PDA

View Full Version : 18 СОУ



05-26-2007, 19:53
Какво ще кажете за 18 СОУ? (извинявайте ако темета се повтаря....)

rebel_kid
05-26-2007, 20:11
Ами аз уча там :-D . Какво да ти кажа- нищо особено, освен това, че се изучават по- необичайни езици- китайски, японски, персийски... :::

05-26-2007, 20:32
наясно сам. интересуваме на ниво ли са преподавателите , струват ли си у4ениците и с какъв бал си влязал там , с какъв език ? :::

maika
05-28-2007, 10:52
Моят син догодина завършва немската/природоматематически профил/ в 18 СОУ а дъщеря ми смята да кандидасква там в японската. Синът ми е много доволен, моите впечатления също са прекрасни от учителите, познавам и повечето деца от класа, Директорката е адски разтропана, това лято ще правят най модерния център за изучаване на източни езици в България в двора на уч-щето, освен това ще бъде и кутурен център. Доколкото знам най добрия мултимедиен кабинет по физика е също в това училище.Учителите са много добронамерени и с чудесен контакт-както с децата така и с нас родителите /говоря за гимназиален курс/ Една от най добрите учителки по бълг. и литература в София /Георгиева/ -също е там.
Разбира се -има какво още да се желае-то пък перфектно къде е , но като цяло атмосферата в училището, нивото на подготвка-това е ок. А за който няма амбиции и желание за нищо и иска само да си прекара 5 год някъде-то би трябва да му е все едно къде ще отиде
Успех на всички които кандидастват тази година!

NaDuFcHe
05-28-2007, 11:06
Ами аз уча там :-D . Какво да ти кажа- нищо особено, освен това, че се изучават по- необичайни езици- китайски, японски, персийски... :::
Xaxax prati mn pozdravi na ohranata (Petio) ot Zina toi she se seti :) Inache daskaloto naistina e dobro v smisul nivoto na obochenie e mn visoko :P

Na7a6a
05-28-2007, 18:00
Чувала съм за него само хубави неща,ще го напиша сред желанията си.Една съученичка смята да кандидатства там с арабски..не знам,но мисля че е добро училище.

qnkasladuranka
05-28-2007, 20:31
u4ili6teto e gotino pone be6e ! Az sega jiveq v germania ama dokato biah v nego be6e gotino

koalka
05-29-2007, 06:45
Езиците са интересни.

Seducti0n
05-29-2007, 07:11
Здравейте.18-то училище е с доста висок бал до колкото знам не че това винаги е индикатор за добра степен на образование но както и да е.В случая всеки седмокласник който е решил да кандидатсва там трябва да си зададе въпрсса дали сериозно иска да се занимава с малко по необичайни езици като-китайски,арабски,японски,п рсийки и т.н иил това е само прищявка.Аз лично залагам на традиционните и по-разпростране езици като-английски,немски,испански, ренски.Все пак успех на тези които са се заели с изочаването на източните езици защото имам познати от 18-то у-ще и ви уверявам че не им никак лесно и по т в 8-ми клас.Успех на всички таз годишни кандидатстващи седмокласници. :wink:

SW_madi
05-29-2007, 19:41
do sedmi klas u4ih tam \:D/ i za men 6e si ostane nai-gotinoto u-6e :D