo s men a poniakoga se prazvi 4e ne me vijda kakto dnes bqh v edno kafe toi doide i me vidq i ne kaza ni6to sedna na rugata masa i cqla ve4er ne mi kaza ni6to vuzmojno li e da me haresvai tova da go pravi ot sram,predlojete kakvo da mu kaja 4e ot reakciata mu da razbera dali me haresva nadiavam se da mi pomognete i da mi dadet saveti 6toto ve4e zimam da se ot4aivam :(

VIrUsS4e
05-26-2007, 20:55
само ми кажи на колко години сте и двамата

lesistar
05-26-2007, 20:57
зависи на колко години е пича ако е на 12-14 години може да е неопитен с момичетата и да го е срам и ако е така тои те подминава в заведението макар че те вижда по простата причина че незнае какво да ти каже ако е по голям значи е мноу здухан :-k

05-26-2007, 21:16
i dvamata sme na 14

05-26-2007, 21:19
ami i dvamata sme na 14 no ne moje da se kaje 4e e neopiten 6toto e hodil s mnogo momi4eta daite suvete kakvod a kaja ili kakva da napravq za da podrazbere dali me haresva

VIrUsS4e
05-26-2007, 21:20
знаех си че е около 14 та точно в това е проблема. и аз съм на 14 и понякога се сдухвам и нз какво да кажа на момчието а пък понякога се закачам с нея (както е и в твоя случай) и просто илио трябва да му признаеш какво чувстваш или нищо няма да стане освен ако него не го отрежат 2-3 момичета (така стана и с мен отрязаха ме няколко пъти и вече не се сдухвам да заговарям момчие освен ак оне е в компания на приятелки но и това вече няма да е проблем тъй като намерих решението в тиин проблем точно днес та или трябва да му кажеш какво чувстваш или ще трябва да чакаш но не се знае до коаг за това не се срамувай ти кажи му че го харесваш и че искате да излезете и от там вече ако се харесате почвате да излизате и т.н
дано да съм ти бил полезен и успех

05-26-2007, 21:58
zna4i li tova 4e toi me haresva???

VIrUsS4e
05-26-2007, 23:35
Не е сигурно но няма и да разбереш ако не опиташ моя съвет е да го поканиш ти защото може да мине доста време ако оставиш той да те покани за това пробвай ти но мсиял че те харесва щом се закача с теб и щом явно го е срам да те заговори явно те харесва

TORBALAN
05-26-2007, 23:42
абе аресва те моме .. ама се е сдухал спокс ;]

pyx4eto
05-27-2007, 09:32
И аз гоня един такъв тип сега...в началото се отпускаше,говорехме си и се забавлявахме...сега си казваме едно здрасти и...напрекъснато си засичаме погледите и т.н,усмихва ми се...и аз сега го гоня и му разгадавам мимиките...........

BAYO
05-27-2007, 13:15
Еми да, харесва те, ама тряя го натиснеш малко, за да се оправят нещата. ХАха, в смисъл, не да го натиснеш, та да го изнасилиш :Р:Р:Р ... просто се дръж на възможно най-близко разстояние от него :> Тфа е.